Vot concurs 1 Mai !

Care lucrare v-a placut mai mult ?


  • Total votanți
    47
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Scor reacție
209
Eu nici macar n-am participat. Doar le-am spus cunoscutilor sa intre sa voteze pe cine cred ei ca merita sa castige :p. Si te-au votat pe tine, loool :)).
 

DeletedUser45557

Eu nici macar n-am participat. Doar le-am spus cunoscutilor sa intre sa voteze pe cine cred ei ca merita sa castige :p. Si te-au votat pe tine, loool :)).
Vad ca te cam intereseaza de mine :)) iti dau si un autograf daca vrei! Asta e o poezioara din sutele pe care le.am scris:))
LoL!:))

This is for you my baby!:))
 

DeletedUser45269

Babi merita sa castige...are super poezie...daca ne descalifica=> ca membrul cu nr 5 castiga locul 3 sau 2...lool
 

DeletedUser45269

In schimb bad rullz vrea doar pp...macar daca nu copiai poezia sau poza aia si faceai din suflet ceva pt concurs;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu mai bine inveti tu sa respecti regulile ?

● 1. Comportament


1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Este indicat să tineţi cont că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile". Jignirile de orice natura aduse membrilor comunitatii, sunt strict interzise.
 

DeletedUser45269

:)...El a zis traducerea...a fost un mod jignitor...oricum cum zici tu....nu are rost sa ma cert pt asta...Scuze in cazul asta-_-...
 

DeletedUser45557

Nu-si au loc discutiile astea de nimic... trebuie sa ne distram si sa ne simtim bine, nu conteaza cine castiga cum castiga si daca castiga..:-??
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Daca nu scrie in reguli despre asta inseamna ca este permis, din pacate iar mi-a scapat aspectul acesta.
Pe viitor vom vota doar noi ( teamul ), asa poate vom scapa de eternele povesti legate de massuri pe skype, mess...etc.
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Daca nu scrie in reguli despre asta inseamna ca este permis, din pacate iar mi-a scapat aspectul acesta.
Pe viitor vom vota doar noi ( teamul ), asa poate vom scapa de eternele povesti legate de massuri pe skype, mess...etc.

Este aiurea chestia asta..Multi dintre noi care aveam ceva experienta in chestiile astea nu ne-am votat singuri,iar acum ca au venit niste jucatori noi (pe forum) se schimba regulile pentru ca nu au fost scrise la prezentarea concursului ? Multi au ales sa nu se voteze doar pentru a respecta regulile..Pana la urma pentru ce ma cert ? Suntem in Romania,daca nici presedintele nu respecta regulile dar noi !


P.s.:pentru mine este topic inchis . Felicitari castigatorilor si bafta multa pe joc si in viata de zi cu zi.Nu voi ma aparea la nici un comentariu/replica venit/venita la postarea mea.(doar pe topicul asta ma refer,nu scapati de spamerul din mine) :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus