vreau sa vad asta si pe lumea 3...

DeletedUser

trib
harta

trib de 24 de persoane. locul I
locul 10 in trib locul 13 pe general
locul 15 in trib locul 24 pe general
20...... 61

Vedem si noi aici asa ceva?
 

DeletedUser1959

sunt destul de imprastiati dar dat fiid faptul ca sunt numai 24 in trib...este cu adevarat o minune...chiar placuta ochiului.
Felicitari lor
 

DeletedUser

uitaþi-vã la TK pe tribal wars 7 sau la POKE pe tribal wars 10. triburi de elitã :)
 

DeletedUser

da... POKE pe w10 au facut ceva tare frumos, un inel in jurul lumii :D oameni care stiu ce fac.
de pe w10 pot sa mai nominalizez la trib de elita pe MuFFins. 36 de membrii si sunt pe locul 3.:D
 

DeletedUser523

Asa ceva se poate realiza destul de greu!ma mir cum au reusit sa recruteze jucatori din pozitii strategice?!Cred ca au un diplomat foarte bun!;)
 

DeletedUser

nu au recrutat jucatorii !!! planul lor este inca din luna mai cu un forum extern facut special pt w10 ... jucatorii din poke sunt printre cei mai buni ai jocului adunati din w1-w6 numai jucatori din top20 ... cei mai buni conducatori de triburi ..
 

DeletedUser523

super

Oau cu adevarat o treaba bine gandita si un trib de elita! Bv lor!
 

DeletedUser

da... POKE pe w10 au facut ceva tare frumos, un inel in jurul lumii :D oameni care stiu ce fac.
de pe w10 pot sa mai nominalizez la trib de elita pe MuFFins. 36 de membrii si sunt pe locul 3.:D

e frumos inelul .. dar daca treci prin inel in 2 parti ai distrus tribul ;)
 

DeletedUser

Nu e vorba de testat aici..pe tribal se joaca complet altfel, acolo e un continuu razboi nu se tine cont pe cine ataci...

Aliantele si PNA la triburile bune nu prea exista si chiar daca existe sunt 1-2 si oricum secrete....

Normal se mai declanseaza si razboaie din cand in cand dar nu exista atatea aliante iar familiile de triburi in general n au nici o sansa..

Revenind la subiect POKE sunt un trib foarte bun impreuna cu inca 2-3 insa asta nu inseamna ca nu sunt atacati..si eu joc acolo intr un trib de top15...din contra liderul lor arceuss a fost innobilat la vreo luna de la inceputul jocului si nu poate fi banuit omul ca nu stia sa joace sau ca n avea de unde primi suport...
 

DeletedUser

iomrapid te inseli amarnic...pe tribalwars razboaiele sunt bine organizate si gandite,nu cum sustii dumneata ideea ca,pe tribal este un continuu conflict
imi pare rau ca asta gandesti....:(
 

DeletedUser

On topic

Sunt de acord la asta cu "Renascuta", acolo razboaiele, deci nu ma rafer la rafuieli si jaf, sunt atat de bine puse la pct incat nu se poate contesta; sunt profesionisti (vb vine)...
 

DeletedUser

Poate m am exprimat putin neclar..de acord pe tribal razboaiele OFICIALE sunt foarte bine gandite..


Insa atacurile hai sa spunem "la intamplare" sunt continue...nu prea se tine cont..ai ajuns aproape de un sat care ti place..il innobilezi..daca nu poti coordonezi un atac si l innobilezi...
 

DeletedUser

pei akum chiar ca nu mai inteleg....pe .ro ce te opreste sa nu dai astfel de atacuri amintite de dumneata?
:confused:
 

DeletedUser

pei akum chiar ca nu mai inteleg....pe .ro ce te opreste sa nu dai astfel de atacuri amintite de dumneata?
:confused:

nu te opreste nimic...eu n am spus asta...discutia a plecat de la POKE despre care cineva a spus ca nu sunt atacati ca nu se indrazneste si am incercat sa explic ca nu e asa...

PS. aici sunt chestii de genu.."Ba de ce ma ataci ca te sparg'..sau "ba vecinu meu e in nush ce trib si vine si te distruge'..:)
 

DeletedUser

ahahahahahahah...inteleg akum...dar tot nu te opreste nimeni
;)
si daca treci cu privirea astfel de fenomene care te ameninta sa nu-i mai ataci si ca jocul asta e un joc de razboi,atunci nimeni nu te mai opreste nu?
:D
 
Sus