Vot concurs semnături 4

Ce semnătură vă place mai mult?


  • Total votanți
    42
  • Sondaj închis .

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Lista participanţilor la această ediţie:


Concurent 1:


culdasergiu.gif


link imagine: http://s3.postimg.org/5u0zttgub/culdasergiu.gif

Concurent 2:


Concurent 3:


Concurent 4:


Concurent 5:


Concurent 6:


Vă reamintesc regulile de votare:

- Votarea creaţiilor proprii va fi strict interzisă;
- Voturile realizate de pe proxy vor fi anulate;
- Voturile efectuate de aceeași persoană de pe mai multe conturi vor fi anulate (puteți vota de pe un singur cont);
- Auto-propaganda este strict interzisă.



Succes tuturor!
 
Ultima editare:

DeletedUser

Concurentul 2 , daca scoteai din framurile gif-ului , era mult mai usor :D Nu toti avem PC-uri perfomante si inca se incarca numerotarea din gif :p
 

DeletedUser42339

Semnatura Concurentului 2 mi se pare cea mai reusita!Succes tuturor!
 

DeletedUser45630

Eventualele probleme care apar la incarcarea imaginilor e rezolvata daca accesati lucrarile din link-ul original.
Se incarca greu pagina cu toate lucrarile deodata.
 

DeletedUser13391

Concurentul 3 pur si simplu a transformat un video de pe youtube intr-un gif :) nu este de munca mai mult de 5 minute. Nu se ia in considerare creativitatea si originalitatea?
 

DeletedUser

semnatura concurentului 3 seamana foarte mult cu o reclama la o "chestie" pe care nu o pot spune aici
 

DeletedUser45630

E copiat din filmul Edge Of Tomorrow , simpla metoda, dureaza 30 de secunde, dar se pare ca prinde la public.
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Pe viitor, atunci cand considerati ca o semnatura este copiata, va rog sa postati si o dovada in acest sens.
Momentan, din cate am vazut, da, pare inspirata din filmul respectiv insa nu copiata intocmai, deci nu sunt motive de descalificare. Daca gresesc, veniti cu o dovada concludenta in vederea re-analizarii.

Pana una alta, mai aveti cateva ore pentru a va exprima parerea cu privire la sondajul realizat. Diseara voi anunta castigatorii iar maine voi da drumul la o serie de competitii cu o anumita tematica :)
 
Ultima editare:

DeletedUser44354

mda... se pare ca ma insel... nu am gasit acum, dar cu siguranta semnatura este o secventa a unui trailer... nici cineva profesionist nu poate face in 96h efective animatiile acelea...
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Acest sondaj se va închide pe 21-10-14 la 21:48 De menţionat că acesta este un sondaj public: alţi utilizatori pot să vadă ce opţiune(i) ai selectat.


Se inchide automat dupa 2 zile de la momentul realizarii:

19-10-14, 21:47
#1
mythra
SuperModerator
GameSuport
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
CÂȘTIGĂTORII ACESTEI EDIȚII SUNT:​


Loc I, 17 voturi

Concurentul 2: heath ledger

concusss3.gif


Loc II, 11 voturi

Concurent 3 : seven7six6

qyD6GY.gif

Loc III, 6 voturi

Concurent 1: culdasergiu

culdasergiu.gif

Concurent 6: skygear

Film.gif


Felicitări tuturor !!!



Notă: Premiile vor fi acordate în cursul zilei de mâine.

 
Ultima editare:

DeletedUser44123

Yoy, cum apărura carcotașii (ciudosilor):p
Nu stiam eu de ce atata zarva....

Copilasi, toate-s de pe net, inclusiv pozele,fonturile,efectele,mastile.... A facut careva vre-o fotografie personal? A desenat careva o schita ? Lasati frustrarile ca nu-i o combinatie buna.

Semnatura mea,cum era si cerinta, vorbeste despre film, si anume de efectele speciale.

Uite drept exemplu. acest count down a fost folosit pt o semnatura.
https://www.youtube.com/watch?v=II1Lrxz2Lgg ,deci,combinat, ilustreaza ceea ce trebuie.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus