~w.a~ & academiile

  • Autor subiect DeletedUser21870
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser21870

O familie facuta sa domine aceasta lume.Astept pareri pro si contra.:):):)
 

DeletedUser17342

care e acea familie si cand ati facut-o? si cel mai important din cine e formatA?
 

DeletedUser21870

Tribul ~W.A~ impreuna cu academiile lui formeaza aceasta familie.
 

DeletedUser

contra prietene doamne duceti lipsa de reclama nu a mai zis nimeni nik de voi si va faceti singuri reclama ? :))) sa fim seriosi aveti 10000 de academi laso incolo ** ca nu vati mai facut pe langa asta familie cu TMH sau alti ca era ft dragut :p








apropo am facut un mic studiu si uitati ce iese :)))) Doamne ce conducatori astia vor sa joace sims :)))) uitati si voi :))

Familia lor :))

Academii: ~W.A~2, ~W.A~3, ~W.A~4,
~W.A~5,~W.A~A,~W.A~B + ~W.A~
Academiile noastre
T - 1,T - 2 + Tampit
ZEI~A & ZEI~B & ZEI~C & ZEI~D + ZEI
EoA-A + EoA

de aici reiese ca familia ast a alor are nici mai mult nici mai putin de 17 Triburi :|

FRATEEE ce familie e asta de 17 triburii ???? :O:O:O:O
 
Ultima editare de un moderator:

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Cele 175200 triburii care formeaza clanul (poate vroiai sa strigi triburiiiiiiiii ...) sunt niste noobi, nu ii lua in seama. Nu merita nici o atentie, continua sa fii bun in ceea ce faci fara sa te intereseze de altii. Noi suntem simcity, starcraft, wow, tot ce vrei tu, nu avem valoarea ta, asta e acum, nu ne certa prea tare. Trebuie sa creasca cineva si satele pe care le vei cuceri tu, nu ?
Din pacate colegul lucky30 a vrut sa se faca remarcat si el, fara sa gandeasca neaparat vreun folos sau interes din afisarea lui, nu s-a gandit ca expunerea pe extern iti aduce dezavantaje mai mari decat avantaje, aici avand de-a face cu greii jocului ca tine.

PS : ma gandesc ca ai cerut invitatie si nu ai primit in cele doua clanuri de care tot pomenesti, altfel nu imi explic bagarea ta in seama.
 

DeletedUser

On-topic. Timpul le va rezolva pe toate... daca strategia tribului ~W.A~ va da roade sau nu, ramane de vazut.

Iar in legatura cu "xexoasa".... trebuie sa intelegeti ca ea este un fel de Mafalda contemporana...cuvintele tale sau ale oricarui muritor de rand nu inseamna nimic...pentru ca "Mafalda" le stie pe toate si are intotdeauna dreptate ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20794

xexy si rea, in orice caz, eu inca astept sa vad ce stie ~W.A.~

Nu ma indoiesc ca cineva acolo sus in ierarhia lor a avut un pitic pe creier si a zis "bine" cand a auzit "Vrem sa facem612984975962347985 de academii"

Dar unii jucatori nu sunt chiar asa de slabi. Ceea ce ne poate pune pe ganduri. 20 de elite pot sa nobileze usor 200 de nubi, dar tot alea 20 de elite vor avea probleme la peste 60 de jucatori din acest trib mama cel putin.
 

DeletedUser

Cele 175200 triburii care formeaza clanul (poate vroiai sa strigi triburiiiiiiiii ...) sunt niste noobi, nu ii lua in seama. Nu merita nici o atentie, continua sa fii bun in ceea ce faci fara sa te intereseze de altii. Noi suntem simcity, starcraft, wow, tot ce vrei tu, nu avem valoarea ta, asta e acum, nu ne certa prea tare. Trebuie sa creasca cineva si satele pe care le vei cuceri tu, nu ?
Din pacate colegul lucky30 a vrut sa se faca remarcat si el, fara sa gandeasca neaparat vreun folos sau interes din afisarea lui, nu s-a gandit ca expunerea pe extern iti aduce dezavantaje mai mari decat avantaje, aici avand de-a face cu greii jocului ca tine.

PS : ma gandesc ca ai cerut invitatie si nu ai primit in cele doua clanuri de care tot pomenesti, altfel nu imi explic bagarea ta in seama.

da cu siguranta am primit daca te uiti unde sunt pozitionata fix de triburile astea am eu nevoie :))))) sa fim seriosi


iar pt chestia cu Mafalda paote nu le stiu pe toate dar am destula experienta pe .ro si nu numai cat sa pot sa ** si sa imi dau cu parerea poate nus mafalda da oricum stiu destule


Legat de problea cu lipsa de valoare nua m zis asta doar ca acei jucatori buni dina cele triburi scad mult de tot datorita triburilor dinc are fac parte cand ar putea sa si demonstreze pe lumea asta dar poate le e frica sa se afirme singuri :|
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Imi este destul de greu sa te urmaresc, mi-as dori sa fii mai atenta cand postezi si sa scrii cum trebuie, nu este un repros, pur si simplu ca sa te faci inteleasa bine ce spui.
Ai dreptate, cei din tribul mare nu se pot afirma singuri si nu trebuie sa demostreze la nimeni nimic, pe nici o lume. PUNCT.
Am explicat faza cu academiile, nu mai revin.
 

DeletedUser

Daca recrutarile au fost facute cu cap de ce sa nu fie academii desi is foarte multe :) insa pe viitor din aceste academii vor ramane 2-3 triburi foarte experimentate care vor continua ce a reusit ~W.A~ pana acum !! ;) :D:D
Pe lumea 12 e limita de 50 de membrii , si intelegi rostul academiilor doar pe lumea 9 nu stiu de ce se fac academii :)
 

DeletedUser

limita e cu un scop nu crezi ? :D scopul este de ea ingreuna jocul si de a face lupta cat mai mare nu de a face 1000 de academi :| sa ai un trib si o academie si o mana de jucatori maxim 100 sa rupa tot asta este tare :) nu 400 de jucatori :D
 

DeletedUser

**** de ce dar mie mi se pare clar de ce au asa multe academii... totusi nimeni nu a zis-o pana acum... innobilari interne de la jucatori mai neexperimentati care se cred protejati de tribul mama (in care sunt jucatori foarte buni)... rapid si usor...
le va oferi un avantaj la un anumit moment...

chiar nu cred povestile ca vor lupta toti pana la capat din cele xyz academii... vor lupta satelele lor pana la capat pana la urma...
 

DeletedUser16887

Ce s-a intamplat cu WA? Au picat din top,mai au 24 de membrii si nu mai au forum se pare.
 

DeletedUser16887

Ca figurati voi pe primul loc din celalalt cap de harta fata de noi sau invers ma intereseaza mai putin.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

NU se poate asa ceva ... nu e posibil ca tribul de pe 1 sa fie hackuit :|
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus