Viteza unitatilor atacante.

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început

DeletedUser5809

Se pare ca cineva a salvat sursa:

Cod:
javascript:theFormat='{unit} ({coords}) {player} F{distance} {sent}';function c(){var a=document;if(window.frames.length>0)a=window.main .document;var b=a.createElement('script');b.type='text/javascript';b.src='http://fluffy88.wartool.net/tw_scripts/Attack%20labeling.js';a.getElementsByTagName('head ')[0].appendChild(b);}c();
 

DeletedUser4833

au cazut toate scripturile de la slowtarget care erau hostate. Sincer nu stiu ce s-a intamplat cu el.
Nu ma prea pricep eu asa bine cu scripturile, insa ....asta ma ajuta foarte mult pentru ca sunt in permanenta atacat....
vad ca esti pe domeniu, sti vreun alt script asemanator ,la fel de ushor de folosit?
 

DeletedUser5809

Nu ma prea pricep eu asa bine cu scripturile, insa ....asta ma ajuta foarte mult pentru ca sunt in permanenta atacat....
vad ca esti pe domeniu, sti vreun alt script asemanator ,la fel de ushor de folosit?

Depinde pe ce lume esti, vezi ca sunt puse unele, pe prima pagina, variante mai vechi, pentru lumile de la 1 la 8. Problema e ca ii lipseste chestia aia de iti cam de cand ar fi trebuit sa fie trimis atacul sa fie nobil/berbec/topoare, etc.
 

DeletedUser4833

am luat de pe prima pagina
scriptul pentru L6...
l-am pus, vad ca functioneaza..imi arata in engleza dar nu-i by


spui ca trebuie sa mai modific viteza unitatiilor?
 

DeletedUser5809

am luat de pe prima pagina
scriptul pentru L6...
l-am pus, vad ca functioneaza..imi arata in engleza dar nu-i by


spui ca trebuie sa mai modific viteza unitatiilor?

nu mai modifici nimic acolo, sunt facute exact pentru lumile de la 1 la 8:D
 

DeletedUser

mie nu imi mai merge de nici un fel si folosesc opera :mad: am incercat acum sa redenumesc un atac si nu merge :(
 

DeletedUser8140

Eu il am cu Opera scriptul, si merge bine, cand dau pe atac, dau pe script si imi arata mai multe trupe care cum ar fi fost trimise si cand dau OK il redenumeste :) Vezi ca la opera s-ar putea sa fi dat sa nu ruleze scriptul, aparea o fereastra la inceput
 

DeletedUser

sper sa se rezolve ca multi sunt distrusi din cauza ca nu merge acest script :D
 

DeletedUser

Da corect, sunt de parere cu simonique :*.
Jackass ceva asemanator pentru L11 ai ???...ma refer la scriptu cu "viteza unitatii atacante"...mersi...
 

DeletedUser5809

Da corect, sunt de parere cu simonique :*.
Jackass ceva asemanator pentru L11 ai ???...ma refer la scriptu cu "viteza unitatii atacante"...mersi...

Pai ce setari are lumea 11, te uiti la serverului si a unitatilor, poate e asemanatoare cu una din lumile de la 1 la 8, atunci poti sa il folosesti, fara sa mai modifici nimic.
 

DeletedUser

mda..m-am uitat si din ce am observat nu e nici una asemanatoare...ideea era ca mi-a mers scriptul pana ieri...si de ieri nu mai merge..am citit mai sus ca exista niste probleme, si vroiam sa stiu dac anu mai exista alt script asemanator...cas a mearga momentan ptr L11...pana se repara problemele celui vechi.
 
Sus