WALL/perete/zid/mur/стена

  • Autor subiect Lewis Nixon
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Preformde tribe:WALL
TAG: probabil o sa observati si voi...

Despre noi : majoritatea suntem cam newbies pe world 11, a se face diferenta intre noobs si newbies :p Nu o sa jucam de mult timp pe lumea 11, cert e ca pe alte lumi am mai jucat ...

Lista cu jucatori nu o publicam, este o surpriza pentru toti, ca nu cumva sa decideti sa nu mai intrati pe lumea 11 si ne peirdem noi fermele...

Diplomatie: Ne place extrem de mult culoarea albastara(bleu marine), si rosu deschis.

Invitatii in trib: Se face pe baza unei indelungate si extrem de obositaore discutii cu unul dintre recruiteri, care s-ar putea sa va puna intrebari extrem de personale(considerma necesar a stii de cate ori va spalati pe dinti si de cate ori va stergeti pe ... gura la o masa festiva).

Informatiile despre trib vor veni din an in paste de la mine via forumul public.

Orice incercare de flame va fi pedepsita prin ignorare sau mesaje de dragose foarte explicite in descrierea actului de copulatie(consultati DEX daca apar necunoscute in text).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7711

Apropo ... a uitat sa precizeze ... dupa cele 5 zile de protectie vom incepe o campanie impotriva triburilor din top 10








Nebuni sau doar ... nea...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7711

Ne atacam reciproc , ne crestem OD-ul , toti o sa creada ca avem trupe si ca suntem buni si o sa ne lase in pace .




Uuuups ...ne-am dezvaluit tactica ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

si daca voi veti fi in top10?

Cel mai probabil ne vom declara razboi... si ne vom ataca unii pe altii. Alte intrebari ? Nu facem exceptii nici macar in cazul nostru... Nu ne plac exceptiile si nici compromisurile.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ok hai ca meriti sa afli si tu. O sa atacam top10, insa va trebui sa ne atacam si intre noi, pnetru ca doar asa vom putea sa crestem... Problema este ca jucatorii nostri sun prea buni sa ii lasam sa se dezvolte, practic trebuie sa ne omoram intre noi ca sa crestem intelegi, e un fel de a elimina pe cei mai buni ca cei mai rai sa poata sa creasca si sa devina cei mai buni si tot asa... insa totul va fi in interiorul tribului, caci restul lumii vor fi ferme.
Sper ca am clarificat o parte din nedumeririle tale:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hmmm asta nu e bine :( hai va rog nu :p e prima mea data pe triburile :D
 

DeletedUser

On topic: Am deschis acest thread sa discutam si noi despre un trib care are putea avea un impact foarte mare pe lumea aceasta. Sincer nu prea dorim sa va ascultam parerile decat daca simtiti nevoia sa ne laudati.

Off topic...

Alexia te rog frumos nu ma nobila ca is nou si neatins de nimeni :p si tare as vrea sa raman tot asa :p newbie cum sunt :p
 

DeletedUser

am venit si eu p`aci :D eu peste 3h scot nobilul ceva propuneri ? :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus