Vis3z Vs FalcosuL

  • Autor subiect DeletedUser6681
  • Data de început

DeletedUser

Domn' parinte , calmeaza aici spiritele:)....se agita prea mult pentru niste sate ....
 

DeletedUser7224

Domn' parinte , calmeaza aici spiritele:)....se agita prea mult pentru niste sate ....

vezi eduttzu ce inseamna sa ai capela in trib, e mult mai multa intelegere si pace, ar trebuii sa-si construiasca fiecare trib cate o capela sa aiba si ei un parinte care sa le ierte pacatele
 

DeletedUser

pai parca a expirat termenul in care ai zis ca ma faci praff...ce s'a intamplat cu elitismul?


tomase ma gandeam si eu ca ai si tu 100 de sate acolo sa ai ce face cu ele , dar cand colo vad ca ai 6 ...intradevar tare greu e sa blindezi 6 sate =)) :))):D:D:D:D:D
 

DeletedUser

vis3z, ai dat in falcosul, ai dat in mine. Te ucid, iti ucid si familia, iti ucid si vecinii si tocmesc si-un inginer in fizica nucleara sa-mi fabrice o bomba pentru orasul tau.

dute taieti venele :p


ps: iti cumpar eu o lama :cool:
 

DeletedUser

tomase ma gandeam si eu ca ai si tu 100 de sate acolo sa ai ce face cu ele , dar cand colo vad ca ai 6 ...intradevar tare greu e sa blindezi 6 sate =)) :))):D:D:D:D:D

asteapta ca Fresoul promite sa faca timp si sa` organizeze cheta si pentru mine..



pregatiti cate doua sate...ajuns si eu in top si o sa fiu bazat...o sa am 1000 de sate luate moacca si ma voi putea lauda cu ei....

intradevar..:D
 

DeletedUser

ce oameni bazati frate pe forum :))...sa vedem cand ma intersectez cu voi la granite tot asa bazati sunteti ??
 

DeletedUser

asteapta ca Fresoul promite sa faca timp si sa` organizeze cheta si pentru mine..



pregatiti cate doua sate...ajuns si eu in top si o sa fiu bazat...o sa am 1000 de sate luate moacca si ma voi putea lauda cu ei....

intradevar..:D

cand face freesoul asta , adica faza cu cheta atunci sa mai vorbim de atac aparare , dar asa cu simplii amatori nu are rost sa ma pun la vorba :):D;)
 

DeletedUser

eduttsu , tu nu iti dai seama ca asta latra ca potaia la luna plina ....... atati neuroni are si el ca sa poata sa observe ca suntem peste ei ...imi pare rau de un singur om din minunatul trib , atat ... in rest tuturor le pregatesc ceea ce ii fac lui ciompac si lui barbarians acum ........ adica STREEEEEESSSSSSS INTERBINABILLLLLLLLLLL...... doamne , ce ma distrez :D:D:D

ce imi place jocul asta , fantastic ........... apropo tomaso ... vezi ca am crescut si la aparatori cu vreo 500 k ....... deci , acum ma poti privi iubire cu alti ochii( m-am atacat singura ca sa iti fac pe plac..... implicit m-au ajutat si cei doi de mai sus , barbarians si ciompacel ::):):)

atentie la double post!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

apropo tomaso ... vezi ca am crescut si la aparatori cu vreo 500 k ....... deci , acum ma poti privi iubire cu alti ochii( m-am atacat singura ca sa iti fac pe plac..... implicit m-au ajutat si cei doi de mai sus , barbarians si ciompacel ::):):)

atentie la double post!


1.
cand scrii numele cuiva....scrie'o corect...
THOMAS nu tomaso ca urasc italienii...
si pe n00b'ul ala il cheama eduttzu nu eduttsu...

2.
500.000 =0
dupa modul in care te dai mare ar trebui sa cresti cu cate 1 mil pe saptamana....
ALIAT a crescut cu 20 de millioane in 24 de ore...
eu in 8 zile cu 3 mil...

cand ajungi la acest nivel...jur ca ma duc la tine oriunde ai fi si te invit la cafea...baiti si aduc flori...:D:D:D:D

3.pana nu imi dai ID'u tau...sa nu'mi zici iubire...:rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Avertisment!

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membrii de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

2.3. Discuþiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.

Aici se pare ca daca aveti putina libertate, nu stiti decat sa abuzati de ea!
 
Sus