Wall - Prezentare oficiala

  • Autor subiect DeletedUser7711
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ce parere am eu despre triburi cu peste 30 de jucatori si o groaza de veri nepoti frati surori: PHAIL!!! MAI EPIC CA MINE :cool:
 

DeletedUser7711

Tribul de pe primul loc are deja academie . Se pare ca sau pregatit bine .
 

DeletedUser

Ehhh, stay sa vezi, intreba ceva copiii... de pe alte rangurii... daca vor sa fie academie voastra.. ce crezi ca vor raspune... De abia asteapta copiii astea =)))
 

DeletedUser13280

ti-am cerut invitatie ,deoarece am fost trans in teapa de cineva...era vorba ca mergem in n-v si pe ultima suta de metri ne-a spus sa intram in s-e in tribul wall....si deaia ti-am cerut stai linistit.
 

DeletedUser8914

re

pentru tribul Wall ... nu conteaza numele ci timpul acordat jocului si nu la inceput cum au facut altii pe alte lumii , ci timpul acordat pe tot parcursul jocului , dupa puncte pareti buni :) succes
 

DeletedUser1969

intrebare o sa renunta-ti la 5 "meloane" de pe alte lumii pt lumea 11? apropo bine v-am regasit :)
 

DeletedUser523

Deja 36 de jucatori s-au pitulat dupa zid:Doare ce facem noi acolo:confused::rolleyes::D
 

DeletedUser

cea mai mare aglomeratie mi s-a parut atunci cand a aparut L9...acolo nu puteam nici macar sa dau comenzi...aici vad ca am reusit sa dau comenzi
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus