Vot: Concurs de Paste

Vot: Concurs de Paste


  • Total votanți
    185
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Concurs de Paste



Participantii nu au voie sa isi voteze propria creatie.
Incalcarea acestei reguli duce la excludere.




Iepurasul lui vlad1400
Stiu ca nu se cade, dar incep prin a ma scuza pentru felul in care este asezata poza si cred din ce in ce mai tare in acele vorbe "tehnica ne omoara",dar sa lăsam asta si sa incep sa va zic cate ceva despre Cezar care in aceasta poza este cam trist deoarece de curand i-a murit perechea ca sa zic asa, avandu-i pe amandoi de la o varsta mai mica m-am atasat de acestia si nu numai lui i-a fost greu sa se inteleaga cu ideea:(..dar nu vreau sa fac o poveste din asta sper sa va placa de Cezar asa cum poate fi el vazut in aceasta imagine:)
scaled.php





Iepurasii lui fotbalistu2000
pageipl.jpg




Iepurasii lui dumitrur.
Cei doi iepurasi sunt primele mele animalute de casa pe care le-am primit de ziua mea. Pe cel din dreapta il cheama Gimbilica(fata), iar pe cel din stanga il cheama Mustaciosul(baiat). Sunt foarte jucausi, nu sunt deloc fricosi si fac multe nazbatii, nici o tulpina de floare din casa nu a scapat fara rontaiala:)). Nu le place sa stea in cusca, iar cand se vad la iarba verde ai noroc daca ii mai gasesti. Poza a fost facuta inainte de paste, cand mama a terminat de vopsit ouale si mi-am permis sa iau si eu cateva pentru decor:D.
Gimbilica si Mustaciosul va saluta.
scaled.php





Iepurasul lui alizeea
scaled.php





Iepurasul lui bmw520
Iepurasul din poza este unul din cei 25 de iepurasi pe care ii am. L-am luat pe el pentru poza deoarece este singuru care a supravietuit iarna asta pentru ca i-a murit mama. Dar nu vreau sa fac o povestioara trista asa ca vreau doar sa zic ca acest iepuras este unul foarte puternic si cred ca e mai "special". Ii place foarte mult sa stea toata ziua in iarba si sa manance morcovi si de ceva vreme s-a imprietenit si cu pisica. Pentru mine deja este iepurasul castigator.
1334402420132.jpg





Iepurasul lui Chevyx
rh7igm.jpg





Iepurasii lui dJ CoVa
scaled.php





Iepurasul lui ioana42
img4807l.jpg





Iepurasul lui Candy Cakes
"Buna ziua tuturor,
ma numesc Thomas, am un anisor si jumatate, sunt iepurasul lui Candy Cakes si pe cat sunt de frumusel, pe atat sunt de mofturos. Am apucaturi de caine, musc pe oricine ma supara iar daca cineva incearca sa-mi scape fugind, alerg dupa el pana il prind. Am si calitati, sunt bland si bun cu surioara mea mai mica, o las sa pape prima si doar dupa ce se satura mananc si eu ."
tomyd.jpg





Iepurasii lui Maryus96vl
Acestia sunt iepurasii mei. Au 3 saptamani doar.
scaled.php





Iepurasul lui blonda dulce
Acesta este iepuraşul meu. A venit in familia noastră în urmă cu două săptămâni şi e dornic de a deveni vedetă. El se va numi probabil Shurub şi este fiul lui Blondy şi al lui Baston. Aceştia sunt cei doi fericiţi părinţi pe vremea când erau şi ei copii.
blondybastoncopy.jpg

Shurub (cel mai probabil nume) a fost încântat de prima fază a pregătirilor pentru şedinţa foto. L-am periat cu o periuţă de dinţi şi i-a placut aşa de mult că a adormit instantaneu. Mai greu a suportat şedinţa în sine, nu pentru că nu ar adora camera, ci pentru că trebuia să stea cu burtica pe ouăle reci (pentru că el nu stă încă în picioare, ci pe burtă, la fel cum şi merge). Nu i-a placut deloc, drept pentru care a protestat ca o adevărată vedetă schimbându-şi mereu poziţia, ceea ce mie mi-a provocat dificultăţi enorme. De asemenea aranjamentul pregătit cu migală înainte a devenit de nerecunoscut, unde sunt lalelele cu margini zimţate, unde sunt florile de mărgăritar, ce s-a întâmplat cu ţesătura de perle aşezată artistic pe coşul fin ca o dantelă, unde sunt florile de păpădie din aranjamentul de flori de camp legat cu fundă roşie de mătase?...
Totuşi valoarea lui a invins aceste piedici şi în final a reuşit să strălucească într-un pictorial de senzaţie. Sper ca vă va cuceri inimile şi voturile.
Shurub's Agent,
blonda dulce

iepurasblondadulce800-600.jpg





Iepurasul lui prea finutta
toby1.jpg




Regulament de votare:

1. Sunt acceptate numai voturile UNICE;
2. NU sunt acceptate voturile de pe PROXY;
3. Sunt acceptate voturile numai de pe conturi existente la momentul inceperii concursului (vechimea contului de pe forum sa fie de minim o luna);
4. Fiecare utilizator are dreptul la un singur vot (voturi la vedere);
5. Perioada de votare: 18 aprilie - 22 aprilie;
6. Anuntarea castigatorilor: 23 aprilie.

Pentru discutii pe tema creatiilor aici.

Multa bafta,
Clara
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus