vreau sa siu daca e permis sa atac pe k0

  • Autor subiect DeletedUser14461
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4920

daca nu mai faci topic-uri inutile pe forum promit sa iti dau un pm de paste (Craciunu e prea aproape) si iti zic cum sa ataci cu berbeci imperecheati cu iepele cavaleriei usoare ....cele mai tare trupe .
 

DeletedUser

totusi am o intrebare...ca tot veni vorba de K0..*** se ajunge acolo se intampla ceva *** atac satele adminilor..???acestea pot fi luate ca orice alt sat?
 

DeletedUser

si ce cauta satele alea mari de barbari acolo??? cum au ajuns acolo??
 

DeletedUser2821

Le-au parasit admini :))
Satele adminilor au cateva sute de mii de trupe in ele ;)
Incearca sa le iei .
 

DeletedUser

:))mama fratilor,se pare ca voi inca nu stiti de satele de la kilometrul 0.ofof;)
 

DeletedUser1195

satele adminilor sunt sate de test.Ele nu au sute de mii de trupe in ele.
Dar ca sa fiti linistiti si sa va vedeti de scopul real al jocului,acela de a cuceri sate de la jucatori ,nu de la admini,va spun ca nu veti fi lasati sa cuceriti satele de test.
Punct.:)
 

DeletedUser4920

Fara sa o supar pe albertus pe speed s-au luat sate in k 0 :)
 

DeletedUser

unul din adminii a zis ca satele se dau pe harta in mod aleatoriu...nu exista joc pe net sa nu fie spart.sa ma contrazica cineva
 

DeletedUser

da ce rost are topicul asta ;) cine vrea sa atace tocmai acolo...cand sunt atatea sate in jur...
 

DeletedUser

:)) nu ai colegi ,sau cel [putin nu ai cunoscut oameni,care au mania satelor barbare?
 

DeletedUser

eu am atacat unul dintre ele cu spioni. sa vad daca mai am raportul ca e ceva vreme de atunci...
 

DeletedUser

nu-l mai am dar stiu ca avea ridicol de multe trupe in el. ceva de genul 20.000 20.000 5000 20.000 ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus