Vis3z Vs FalcosuL

  • Autor subiect DeletedUser6681
  • Data de început

DeletedUser8705

si termina cu cuvintele prea complexe pentru tine ca se vede ca nu le stapanesti lasa-i pe altii care stiu sa le foloseasca
sincer nici nu stiu de ce ai deschis tema asta
de ce?
sa arata maretul curaj?(care nu mai dureaza mult)
sa te lauzi ca vezi doamne ma bat cu ala?
daca ai ceva cu cineva stiu cativa oameni nu trebuie sa te lauzi ca pe multi nici nu intereseaza
mai termina cu lauda asta ca nu te vad bine
adio :D visul frumos s-a terminat(ai sa vezi)
 

DeletedUser6681

esti tocilar?
ca atunci poate te inteleg:D:D

nu vad... de ce ma obligi sa fac of topic.. dar iti raspund ca sa intelegi..
nu sunt mai tocilar ca tine.. dar .. :) putin respect pentru a mea persoana.. nu rad daca si eu sunt la fel.. deci nu e nevoie sa faci pe desteptul.. daca nu ai cu ce.. mai bine pastrezi tacerea..

Tocilar = Persoană care se ocupă cu ascuţirea instrumentelor de tăiat (la tocilă). 2. Fig. Elev sau student care îşi învaţă lecţiile pe dinafară, în mod mecanic; bucher

si daca eram la fugurat nu retineam ce ti-am scris.. :) vezi ca am facut liceul la seral si facultatile la fara fregventa :)
 

DeletedUser8705

gresit nu sunt si nici nu voi fi
seral? nai putut face un liceu macar?
fara frecventa nu mai zic nimic
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser6681

si termina cu cuvintele prea complexe pentru tine ca se vede ca nu le stapanesti lasa-i pe altii care stiu sa le foloseasca
sincer nici nu stiu de ce ai deschis tema asta
de ce?
sa arata maretul curaj?(care nu mai dureaza mult)
sa te lauzi ca vezi doamne ma bat cu ala?
daca ai ceva cu cineva stiu cativa oameni nu trebuie sa te lauzi ca pe multi nici nu intereseaza
mai termina cu lauda asta ca nu te vad bine
adio :D visul frumos s-a terminat(ai sa vezi)

cand am spus ca ma atac cu un ilustru trib .. :) maretz condus din sitting de un mult mai ilustru conductor .. mare parte a zis ca nu sunt :) normal.. dar jocul mi-a aratat ca .. inca conduc .. cu un anumit scor.. :) mai ceva .. decat cel de neprezentare..

Apropo .. vezi ca inca esti la stadiu de academie si refugiat.. asa ca nu incerca sa faci .. ceva ce nu stii .. pentru ca .. atunci cand trebuia sa stai pe loc ai fugit.. ai fost manipulat de o alta minte mai agera ca a ta..
evident vor veni explicatii ..

un mic PS : in die e regula de bun simt instituita de acel conducator pe sitter.. silentzio stampa
ma bat cu cine vreau .. cand vreau si unde vreau..
cel putin la mine exista liberul arbitru aleg ce vreau sa fac.. nu stau .. sub papucul nimanui
 

DeletedUser8705

refugiat niciodata
si ce daca sunt in academie am venit aici sa fiu alaturi de prieteni
puteam sa merg sau in tdk sau in die
am ales sa vin aici
nu-ti convine?
nu am fost si nu voi fi refugiat
de unde ai scos si tampenia asta?
 

DeletedUser6681

Prefer sa ma abtin :) am vb prea mult despre tine :) vezi ca daca vrei sa ajungi ca mine ar trebui sa iti alegi vreo 7 grenitze si sa ai peste 80 &% din sate.. pe granitza.. mai discutam apoi ..

un galagios care face .. comentarii pe munca altora.. el cu mana intinsa " daca te lasi imi dai mie satele "

... (203|326) K32 10,196 12,154 madlyecstasy [SWAT] andreikillerboss [SWAT] 2008-06-12
swat .. swat canibalism :) .. o galagie prea mare .. pt atat de putin de aratat din partea ta

orice fost membru swat este refugiat pe harta asta.. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1630

andreikillerboss,,mai bine te-ai retrage...umpli forumu cu o gramada de prostii
 

DeletedUser8705

Ai fost in SWAT .. si esti refugiat .. daca TDK ar tine cont de regule jocului .. sau daca ilustrul Die ( cu un singur punct la sfarsit ) ar avea un joc corect fatza de aliati voi asta sunteti refugiati .. pentru ca intre cele 2 triburi exista diplomatie

daca ajungeai intr-un trib care nu avea diplomatie comuna nu aveai cum sa fii refugiat :)


am fost in swat corect si ce?
am vrut sa plec de aum 3 luni dar aliat a zis ca are nevoie de mine cand am vazut modul lui de operare am plecat
spre deosebire de tine eu am prieteni pecare ma pot baza
despre tine nu pot spune acelasi lucru
chiar daca ma duc intrun trib care n-are nimic cu die si tdk stiu ca nam sa fiu atacat de prieteni
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8705

si nu m-am imbogatit pe seama altora
deci daca nu stii mai bine taci si abtinete
pa
 

DeletedUser

am fost in swat corect si ce?
am vrut sa plec de aum 3 lcuni dar aliat a zis ca are nevoie de mine cand am vazut modul lui de operare am plecat
spre deosebire de tine eu am prieteni pecare ma pot baza
despre tine nu pot spune acelasi lucru
chiar daca ma duc intrun trib care n-are nimic cu die si tdk stiu ca nam sa fiu atacat de prieteni

pai asa ati facut toti.Aliat v-a crescut si cand a avut nevoie de voi i-ati intors spatele pentru ca "nu va place modul lui de operare".daca erai mare jucator ramaneai si luptai pana la ultimul lancier cu Aliat impotriva Die. si T.D.K. dar tu ai ales sa pleci chiar in tabara celor impotriva carora trebuia sa lupti.asta spune multe despre jucatorul din tine
 

DeletedUser8705

prietenii mei au format un trib care apoi a devenit academia die
eu mam dus alaturi de prieteni
de ce am plecat?
stii cum e sa sprijini pe cineva si nici sa-ti zica multumesc?
stii cum e sa-ti zica cineva ca se face un atac coordonat si ca te anunte peste cateva zile ce ataci si dureaza 2 saptamani pana spunea ce ataci
 

DeletedUser

Fight, Fight....Falcosule zi unde trimit sprijin :D

dumnevoastra tineti-l in lant pe vis3z, de mine am grija singur :D
daca este prea mare lesa, risti sa te muste si pe tine. doar este turbat, sau ai uitat ce ti-a spus doctorul la ultimul consult :D
 

DeletedUser6681

Falcosule spune tu ca esti pe aici.. :) cum sta treaba cu swat :D .. sau cu diplomatii comune.. :)

O sa ajungeti si voi precum alti sa ceretzi insistent PNA dupa ce declarati razboie :)
 

DeletedUser6681

prietenii mei au format un trib care apoi a devenit academia die
eu mam dus alaturi de prieteni
de ce am plecat?
stii cum e sa sprijini pe cineva si nici sa-ti zica multumesc?
stii cum e sa-ti zica cineva ca se face un atac coordonat si ca te anunte peste cateva zile ce ataci si dureaza 2 saptamani pana spunea ce ataci

prieteni tai .. la fel ca alti playeri de pe harta.. cand au vazut ca nu au scapare din fatza noastra au facut n triburi.. si tot asa.. nu au cautat decat sa se ascunda sub .. aliante sau pna .. ca sa scape..
nu vb de prietenii cand iubesti .. satul tau mai mult decat te respecti pe tine ..

Ai fost intr-un trib .. bazat pe intriga condus de un tradator.. si manipulator.. asa vei pierde si tu..:) si nu vor fi acolo prieteni aia.. care spui tu .. ca si-ar da satul pt tine :)
 

DeletedUser

Falcosule spune tu ca esti pe aici.. :) cum sta treaba cu swat :D .. sau cu diplomatii comune.. :)

O sa ajungeti si voi precum alti sa ceretzi insistent PNA dupa ce declarati razboie :)

bai, eu am treaba cu tine, sau ma rog invers :d
nu o mao da acum in laturi cu mine si ma lua cu altele :D
vrei sate, come to papa :D, daca nu poti , este de inteles....esti un visator si asa vei ramane :))
 

DeletedUser6681

bai, eu am treaba cu tine, sau ma rog invers :d
nu o mao da acum in laturi cu mine si ma lua cu altele :D
vrei sate, come to papa :D, daca nu poti , este de inteles....esti un visator si asa vei ramane :))

trebuie sa mai astept 3 ore ca sa ajung :))) la 23.59 :D si imediat sprijin :))
 
Sus