Wall - Prezentare oficiala

  • Autor subiect DeletedUser7711
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7711

Poate ca multi dintre voi sunteti interesati de componenta tribului WALL,asa ca am hotarat ca ar trebui sa va dam totusi niste indicii.
Pe langa cei pe care deja i-ati remarcat pe forum aducand preaslavire tribului nostru drag; mai sunt :


JUCATORI :
Deghede
- WaRooM cu 4.114.805 puncte lumea 5

Constantinus
- WaRooM cu 2.400.00 puncte lumea 5

Daniel2091
- WaRooM cu 5.500.00 puncte lumea 5

Zeke Cossmy
- WaRooM cu 4.100.00 puncte lumea 5

Rochefort
- e newby ca mine … nu nu , e newby ca Lewis

xThundeRx
-Born To Rape Noobs !

TheBlue
- WaRooM cu 4.000.000 puncte lumea 5 , viitor prieten de betie

Setzel
- WaRooM cu 5 meleoane puncte , lumea 5 … are za ZUPAR ZPEAR ! – capabil sa ia 10 sate deodata, Atac: nu incape pe pagina Aparare: pai nu prea puteti sa il omorati

iurka
- fost jucator E~W cu 1.500.00 puncte pe lumea 5 . A descoperit un obiect nou la paladin:caramida lui setzel,care ne mareste inaltimea zidului cu 20% si grosimea lui cu 30%

JonnyWalker
- {RASP} , 5 milioane puncte , world 11 . E ruda cu Walker politest Texan(Chuck Norris) prin urmare daca stunteti langa el si dispar resursele din oras nu e eroare, satle voastre devin ferme care Jonny automat.

cio.andrey
- fost jucator Narf! , 1.500.00 puncte , lumea 7 . Apropo … OMG is a NOOB o_O

Methalelf
- the man behind the wall . Eram peste el daca eram putin mai mare . ANUNT Tribalwars !!! Va aducem la cunostiinta faptul ca lumea 35 de pe .net deja s-a predate la vederea WALL. Lumea va fii desfiintata si toate satele vor fi date lui Methalelf

And last but not ultimul :

Lewis Nixon
- ALERT !!! Newby detected !!! Delete ? Sunt un newbie, m-au adus in trib pentru ca vorbesc mult si nu am o viata personala active => am timp de tribale. ; experienta mea consta in aproximativ 3 ani de tribalhugs sub diferite nume deci in concluzie : EPIC PHAIL

Suntem ceva mai multi problema e ca deja mi-e lene sa mai scriu… In legatura cu lumea 11 suntem in tratative cu conducerea triburile.ro sa declare lumea sfarsita si toata harta sa fie populata cu sate sub numele de : {PROPRIETATE EXCLUSIVA WALL}


coolstickman.gif




Nume : Can you break the Wall ?
Prescurtare : Wall
Diplomatie : In desfasurare ( ne plac familiile , aliantele cu toata harta si PNA-urile , dati pm daca vreti sa fiti aliatii nostri )
Asezare : Sud-Est
Ora : shhhh ... it's a secret






Va multumesc pentru atentia acordata . Si urez multe atacuri fiecaruia dintre voi .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser523

Conform organigramei si dispozitiilor generale emise dupa zid, imi anunt oficial si public, inca de pe acum, toti vecinii ca nu am incotro si va trebui sa-i innobilez pe toti!Imi cer scuze anticipat pentru neplacerile provocate si promit sa platesc toate pagubele colaterale efectuate de trupele mele in timpul innobilari vecinilor.
 

DeletedUser2821

Pai inca nu am decolat nu am cum sa aterizez :D !
Sigur in k44 ca ma respect;) .
Intotdeauna am fost in k44 respect regula :D !
 

DeletedUser

În data de 3 martie, între orele 10:00 şi 13:00


Poate sa se deschida si la 12:59 :rolleyes:
 

DeletedUser13280

am fereastra in dreapta mea ,deocamdata nimic .te bagi si tu stranutelu?
 

DeletedUser13280

azi chiar nu intrasem,imi pare rau nu ma pot conforma circularei :) tentatia e prea mare,dar cine stie poate ne intalnim si pe l11.bafta ,sa ajungi pe 1.
 

DeletedUser6843

azi chiar nu intrasem,imi pare rau nu ma pot conforma circularei :) tentatia e prea mare,dar cine stie poate ne intalnim si pe l11.bafta ,sa ajungi pe 1.

1.Se poate sa nu ma joc,sa fiu doar un intermediar :D
2.Nicioata 1.TOti care sunt acolo or sa cada :))
 

DeletedUser6843

mda...eu m-as multumi si cu locul 2 :))



Inseamna ca o sa fi disperat dupa puncte si niciodata nu o sa fi loial nici unui trib.
Poti sa fi numarul 1 ca rang si loial 100%,ca pitzak lumea 5,cine stie cunoaste.(dar nu cred ca o sa fi ca el,slabe sperante,poate daca SE DESPARTE CERUL)

On Topic:spor la joc la toata lumea numai spamez
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus