Vot Concurs Fotografie

Ce fotografie va place mai mult?


  • Total votanți
    67
  • Sondaj închis .

DeletedUser38946

Why, thank you! :) Pur si simplu nu aveam ce face, si decat sa merg la spam si sa arunc vorbe aiurea mai bine-mi fac niste dusmani pe aici :D

Am o idee :) ne vedem la off-topic in scurt timp :)
 

DeletedUser

Ca tot e sambata si n-am ce face, vreau sa adun reputatie pe minus :)
Concurentul 34 - Imi place! Cerul senin, subiectul interesant. Cum sunt un mare iubitor de cetati si mi-as dorii macar pentru o zii sa ma plimb pe strazile pietruite sau pline de praf ale unei cetati, cu ziduri inalte, cu arhitectura specifica... oameni saraci si oameni bogati pe strazi... Poate m-am jucat prea mult Assasin's Creed :)
iti dadeam minus daca ziceai ceva urat de 34 dar cum sunt de aceeasi parere ca tine ... scapi cu + de data asta :p
 

DeletedUser38946

Am vazut ca mi-ai dat minus la gluma cu "succes fraierilor cu aparat" :))) Dar se vedea clar in poza mea de profil ca si eu am aparat :)
 

DeletedUser

nu stiu la ce te referi dar daca ti-am dat minus inseamna ca il meritai :)
 

DeletedUser43325

Multe voturi de pe conturi facute in urma cu 1-2 zile...ciudat
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Sondajul s-a inchis. Voi reveni in cursul zilei de azi cu situatia finala dupa validarea voturilor.
 

DeletedUser44123

Felicitati si bafta concurentilor. Frumoase poze vazuram. :cool:

@mythra - la cat mai multe astfel de concursuri cu/pe diverse teme.
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Felicitari !



amy77l2.png
CÂŞTIGĂTORII ACESTUI CONCURS SUNT:
amy77l2.png




LOCUL I: Concurent 42
35hmr0g.jpg


LOCUL II: Concurent 44
33vj6ki.jpg

LOCUL III: Concurent 11 şi Concurent 4

Concurent 11:
2hmkcc4.jpg

Concurent 4:
2h81mon.jpg




purple-swirl-separator-th.png


Situaţie voturi:

Loc 1: concurent 42 - 13 voturi valide
Loc 2: concurent 44 - 6 voturi valide
Loc 3: concurent 11 - 4 voturi valide
Loc 3: concurent 4 - 4 voturi valide

Premiile vor fi acordate în cursul zilei de mâine!



purple-swirl-separator-th.png




FELICITĂRI CÂŞTIGĂTORILOR DAR ŞI CELORLALŢI PARTICIPANŢI!




Vă aşteptăm şi la celelalte concursuri ce vor mai urma!

 
Ultima editare:

DeletedUser45976

Concurentul 18 - Idem concurentul 3

daca vrei dovada iti dau in original pe facebook...te pe contul jucatorului...si cu data
 

DeletedUser38946

Concurentul 18 - Idem concurentul 3

daca vrei dovada iti dau in original pe facebook...te pe contul jucatorului...si cu data

Nu am nevoie, eu nu fac verificari! Pur si simplu mi-am spus parerea ! Iar in ce am scris am si spus in paranteza ca nu insinuez nimic si nu judec... Da' e greu sa citit tot... :-/
 

DeletedUser45998

considerati ca pozele sunt facute si de amatori...nu toti suntem profesionisti...incerc a fi obiectiva la rezultatul voturilor...propun conducerii sa posteze aceste fotografii pe un site de specialitate sa fie apreciate de adevarati profesionisti si nu de prietenii prietenilor contactati pe diferite cai!

Vreau sa multumesc pe aceasta cale initiatorului acestui concurs...insa si in mod personal lui adyboy7 care a indraznit sa analizeze toate fotografiile cu critici sau aprecieri, sigur sunt binevenite! Multumesc!
 
Sus