W~A Vs Empire

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

@deathrazor, asa e bine ? :p

Side 1:
Tribes: EMPIRE EMPlRE Per.1 Persia RockS RockA RockyS
Players:

Side 2:
Tribes: ~W.A~ ~W.A~2 ~W.A~3 ~W.A~5
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 283
Tabăra 2: 411
Diferență: 128

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,371,717
Tabăra 2: 3,362,131
Diferență: 990,414

image.php
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Side 1:
Tribes: ~W.A~
Players:

Side 2:
Tribes: EMPIRE
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 52
Tabăra 2: 47
Diferență: 5

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16
Tabăra 2: 4
Diferență: 12

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 467,835
Tabăra 2: 390,023
Diferență: 77,812

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 160,113
Tabăra 2: 39,894
Diferență: 120,219

image.php



@Catau, voi le suciti cum va place oricum. Ca sa nu mai repet povestea cu cele doua conturi Eden, unul acceptat de noi si asumat ca se vor pierde sate, celalalt concediat de voi din aceleasi motive. Catau, nu statisticile castiga razboaie, stai linistit. Ati face orice sa va laudati cu ceva, puncte, clasamente, orice. Mai recuperati doua sate va laudati imediat cu ele ... Inca o data, pierdeti frumos daca e, nu va umpleti de rusine.
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
chiar ai obrazul gros..stii foarte bine ca am un caracter si sunt un om impecabil..nu incerca sa fii nesimtit cu mine sa ma discreditezi..stii foarte bine ca georgicuta te-a ajutat sa intorci l-w impotriva noastra..el insusi a recunoscut de multe ori ca asta a facut. a recunoscut ca aa atacat cand inca exista pna-ul ca sa va ajute pe voi. macar taci din gura nu te mai da mare fiilosof pe extern. si nu incerca sa imi denigrezi imaginea
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Ce imagine ai tu ? In afara de acuze fara dovezi si minciuni sfruntate ? Ai dovedit vreodata ceva ? Hai ca renunt sa mai conversez cu tine, decat sa incepi a injura pe aici mai bine te las, impecabilule ;)
 

DeletedUser

Ce imagine ai tu ? In afara de acuze fara dovezi si minciuni sfruntate ? Ai dovedit vreodata ceva ? Hai ca renunt sa mai conversez cu tine, decat sa incepi a injura pe aici mai bine te las, impecabilule ;)

Nu ma pot abtine, mi s-a parut f haioasa expresia "minciuni sfruntate" :)) mi-am adus aminte de copilarie:D
Scuze de offtopic, ca sa fiu 1% ontopic. Bafta si celor din wa si celor din empire:))

P.S. si acum rad de la "minciuni sfruntate" , imi vin in minte imagini din copilarie:))
 

DeletedUser23354

Lasati ma baietii ca sunt si ** pe aici..
cam plictisit de joc... dar imi fac aparitia curand:))
momentan n-am luat decat 12 sate.. :D
 

DeletedUser24788

senz eu sunt in academia tribului empire tu ai facut punctele din innobilari interne daca ai puncte nu inseamna ca si ai cu ce sa le aperi

--------------------

For senz : Zeii au fost odata zei cu multe secole in urma


Si inca ceva faceti si voi pe tw stats zeii cu academiile vs empire cu academiile sa vedeti ce iese
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24788

Si inca ceva faceti si voi pe tw stats zeii cu academiile vs empire cu academiile sa vedeti ce iese
 

DeletedUser

Pe aici ce se mai intampla nu mai zice nimeni nimic ,va mai bateti intre voi ? am cautat la statistici de razboi si am vazut ca WA si academiile au pierdut la T.B.S si academiile 1,5 milioane de puncte ultima luna ei luasera 300 si ceva de sate si voi 100 si ceva .
 

DeletedUser

ce sa se mai intample, a disparut si EMPIRE :)
acum se incearca o alta formula ;p
 

DeletedUser

Pe aici ce se mai intampla nu mai zice nimeni nimic ,va mai bateti intre voi ? am cautat la statistici de razboi si am vazut ca WA si academiile au pierdut la T.B.S si academiile 1,5 milioane de puncte ultima luna ei luasera 300 si ceva de sate si voi 100 si ceva .

vine sfarsitul lumi:))):smile:
 

DeletedUser

vine sfarsitul lumi:))):smile:

ce zici "tradatoare mica "TBS va domina lumea ? stiu ca tu ai un fix cu dominarea lumii ,si cand eram in vechea formula ,si dupa aia cu 13 negru ,stai linistita ca nu vine sfarsitul lumii asa repede vezi ca numai WA are 40 de milioane de puncte fara sa socotesc si academiile pana luati toate satele sa te pregatesti sa imbatranesti in jocul asta cel putin un an de zile ,i-a spune-ne si noua cum vine sfarsitul lumii ? am un prieten in TBS(nu spun cine, persoana importanta ) mi-a zis niste chestii interesante . si cu grija sa nu facem spam prea mult ca vine PUSKI si ne sterge posturile .
 

DeletedUser25042

Eu mai joc din w.a dar am ajuns in TBS alatui de oameni de valoare:d..Rupei pe toti lord...

Daca vrei sa discutam ceva interesant dai add la pitic_4ever_2007(mess si skype) si o sa iti dau acolo detalii.Dai si un mesaj la add sa stiu care esti te rog:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus