Vreti interviu online cu moderatorul acestui forum?

Vreti interviu online cu moderatorul acestui forum?

  • Da, suna interesant.

    Voturi: 50 75,8%
  • Nu, nu ma intereseaza.

    Voturi: 11 16,7%
  • Nu stiu.

    Voturi: 0 0,0%
  • Nu acum.

    Voturi: 5 7,6%

  • Total votanți
    66

DeletedUser

Adex totul e pe internet nu trebuie sa faci nimic decat sa ai webcam :D
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Rezultatul este coplesitor, in majoritate (83%) userii o vor pe motisor online. Deci ? Ceva invitati speciali ?
 

DeletedUser

Astazi este ziua intalnirii ... va astept sa fiti online incepand cu ora 20. 00
 

DeletedUser

vad ca n-a pus nimeni, nicio intrebare. o sa incerc eu, chiar daca e tarziu.
cine e motisor moderatorul si cine e motisor omul? doar cateva repere, atat cat poti sa ne spui.
 

DeletedUser

Buna congres,

Ma bucur ca ai spart gheata. Nu este niciodata prea tarziu.
Motisor moderatorul - sper sa fie un moderator integru.
Motisor omul - aici sunt sigura ca este o fata de 31 de ani , de profesie economist si care are o fetita de 10 ani.
 

DeletedUser

ca tot moderezi forumul lumii 10
Ce impresie ti-au lasat pana acum jucatorii cu care ai intrat in contact si userii acestui forum ?
 

DeletedUser

Buna congres,

Ma bucur ca ai spart gheata. Nu este niciodata prea tarziu.
Motisor moderatorul - sper sa fie un moderator integru.
Motisor omul - aici sunt sigura ca este o fata de 31 de ani , de profesie economist si care are o fetita de 10 ani.

multumesc pentru raspuns si sa-ti traiasaca odorul! :)
 

DeletedUser

ca tot moderezi forumul lumii 10
Ce impresie ti-au lasat pana acum jucatorii cu care ai intrat in contact si userii acestui forum ?


Consider ca parerea despre jucatori si mai ales despre userii forumului iti poti face in timp. Pana la acest moment am o parere buna despre toti... chiar daca poate au fost mici discutii mai aprinse consider ca au fost bazate pe suparare si au trecut. Tot ce imi doresc pentru acest forum , indiferent ca este cel al lumii 10 sau celelalte ce le moderez , sa fie cat mai accesate pentru a putea comunica cat mai bine... Prea mult concediu ...
 
Sus