W~A Vs Empire

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lord Catau

member
Scor reacție
1
cand ai sa distrugi tu tot membrii unui trib luandule absolut toate satele sa ma suni sa iti ofer aplauze :)
 

DeletedUser

De ce esti egocentric man?Crezi ca joaca cineva pentru aplauzele tale?Dar jocul nu consta doar in strategia 1000 contra 1.Dar asta e doar umila mea parere,eu nu am scris Biblia triburilor ca tine
 

DeletedUser

Catau uite cum sta treaba.......pina acum scorul este 3-0 pt noi.V-am batut in lupta,v-am batut in diplomatie si v-am batut in strategii.Mai bine nu va prezentati si cistigam tot cu 3-0 la masa vrede,:)
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Pentru lord adex incaz ca a uitat ce era persia si ce era W~A
99627612.jpg
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
macar altii sunt in stare sa ii ia reginei sate nu ca W~A care imi da mesaj si ma roaga sa ii cedez un sat ca el il atacase primul..te rog..scuteste-ma de arogante inutile

acest mesaj catau ... pune-l aici sa dovedesti ca nu minti.

Legat de razboaie, iti amintesc ca voi ati avut mereu DOAR UNUL, in timp ce noi am avut mai multe simultan, al vostru devenind prioritate mai ales dupa fuziunea cu Rocks. Poata de aceea ritmul nu a fost atat de sustinut pe cat ne doream. In orice caz, analiza ta de clasament este penibila, din moment ce nu tine cont de realitatile de pe harta (fuziuni etc).

Hai succes sa aveti ca trupe nu mai sunt :)
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Tu citesti ce scriu eu ? Te-am rugat sa afisezi mesajul cand WA iti da mesaj sa eliberezi sat. Sau e o alta minciuna de genul inventate de voi pentru a ne denigra imaginea, lucru pe care l-ati facut de la inceputul lumii. Tu poate mai putin, chiar faci nota discordanta pe acolo, insa multi dintre colegii tai vorbesc fara sa cunoasca catusi de putin realitatea. Sau, de cele mai multe ori, deformand-o.
Legat de razboi, cum spuneam, pe vremea aia nu erati la dusmani, poate cu vreo academie aveati conflicte, insa pentru noi ati fost mult mai de curand declarati inamici. Si s-a vazut, ca ati disparut.
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
în data de 29.10. la ora 08:23
vezi ca am trimis nobil sa-mi iau satul inapoi..daca nu se va intimpla acest lucru,jur ca ** cu colegii si-ti luam atunci toate satele..daca colaborezi vei avea vecini de nadejde..cel putin pe mine..atacurile sint date..tu alegi
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
nu am disparut iar problemele care le avem sunt strict legate de L-W faptul ca tu colaborezi cu georgicuta este alta problema..nu poti considera ca cele 2 sate luate de curand de la noi este meritul W~A nu dupa ce georgicuta le curata si tu fiind siter la gingirel vii si dai cu nobil
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
1. De unde sa stiu ca acel mesaj este venit de la un membru WA ???
2. De unde stii tu ca sunt sitter la gingirel ?

Hmmm, te afunzi catau ... nu iti sta bine acolo, mai bine ramaneai la pna cu mine :p (mai tii minte ?)
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
normal ca mai tin minte. din motive evidente nu pot sa zic cine a fost..dar stii foarte bine ca nu am obiceiul sa mint si ala este mesaj dat de un membru al tribului tau..de unde stiu eu ca esti sitter la gingirel? pai simplu gingirel nu cunoaste butonul de atac..stie doar optiunea de circulara cand e cazul sa strige dupa ajutor:D
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
acest mesaj catau ... pune-l aici sa dovedesti ca nu minti.

Legat de razboaie, iti amintesc ca voi ati avut mereu DOAR UNUL, in timp ce noi am avut mai multe simultan, al vostru devenind prioritate mai ales dupa fuziunea cu Rocks. Poata de aceea ritmul nu a fost atat de sustinut pe cat ne doream. In orice caz, analiza ta de clasament este penibila, din moment ce nu tine cont de realitatile de pe harta (fuziuni etc).

Hai succes sa aveti ca trupe nu mai sunt :)


lordule tin sa iti reamintesc ca eoa si att au fost scosi tot de noi.. ura celor din l-w pentru noi de unde vine? ca le-am distrus odata"marele att" care era in familie cu voi daca tin minte bine.

cred ca mai are eva mesaje cand conducatorul din att o acuza ca i-am distrus tribul:)
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Catau, cum adica "tot de voi" ??? De att nu stiu, dar EoA nu poti spune ca a fost trib ... yoandyo si baghera2005 (ultimul bolovan acum ... aaaa, membru rocks in traducere) iti pot confirma ca nu voi ati determinat dizolvarea lor.
Dar tu stii bine de Zarg, tampit, Persia ...

PS : Sa-mi spui unde trimit sprijinul ala, in N ? in S ?
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
o nuuuuu triburile alea s-au dizolvat ..singure ...vad ca istoria se uita.
sprijinul trimitel la mine cu un pachet de kent ca am ramas fara si niste pepsi ca am insomnie..dar sa ajunga pana la 2 noaptea :D

adex ia spune i-ai pupacit destul pe cei din l-w? daca nu erau ei sa se bage probabil tribul tau ar fi disparut pana acuma:D nu e mai mare rusinea sa avem sute de atacuri zilnic de la ei si totusi sa va luam sate? :D
 
Ultima editare de un moderator:

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Catau, ca un adevarat jucator ce esti te felicit :) Ai dovedit ca esti un adevarat strateg si pro-player al lumii 12 alaturi de regina voastra dar numai ghinionul v-a adus in situatia actuala.
Ciudat, aliatii vostrii aleg sa vina la noi (ma refer la Eden), pna-ul cu L-W se transforma in macel asupra voastra (dat fiind ca trupele voastre erau la granita cu noi) ... hmmm, numai ghinioane.

NU CUMVA S-A SATURAT LUMEA DE MINCIUNILE SI ABERATIILE VOASTRE ???

Circulara, nu raspunde :)
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
nu...planul asta a fost pus la cale de mult..eu i-am zis lu bicubax de foparte mult timp ca aici se va ajunge atata timp cat georgicuta si fostul att sunt la ei:) era doar o chetiune de timp..apopo de fostul eden..eu din cate vad te cam injura lumea..thor vad ca e banat ca a avut niste denumiri frumoase la adresa ta si brincop parca..sunt curios de la ce v-ati certat:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus