w1 TW.net

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nu poti. pe W1 pot intra doar jucatorii care au deja cont acolo. iti recomand sa intri la statistici si sa te uiti sa vezi ce jucatori sunt acolo (http://en1l1.ds.innogames.net/guest.php). este imposibil sa avansezi in joc la un asemenea nivel acum.aceste este de altfel si motivul inchiderii lumii. incearca si celelalte lumi, sunt la fel de fun :D
 

LordSkull

member
Scor reacție
0
crede-ma am cont pe w2 si sunt aproape la fel de buni jucatorii am evoluat f. rpd si am facut fata unui atac de la un membru de 180.000 de membrii si eu cu 7000 de puncte.;)
 

DeletedUser

felicitarile mele. dar hai sa fim realisti. pe W1 nu se poate dezvolata nimeni de la 0. acolo nu sunt jucatori de 180.000 de pct, sunt jucatori cu milioane de pct. think about it ;)
 

DeletedUser574

crede-ma am cont pe w2 si sunt aproape la fel de buni jucatorii am evoluat f. rpd si am facut fata unui atac de la un membru de 180.000 de membrii si eu cu 7000 de puncte.;)

de la un membru cu 180.000 de membrii?
a?
are paraziti sau ce?:D :D :D
 

DeletedUser

W4 e super datorita tendintei dominante a unora...mereu se intampla ceva palpitant pe acolo :)
 

DeletedUser

pe w6 am inceput destul de tarziu da e OK si w10 cum a zis si Deatheaters e interesanta ca e destul de diferita de restul lumilor doar ca e plina in mare parte de incepatori si e greu sa gasesti cu cine sa joci
 

DeletedUser574

pe w6 am inceput destul de tarziu da e OK si w10 cum a zis si Deatheaters e interesanta ca e destul de diferita de restul lumilor doar ca e plina in mare parte de incepatori si e greu sa gasesti cu cine sa joci

Stai linistit, tot jucatorii experimentati or sa ramana.
Incepatorii or sa iasa repede din joc.:p
 

DeletedUser

oricum incepatorii sunt la margine ori de la inceput ori au dat restart;) o sa mai dure4ze ceva pana or sa plece
 

DeletedUser

pe diestame te poti loga doar pe 6 ca restu sunt mai demult
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus