Vot concurs semnaturi

Ce semnatura va place mai mult?

  • Concurent 1

    Voturi: 1 1,7%
  • Concurent 2

    Voturi: 10 16,9%
  • Concurent 3

    Voturi: 0 0,0%
  • Concurent 4

    Voturi: 9 15,3%
  • Concurent 5

    Voturi: 19 32,2%
  • Concurent 6

    Voturi: 8 13,6%
  • Concurent 7

    Voturi: 6 10,2%
  • Concurent 8

    Voturi: 4 6,8%
  • Concurent 9

    Voturi: 2 3,4%

  • Total votanți
    59
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Concurent 1.​


29db70o.jpg


Concurent 2.​


ejvghj.jpg

Concurent 3.​


bjTQeul.jpg


Concurent 4.​


2crmt5x.jpg
l3q5iguz7
l3q5iguz7
usermedia.php


Concurent 5.​


GzyCB5Y.jpg


Concurent 6.​


anigif.gif


Concurent 7.​


Concurs_madara.jpg


Concurent 8.​


image.jpg


Concurent 9.​


vinevalu.jpg


Concurent 10. - descalificat​


narutoo_by_b0gdanx_d6gpree.png





Regulamentul de votare:

- Votarea creaţiilor proprii va fi strict interzisă;
- Voturile realizate de pe proxy vor fi anulate;
- Sunt acceptate voturile de pe conturi existente la momentul inceperii concursului;
- Perioada de votare: Vineri 1 august ora 9:31 - Duminica 3 August ora 9:31 (48 ore)
 
Ultima editare:

DeletedUser44123

Concurent 1: Simpla dar placuta ochiului. ... In evidenta avem "100 years" . Probabil ca marcheaza primul razboi mondial in paralel cu ,criza Europeana, cunoscuta ca si "mot de jour" sau "the crisis" (1918)

Concurent 2: Fara context. Obositor ochiului. Probabil ca daca jocul se numea The Tribal Fifa se potrivea de minune....sau nu!

Concurent 3: Dragute picioare. Ce-i placut si lui seven ii place, nu? Intradevar; Nice legs,baby! Dar ce semneaza ... ? :confused:

Concurent 4: Wow!! Desi semnatura nu "vorbeste" de player sau de jocul in sine, este una cu mandire. Go, Hagi,Nadia,Simona. Go!

Concurent 5: "Ma semnez: un trandafir...". Dragut retus,dar ne duce cu gandul la Radu Tudoran...nu la triburile.

Concurent 6: Enigmatic... la fel precum acest joc. (loc de reclama) Misttiq = un mister ascuns sub un mister.

Concurent 7: Frumos, Dragut : " ... and play triburile " ? Suna ca si cum ai zice: "You are frumoasa"

Concurent 8: Interesant! O teorie a probabilitati combinata cu actul in sine a joculu rezulta o asemanare (subconstient) Se potriveste mediului de "The Triburile :D " Nice!

Concurent 9: Probabil cea mai funny. Ar fi prima pe lista de votare daca ar fi si categoria " vot funny" ( sa ai grija de cal ;) )

Concurent 10: Eu cu cine votez ? :confused:
 

DeletedUser42339

era o tema la alegere..nicidecum sa te duca cu gandul la triburi insa e bine totusi ca ai scris atat fara sa citesti regulamentul!
 

DeletedUser44123

No, aici iti dau dreptate. Totusi semnatura e umbra a ceea ce faci/esti... Nu are context concursul daca o semnatrura tribala nu are elemente tribale. Da, la libera alegere pot fi inspiratiile... E ca si cum as face un concurs de mancat ciocolata dar participantii trebuie sa doarma.
"Laudat sa-ti fie creierul, e tot al tau?" Mi-ar zice mie bunicu... daca ar mai fi in viata.
 

DeletedUser44354

Concurentul 8 .... vad ca s-a gandit destul de mult la design si arata bine spun eu ....
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Inainte, acest concurs avea loc in fiecare saptamana (aproape), mereu cu o tematica noua. Fiind primul care s-a facut dupa ceva vreme, am lasat sa fie cu tema la alegere, cu sau fara legatura cu aspectele legate de joc. Nu este un banner sau alt element ingame ci o semnatura pentru forum, cei mai multi dintre noi avem diverse postate acolo.

Probabil in editiile ce vor mai urma vom impune la un moment dat si o tematica "strict tribala" - de imbinare a elementelor din joc sub forma unei semnaturi dar vor fi si alte domenii (muzica, stiinta, natura etc). Ne mai gandim, propunerile voastre sunt binevenite oricum.

In ultima instanta, eu va reamintesc regulile de votare:

- Votarea creaţiilor proprii va fi strict interzisă;
- Voturile realizate de pe proxy vor fi anulate;
- Sunt acceptate voturile de pe conturi existente la momentul inceperii concursului;

Dupa incheierea sondajului, in cursul zilei de duminica, vor fi afisati castigatorii.


Bafta tuturor celor inscrisi! :)
 

DeletedUser44354

si nu ar fi frumi sa se faca ca inainte :D ... in fiecare sapt ? dar poate cu premii mai mici daca e in fiecare sapt
 

DeletedUser45846

Imi place mult poza concurentului cu nr 5...o poza downloandata de pe google,oricine ar putea face chestia asta doar ca trebuie sa iti gasesti oameni suficienti de obositi sa te voteze atata tot.De concurentul cu nr 10 nici nam ce sa mai vorbesc.Sunt apsolut coplesit,lasat fara cuvinte...mi-a murit la intrare ziceti-mi cum vreti ca eu altcv nu reusesc sa spun...
 

DeletedUser

Eu sunt concurentul numărul 10,desi o să fiu descalificat,asta intenţionez.
Acea creaţie o am făcută acum 5 luni de zile pe când lucram in photoshop si am pus-o pe contul meu de deviantart
Eu i-am dat-o celui care a organizat concursul poza in rezolutiile originale si el a dat resize prea mult dar oricum nu mai participam.
http://b0gdanx.deviantart.com/
Poza am luat-o de pe contul meu,nu am PSD la ea,nu am nimic dar a mea este luată după un tutorial pe vremea aceea.
Nu mai arunca vina,nici să deschizi PS-ul nu ştii ;)
Prin acest mesaj am vrut să dovedesc că nu este luată de pe net desi nu ma interesa parerea voastra.
 

DeletedUser

Eu i-am dat-o celui care a organizat concursul poza in rezolutiile originale si el a dat resize prea mult
in anunt se specifica clar dimensiunea maxima pe care trebuie sa o aiba semnaturile
- Dimensiunile semnăturilor: max 100 pixeli (h) şi max. 600 pixeli (l) sau 4 linii text;
a ta era prea inalta . avea 2 solutii , fie o redimensiona fie nu participai . apreciaza intentia macar .
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Nu e problema, raman 9 concurenti.
Pe viitor insa, s-ar putea ca mai mult de confirmare de primire sa nu mai dam, tura asta am zis la toti cei ce nu se incadrau in limitele stabilite ca trebuie resize sau am explicat pe unde/cum sa hosteze. Alternativa ar fi fost sa le iau ca atare fara sa zic nimic si sa le trec pe forum doar pe cele ce respectau toate cerintele, poate ar fi fost mai bine din anumite puncte de vedere dar am fi avut mai putini participanti. ;)
 
Ultima editare:

baD rullz

member
Scor reacție
98
in conditiile in care mai multi participanti au acelasi nr de voturi ce se intampla ? Se imparte castigul sau fiecare primeste 200/150/100,in functie de nr de voturi pe care le are primul.
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Concurentul cu numarul 1, sa stii ca ai un fan. Se pare ca sunt singurul care te-am votat pana acum :cool::cool:
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Au trecut cele 48 ore, votul s-a incheiat.


Castigatorii acestei editii sunt:

1. Concurentul cu nr. 5 : heath ledger, 19 voturi
2. Concurentul cu nr. 2 : bad rullz, 10 voturi
3. Concurentul cu nr. 4 : tlk., 9 voturi




LOCUL 1: heath ledger


GzyCB5Y.jpg



LOCUL 2: baD rullz


ejvghj.jpg



LOCUL 3: TLK.


2crmt5x.jpg





Felicitari atat castigatorilor cat si celorlalti participanti ! Va asteptam in continuare la editiile ce vor urma!




Nota: Premiile vor fi acordate in cursul zilei de maine.
 
Ultima editare:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus