Voi fi aici pana la moarte..... sau pana ma invita aliatii/ dusmanii tribului/ etc

  • Autor subiect elinguilino
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Topicul despre tribul FUSION a fost inchis la cererea celor in cauza.Daca aveti alte informatii relevante care pot fi postate pe forum, trimiteti PM cu cererea si dovezile aferente.
In caz contrar, limitati-va la discutii pe tema acestui thread.
 

DeletedUser

Nu cred ca subiectul discutiei era tribul FUSION, ci actiunile unui jucator, lider de trib, care actiuni, daca le urmaresti, au legatura chiar cu titlul topicului. Poti inlocui cuvantul FUSION (care se doreste chiar proprietate intelectuala a domnului orlando86, dupa cum am inteles) cu orice alta denumire si vei vedea ca subiectul si esenta discutiei raman neschimbate 100%.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Rock Girl - nu te-am vazut recent prin triburile care au format Fusion si nici in discutiile in care s-a format acest trib; deci toate parerile tale sunt pe langa subiect - orice ai spune las-o balta ca macane... uite dovada!!
http://www.youtube.com/watch?v=t9TYF9i2KxY :eek:
Morala in privinta ta: Complete Ignore ! ;)

ramanem tot la oamenii cu initiativa care se incadreaza in topic, iar de la unii dintre ei asteptam un raspuuunssss

oare ce raspuns ne va da? orrlaaaaandddoooo?! nu mai zici nimic?!



ps: nu poti substitui Fusion cu orlando, pentru ca lui i-a dictat altcineva cum se va numi tribul si de ce :D
 

DeletedUser

fata piatra lasa-te de explicatii si dute, n-ai avut treaba cu tribu` Fusion si ce s-a intamplat acolo.... deci nu mai comenta vis-a-vis de topic; si in plus cand te asociezi cu cineva te asociezi si cu faptele acestora :D

orlando, am inteles ca ai fost pedepsit pentru prostioara cu intratul ilegal in contul lui Blue, cate sate mai ai, acelasi numar, de curiozitate? :confused:

Iti garantez ca stie mai multe de FUSION decat sti tu. Am vazut cat de activ erai si cum aveai grija de oamenii tai[oare de ce o fi plecat unu din oamenii tai de baza, Spad?:confused:...pe care il criticai mai devreme in acest thread]. LordLover pierdea cate un sat pe zii si tu habar nu aveai. Era regiunea ta. Aveai "obligatia" sa te ocupi. Dar nu....tot eu am rezolvat-o desii aveam altele pe cap la mine in regiune plus probleme externe si alte chestii ce tin de conducere. Am refuzat sa fiu singurul intemeietor din lipsa de timp de a ma ocupa de toate. Si...degeaba...erati intemeietori si va-ti ocupat de satele voastre si de cazurile voastre in timp ce orlando statea nedormit cu noptile ca sa organizeze tribul[apropo de egoism:rolleyes:]

Problema cu pedeapsa e ceva ce se discuta pe privat. Iti pot spune fara nici o retinere. In rest pentru alte obiectii se depune ticket.

ramanem tot la oamenii cu initiativa care se incadreaza in topic, iar de la unii dintre ei asteptam un raspuuunssss

oare ce raspuns ne va da? orrlaaaaandddoooo?! nu mai zici nimic?!

Nu sunt la dispozitia voastra ca sa dau raspunsuri prompte. Voi raspunde in functie de disponibilitate. Deci poti sta linistit cand vei mai posta ceva la adresa mea voi raspunde. Aici daca imi este permis sau pe privat daca nu se incadreaza raspunsul meu in normele threadului.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

acum o dai in diverse

ori raspunzi la intrebare, ori raspunzi la intrebare
sau roaga pe cineva sa ti le numere si sa iti spuna, iar tu ne spui noua :p

stim ca esti erou.... totusi, raspunde la intrebare :D

cate sate mai ai, acelasi numar, de curiozitate? :confused:
 

DeletedUser

Problema cu pedeapsa e ceva ce se discuta pe privat. Iti pot spune fara nici o retinere. In rest pentru alte obiectii se depune ticket.

stim ca esti erou.... totusi, raspunde la intrebare :D

cate sate mai ai, acelasi numar, de curiozitate? :confused:

Citeste mai atent pana sa incepi sa postezi. Da nush de ce am impresia ca tu cauti sa obtii mai multa atentie ca mine. Eu unul macar nu am cautat-o si prefer sa nu fi avut-o.;)

PS.: "Ala mai destept cedeaza primu";)
 

DeletedUser

Discutiile despre sanctiuni, daca doriti sa purtati asa ceva, purtati-le pe privat. Discutiile in doi, de asemenea, va rog.
 

DeletedUser

orlando...si eu mai am greseli de tastatura mai agat din greseala cate o litera... oricum ca sa revenim ontopic

chiar asa ce cauti in TLD ca parca erai fusion pan la moarte si dupa:D
 

DeletedUser

In primul ca nu e de gramatica, fratioare. Vezi intai ce e aia gramatica, cu ce se ocupa ea, si dupa aia da-ti cu parerea. E greseala de tastatura, n-am vazut pe nimeni pana acum sa se lege de asa ceva. Oricum, pe mine ma amuza teribil disperarea ta de a iesi si tu cu ceva in fata. Cum ti-am zis cu cateva mesaje inapoi (Rock, poti sa verifici, se vede ca am avut dreptate) mai bine n-ai mai zice nimic pe topicul asta ... ca mai rau te afunzi ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

vreti va rog sa nu va mai sacaiti? orlando lasa'i pe ei sa se lege de greselile tale tu esti mai tare si nu iti pasa:D >:D<:*
vecine , daca imi mai spui rock te fac friptane ca pe aquilla:D ( my name is Teo) oricum nu am idee de ce iti pasa daca orlando se afunda mai rau... e putin penibil dar nimic mai mult:)
 

DeletedUser

Pai imi pasa, pentru ca ceea ce a facut el este cea mai nesimtita actiune de care imi aduc eu aminte de pe L1. Si joc din versiunea beta. Am scris doar Rock deorece mi-era greu sa scriu RockGirl. Si mie mi se spune de catre cunoscutii de pe L1 Smail ...
 

DeletedUser

eh , vecine , nu avem cum sa fim asa siguri ca e cea mai nesimtita actiune de pe l1 ( si vorba ta joc din beta:D ) fiindca pot fii multe altele mult mai nesimtite dar cu mult mai putina mediatizare:D nu vreau sa dau nume din ce stiu eu si din ce am vazut pe forum dar sunt si mai nesimtite:D

ps: elinguinio daca tot esti pe aici de ce nu ne spui si noua ce cauti in tld cand erai mai fusion-ist??:D
 

DeletedUser

Nu cred ca subiectul discutiei era tribul FUSION, ci actiunile unui jucator, lider de trib, care actiuni, daca le urmaresti, au legatura chiar cu titlul topicului. Poti inlocui cuvantul FUSION (care se doreste chiar proprietate intelectuala a domnului orlando86, dupa cum am inteles) cu orice alta denumire si vei vedea ca subiectul si esenta discutiei raman neschimbate 100%.

facem o mica disectie ;)

- topicul se refera la acei jucatori care sustin sus si tare cu fraze pompoase ca vor fi intr-un trib si alaturi de colegii lor in diverse conditii, dar in realitate sunt doar vorbe goale si ei schimba barca in secunda 2

- cat despre Fusion si orlando86 - nu se pot inlocui.
de ce?
pentru ca orlando86 pana intr-o anumita seara habar nu avea ce-i aia Fusiune; habar n-avea ce o sa i se intample si cum va evolua situatia.
asta pana i-a soptit o pasarica ;):rolleyes::rolleyes:
Morala?! FUSION si orlando86 nu au nimic in comun :cool::cool:

acum, sunt o serie de persoane care pot justifica si confirma cele spuse de mine, daca nu in totalitate macar in proportie de 2/3.
CUM? au fost martori la o parte dintre discutii :D:D

asta e domnu` smailmiami... dar nici-o urma de propietate intelectuala in treaba cu Fusion si orlando, nu-i apartine:eek::eek::eek:, iar daca il intebi ce insemna cine stie ce isi mai aduce aminte... poate ce mai scrie prin log-urile dela messenger :eek::eek::eek::eek::D:D:D
 

DeletedUser

Topicul despre tribul FUSION a fost inchis la cererea celor in cauza.Daca aveti alte informatii relevante care pot fi postate pe forum, trimiteti PM cu cererea si dovezile aferente.
In caz contrar, limitati-va la discutii pe tema acestui thread.
Discutiile despre sanctiuni, daca doriti sa purtati asa ceva, purtati-le pe privat. Discutiile in doi, de asemenea, va rog.

este ultimul avertisment pe acest topic. orice offtopic dupa aceasta postare va fi sanctionat cu warn.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus