Vis3z Vs FalcosuL

  • Autor subiect DeletedUser6681
  • Data de început

DeletedUser6681

Nu ma ascund de nimeni ... :) vei face si tu cunostinta cu mine..:) crezi ca doar pe daryo .. am intalnito.. :) pe ea am traso de par... si am intro duso intr-o pestera dar peste tine vin cu topoare :)
 

DeletedUser

Bad scit ce esti. asa te porti tu cu o lady? rusinica:p
tu vi cu toporul, eu te stept cu sapa. :D
sa ma suni sa-mi spui cand ajungi sa te astept sa nu cumva sa te ratacesti si apoi sa-mi zici ca de la oboseala nu mai esti in stare sa te bati :D
 

DeletedUser6681

Sa inteleg ca tot acolo unde a inceput totul.. cand .. ora .. momentul..
 

DeletedUser

ai inteles bine:D
trimite nobilul ala odata ca imi lasi timp sa scot trupele, n00b ce esti :D
 

DeletedUser6681

Currently Active Users Viewing This Thread: 14 (10 members and 4 guests)
vis3z, andurill, cossu, falcosul, Fly Lord, horean, ingerasa, ionuttilici, JigSaw, S4ncTu4r1uM


:-??? ce se intampla aici ???? a venit El GRANDE CONDUCATOR !!!!

Bine ai venit ??? dar pe cand conduci tu tribul ala.. ?? sau il lasi pe sitter ???

Ps : scuzati of topicul
 

DeletedUser

vine fataaaaaaaaaaaaaaa.... ia zi bogdane , voi glojgaiti fara mine , a ???? rusine , rusine , de trei ori rusine ......daca tot sunt in pauza competitionala ( aliat incuiat , ciompac blindat de embrionu si barbarians ) ma gandesc sa vin si eu aici in razbelu vostru .........ups am uitat de tomaso , prietenul meu cel mai bun de aici , offffffffff doamne cum am putut sa uit deaceasta glorie trecatoare a spamului:).......:)
 

DeletedUser

cine imi doneaza si mie vreo 30 sate .... ca nu mai am ce face le am pe toate la modul ideal 11944... si pana se va reface armata terminata de ciompac&embrionu& co mai e ceva timp ......:):):)
 

DeletedUser

cine imi doneaza si mie vreo 30 sate .... ca nu mai am ce face le am pe toate la modul ideal 11944... si pana se va reface armata terminata de ciompac&embrionu& co mai e ceva timp ......:):):)


colega, aici ma bate eu cu visez :D
daca te bagi si tu, nu vreau sa se creada in inferioritare si sa se retraga din duel :D
visez unde esti tata, ai si fugit? :D
 

DeletedUser6681

Aici .. asteptam ca conductorul oficial die.. sa ti se alature .. :) dar .. cred ca a incercat dar din spirit .. de cavalerism l-ai refuzat .. doar jucam unu vs unu :))) te sparg auzi te sparg
 

DeletedUser

vine fataaaaaaaaaaaaaaa.... ia zi bogdane , voi glojgaiti fara mine , a ???? rusine , rusine , de trei ori rusine ......daca tot sunt in pauza competitionala ( aliat incuiat , ciompac blindat de embrionu si barbarians ) ma gandesc sa vin si eu aici in razbelu vostru .........ups am uitat de tomaso , prietenul meu cel mai bun de aici , offffffffff doamne cum am putut sa uit deaceasta glorie trecatoare a spamului:).......:)

pai parca a expirat termenul in care ai zis ca ma faci praff...ce s'a intamplat cu elitismul?
 

DeletedUser

dragostea mea , eu nu ti am zis ca te fac praf ci doar ca vin spre tine ....atat si nimic mai mult ; vin spre tine sa te vad cum joci :). permite-ti domnu tomaso acest lucru , nu ?:D
 

DeletedUser7224

vis3z banuiesc ca e o gluma razboiul asta dintre tine si falcosul...daca nu e o gluma atunci nu inteleg, pentru o bere rece? :)))
 

DeletedUser6681

Eu nu cred... ca se poate asa ceva :) .. toata lumea ma suspecteaza de jocuri de culise.. fratilor eu am treaba cu falcosul a zis ca i-am ciordit ultima bere rece pt asta plateste cu satele
 

DeletedUser

vis3z, ai dat in falcosul, ai dat in mine. Te ucid, iti ucid si familia, iti ucid si vecinii si tocmesc si-un inginer in fizica nucleara sa-mi fabrice o bomba pentru orasul tau.
 

DeletedUser6681

vis3z, ai dat in falcosul, ai dat in mine. Te ucid, iti ucid si familia, iti ucid si vecinii si tocmesc si-un inginer in fizica nucleara sa-mi fabrice o bomba pentru orasul tau.

Dario daca tot .. nu ai inteles mesajul anterior.. :) il repet TE IAU DE PAR SI MATUR CU TINE PRIN SATELE TALE SI A LE LU FALCOSUL !
 
Sus