vreau sa aflu ceva:D

  • Autor subiect DeletedUser25931
  • Data de început

DeletedUser25931

Am vazut ca la toti cei care postati ceva pe forum apare dedesupul numelui..."admin","moderator forum","member","senior member" si "junior member"..;)..as vrea si eu sa aflu ce inseamna ultimele 3 categorii??.:D...daca s-a mai pus intrebarea aceasta pe forum rog sa imi spuneti unde :confused:
 

DeletedUser4349

abia a fost pusa cateva topic-uri mai jos :|

Nu e nicio diferenta intre ultimele 3...doar arata cate post-uri are acel membru
 

DeletedUser25931

scz:D

nu m-am mai uitat mai jos.....am inteles....

poate sa stearga un moderator acest topic....

scz inca odata....cand o sa mai pun intrebari ma uit si mai jos....:D:D
 

DeletedUser25931

si dupa cate posturi se trece la rang mai mare...adic, cum sunt eu...sa trec la senior member??:D
 

DeletedUser17342

o sa treci cu timpul dupa vreo 100 de postari. nu iti fa griji ca nu inseamna nimic. (am o impresie ca o sa te vad cam ff des pe forum de acuma incolo ) : ))
 

DeletedUser25931

ba nu o sa ma vezi:p:p

nu ma vreau sa ies in evidenta....o sa postez doar unde trebuie....

s-ar putea sa te inseli:)
 

DeletedUser

de la 30 posturi in sus pe forum devii member iar de la 100 senior member... asta e toata filozofia ;)

ps:un sfat:apucate de spammat pe forum sa ajungi si tu senior ;)

pss:la offtopic degeaba postezi ca nu se ia in calcul :(
 

DeletedUser25931

ok....nu conteaza ca nu se ia in considerare offtopicul.....dar vreau si eu raspunsul:D?
 

DeletedUser17342

cauta si tu. dai click pe numele tau, cauta unde scrie setari, semnatura etc. descurca-te si tu ca asa inveti :)
 

DeletedUser5151

Click aici si iti editezi semnatura.. Sau mai pe lung, te duci sus in stanga la panou de control, cauti tot in partea stanga mai jos, Editeaza semnatura, si acolo probabil te descurci.

AI grija sa nu iti pui o semnatura prea mare, caci risti sa iei avertisment/puncte de penalizare.
 
Sus