VM-EC,Nebunu,=NG=,=NG-A= vs Triada,Mlh

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

razboiul dintre alianta VM-EC,=NG= si academii impotriva Triada si academia lor :):roll:

Side 1:
Tribes: =NG-A= =NG= VM-EC Nebunu
Players:

Side 2:
Tribes: Triada mlh
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,241
Tabăra 2: 1,072
Diferență: 1,169

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 19,533,116
Tabăra 2: 8,381,758
Diferență: 11,151,358

image.php


:)):)):))
 

DeletedUser

de fapt, asa sta treaba: VM-EC F. vs DEUS F.

Side 1:
Tribes: VM-EC Nebunu
Players:

Side 2:
Tribes: Triada mlh DEUS
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 31,574
Tabăra 2: 13,516
Diferență: 18,058

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,108
Tabăra 2: 870
Diferență: 1,238

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 244,055,438
Tabăra 2: 65,972,445
Diferență: 178,082,993

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18,835,555
Tabăra 2: 7,634,001
Diferență: 11,201,554

image.php


Side 1:
Tribes: VM-EC Nebunu
Players:

Side 2:
Tribes: Triada mlh DEUS
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,240
Tabăra 2: 200
Diferență: 1,040

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 80
Tabăra 2: 10
Diferență: 70

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 11,447,841
Tabăra 2: 1,515,524
Diferență: 9,932,317

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 733,443
Tabăra 2: 88,191
Diferență: 645,252

NG-ul sunt mai nou intrati in "paine", desi e relevanta contributia lor recenta

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

DEUS ii bagi ca umplutura!
Sunt singur in trib .... de ceva luni de zile ...:p
Insa vad ca i-ai bagat ca sa arate probabil mai bine statisticile!
 

DeletedUser

DEUS ii bagi ca umplutura!
Sunt singur in trib .... de ceva luni de zile ...:p
Insa vad ca i-ai bagat ca sa arate probabil mai bine statisticile!

VM-EC si Nebunu v-a eliminat de pe harta..de luni bune..ca de aceleasi luni bune dam si in Triada..ei nu se mai plang; e un post logic..think!:))
 

DeletedUser

DEUS ii bagi ca umplutura!
Sunt singur in trib .... de ceva luni de zile ...:p
Insa vad ca i-ai bagat ca sa arate probabil mai bine statisticile!

de umplutura au si fost ! si da...dau bine la statistici...a cui e vina, doar n ati dat sate de bunavoie?...salutari lui uv1921 ...multe salutari si bafta acolo!
 

DeletedUser

VM-EC si Nebunu v-a eliminat de pe harta..de luni bune..ca de aceleasi luni bune dam si in Triada..ei nu se mai plang; e un post logic..think!:))

Daca zici tu ca voi la-ti desfiintat e bine:D si nu eu l-am desfiintat din lipsa de timp .. :"

Oricum nu conteaza bafta in continuare!
 

DeletedUser

altu' care desfiinteaza tribul din lipsa de timp, dar el inca mai joaca, cu altii...penal...

as ruga un admin sa inchida tema..nu prea-si are rostul..multumesc!
 

DeletedUser

Daca zici tu ca voi la-ti desfiintat e bine:D si nu eu l-am desfiintat din lipsa de timp .. :"

Oricum nu conteaza bafta in continuare!

era dus, cand ai inceput tu sa spui ca l desfiintezi...statisticile sunt inainte de al desfiinta, nu dupa...lipsa de timp e o problema generala...si eu am lipsit luni bune si VM-EC n a disparut...totul tin edupa cum construiesti truibul de la inceput si cu ce oameni pleci alaturi de tine la drum.

bafta si tie
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Este adevarat .. de pierdut oricum pierdeam ...:) Pentru ca VM-EC era peste noi de ce sa nu recunosc! :tare:

Oricum vad ca va ocup tema degeaba imi pare rau daca v-am suparat cu ceva nu voi mai intra pe aici :eek:
 

DeletedUser

E adevarat ca VM-Ec a rupt aliantza cu 2 triburi aliate traditzional : Gemina si ZARG si acum se indreapta cu toate "panzele sus" catre sudul lumii 10 ?
Gurile rele spun ca VM-Ec ar fi avut de ales intre a ataca Noobs si IMMO sau Zarg si Gemina

A ales ...sa atace sudul se pare ??? De aici fuziunea cu fostul inamic dec 89 ???
pffff fuzine intre triburi inamice :D :D :D
Ce secretos a devenit VM-EC..........................
 

DeletedUser

cu " toate panzele sus" nu pot spune ..... se pare ca panzele respective sunt facute la braiconf la noi :) ....adica de o calitate indoielnica .......
referitor la aceasta rupere de alianta ... era normala si fireasca .....deocamdata este un razboi tacit si nedeclarat ......ramane ca distinsii nostrii sefi de trib sa oficializeze acest razboi .
ideea este alta , nu neaparat de rupere a liantei sau etc ... ci pur si simplu ca incep si eu sa joc dupa 11 luni de l 10 ... deja am fost in pragul "delete account " pe tema razboaielor pe care le-am avut ...ceva in genul : dai 4 full-uri, satul este al tau .. si aici ma refer la distinsii domni din rf ... se pare ca acum vom incepe si noi sa jucam .... deja ne cuprinsese monotonia :)))) ...... spor la joc !!!
 

DeletedUser

E adevarat ca VM-Ec a rupt aliantza cu 2 triburi aliate traditzional : Gemina si ZARG si acum se indreapta cu toate "panzele sus" catre sudul lumii 10 ?
Gurile rele spun ca VM-Ec ar fi avut de ales intre a ataca Noobs si IMMO sau Zarg si Gemina

A ales ...sa atace sudul se pare ??? De aici fuziunea cu fostul inamic dec 89 ???
pffff fuzine intre triburi inamice :D :D :D
Ce secretos a devenit VM-EC..........................

ce bine e ca stii ce stii, da nu e bine :)...e o informatie fragmentata, incompleta, cat si ce e adevarat e bine ca nu stiiti si preferam, sa o lasam asa :)...e adevarat, ai pus o sub forma unei intrebari.....


n avem panze, mergem pe carbuni :)...acum sa vedem daca ne luam si saniuta electrica sa ne modernizam si noi, sau ne lasa motoarele:)






*nu luati in seama mesajul...e scris cand vine ora de culcare, la 5.00 dimineata :)

*citind mesaje de la ``noi prieteni``, in joc...am descoperit in ele cu stupoare....``hahaitul lui Basescu``... piei drace...Doamen iarta-ma !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce bine e ca stii ce stii, da nu e bine :)...e o informatie fragmentata, incompleta, cat si ce e adevarat e bine ca nu stiiti si preferam, sa o lasam asa :)...e adevarat, ai pus o sub forma unei intrebari.....


n avem panze, mergem pe carbuni :)...acum sa vedem daca ne luam si saniuta electrica sa ne modernizam si noi, sau ne lasa motoarele:)






*nu luati in seama mesajul...e scris cand vine ora de culcare, la 5.00 dimineata :)

*citind mesaje de la ``noi prieteni``, in joc...am descoperit in ele cu stupoare....``hahaitul lui Basescu``... piei drace...Doamen iarta-ma !





eh eh....cand vine vorba de orgoliu toti sar in sus...:rolleyes:


n avem panze, mergem pe carbuni :)...acum sa vedem daca ne luam si saniuta electrica sa ne modernizam si noi, sau ne lasa motoarele:)

venind vorba de electricitate...era un proverb...." Nu e bine sa te pui cu electricitatea ca te faci negru de la carbuni":D:D:D:D




ps. Parca tu erai baiatu` care da fake-uri,nu?:confused:
 

DeletedUser17134

E adevarat ca VM-Ec a rupt aliantza cu 2 triburi aliate traditzional : Gemina si ZARG si acum se indreapta cu toate "panzele sus" catre sudul lumii 10 ?
Gurile rele spun ca VM-Ec ar fi avut de ales intre a ataca Noobs si IMMO sau Zarg si Gemina

A ales ...sa atace sudul se pare ??? De aici fuziunea cu fostul inamic dec 89 ???
pffff fuzine intre triburi inamice
Ce secretos a devenit VM-EC..........................


Discutiile intre Vm-ec si Gemina au ramas ca pe "scara trenului", in afara de asta nu s-a mai discutat nimic dupa ce diplomatul vm-ec, a spus ca vom sta de vorba..poate intr-o zi, in orice caz la prima discutie s-a lasat cu "ochii scosi", ceea ce nu prea mi se pare normal :p
 

DeletedUser13799

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 

DeletedUser

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

total de acord, mai sunt chestii care nu s legate de subiect si au ramas...aici discutam situatia Triadei...cel putin 2-3 posturi nu au legatura.... de exemplu situatia noatra cu Gemina si ZARG nu si au locul aici , se poate ``curata`` ?...multumesc.

Triada a fost ferita de recrutari pt a fi innobilata , si de asta ne dam si noi mari cu statisticile cu ei, cu ei jocul chiar are farmc,, o data cu satele care dispar la en gross, vin si mesajele cu ``felicitari` :)... ceea ce da afrmec jocului :)


nu ma las pana nu iau avertisment...asta daca fac ceva gresit...vreau si rog moderatorul sa faca curat...sunt posturi care n au treaba cu topicul...si n au fost sterse, ale mele in schimb da.....nu ma refer la ultimele...sunt curios sa vad daca ce se aude pe la radiosant e adevarat
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus