Wall thread

  • Autor subiect DeletedUser7711
  • Data de început

DeletedUser7711

Pentru multi suntem necunoscuti , pentru altii doar o amintire nestearsa din primele clipe
ale jocului . Ceea ce nu demult a fost ingropat cu fiecare jucator ce depunea armele si se
retragea din joc a ajuns sa reinvie din nou in inimile noastre .


De ce din nou impreuna ? Sa fi fost ambitia ?
Nu.. E vorba de prietenie ceva ce se pare ca sa uitat in acest joc .


Obiective :

De a scrie o fila din istoria acestei lumi , de a ne testa pe noi , de a ne testa limitele . Desi topul
cateodata este irelevant in comparatie cu adevarata putere a unui trib , vom dori sa ne clasam
in primele 3 de pe aceasta lume .


Diplomatie :

Pentru inceput vom juca fara diplomatie , un joc liber fara razboaie declarate [ decat
daca vor fi cazul ] , o diplomatie agreata de membri tribului . Cu siguranta , candva , vom
construi si o alianta pe termen lung.

Nu vom ierta spionii/tradatorii iar cei care ii vor ajuta vor fi declarati inamici si tratati
in consecinta . Fara exceptii.





Aici vor fi postate ultimele noutati despre trib [ razboaie , diplomate , evenimente etc] si
ii rog de la inceput pe spameri sa se abtina , macar aici , de a transforma forumul intr'un
"parc de distractii cu copii de 12 ani". Puteti pune intrebari , posta concluzii , nedumeriri etc ,
totul fiind in limita bunului simt .


Din partea noastra , a wall-istilor , va spunem "Bine v'am gasit/regasit" si hai sa facem
o lume interesanta !

Cu respect ,
methalelf
 

DeletedUser39150

de a ne testa pe noi , de a ne testa limitele .

Jocul asta e un loc pacatos .. prea pacatos ca sa iti testezi limitele aici .. Daca ajungi la 100% oricat de mult sau de putin ar insemna procentul asta, sacrificiile sunt prea mari .. :D
So, change your target mate or this will be the end of your social life .. :D:D:D

Desi topul
cateodata este irelevant in comparatie cu adevarata putere a unui trib , vom dori sa ne clasam
in primele 3 de pe aceasta lume .

Pe asta , cred ca cu 5% din capacitatea voastra o sa o realizati .. :rolleyes: Nu, nu-i nevoie sa atingeti vreo limita :p

Viata lunga, Wall! :)
 

DeletedUser

Bafta Wall si totodata si Spor-ului....
jucatori afirmati,caliti in tainele acestui joc...va fi destul de interesant!
 

DeletedUser39060

Pe vremea cand jucam si eu in Wall, findca aveam prieten, pile acolo...nu pentru valoarea mea, eram un noob si inca interceptam informatii de la jucatori consacrati care au facut si fac parte din trib.Cee cel mai important la acest joc e mobilitatea si colegialitatea, calitatile de a tine jucatorii alaturi de trib te fac un jucator si un conducator bun, trupele si punctele sunt irelevante fata de caracterul jucatorilor, pe lumea 23 am vrut sa ma las de 2 sau 3 ori, am ramas si voi ramane datorita prietenilor, ceea ce nu am prea reusit eu ca si conducator a fost un lucru, sa pastrez membrii activi pe joc, sa nu le dau ocazia sa se retraga, am pierdut multi colegi si jucatori buni pe Lumea 23, unde pot spune ca am realizat tot ce mi-am propus pana in punctul cand au inceput sa se retraga(lipsa de timp, scoala, servici dar si inceperea Lumii 24), am reusit sa fac un forum frumos, sa fac colegii sa colaboreze intre ei, sa organizam atacuri, sa fac diplomatiile care aveau eficienta maxima si sa duc tribul si membrii cat mai sus in clasament, acum destul despre mine e topicul "Zidului" si nu vreau "sa le i-au spatiul pe HDD":)) joke, methalelf te-am respectat ca pe multi alti conducatori de prin toate triburile in care am jucat, setzel, mirificu, michelle2007, iurka, andreispyes, puski-ilie...de la fiecare am avut cate ceva de invatat, inchei cu urarea, bafta multa si la cat mai multe sate!


LE: Misu here, scriu de la un amic de pe cont
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7711

Multumesc tuturor pentru urari .




Bafta Wall si totodata si Spor-ului....
jucatori afirmati,caliti in tainele acestui joc...va fi destul de interesant!





Avand in vedere ca ii avem vecini pe MoD si SPOR cu siguranta va fi o zona interesanta pentru noi .
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
ehh triburile mari se vor alia
nimanui nu ii convine un razboi puternic intr-o faza incipienta a jocului
 

DeletedUser39347

Viva WALL!
Sunt asa mandru de postul tau methalelf, mi-a dat si o lacrima:))
@ Rhadookoo
Normal ca tribul se va afirma, fara speederi, jucatori de bataie lunga etc+ eu , wich is awesome!!:))
VIVA WALL
 

DeletedUser7711

Nu de ceva vreme tribul Wall a inceput sa aibe cateva razboaie declarate cu vecinii nostri dragi din jur . Momentan nu pot dezvalui numele lor dar sunt in jur de 7 [ stiu ca toti sunteti buni la ghicit si dat cu parerea asa ca va dati voi seama cine sunt ] .


Statistici si alte chestii poate saptamana viitoare dar promit ca va fi interesant .

Bafta .
 

DeletedUser11365

Nu de ceva vreme tribul Wall a inceput sa aibe cateva razboaie declarate cu vecinii nostri dragi din jur . Momentan nu pot dezvalui numele lor dar sunt in jur de 7 [ stiu ca toti sunteti buni la ghicit si dat cu parerea asa ca va dati voi seama cine sunt ] .


Statistici si alte chestii poate saptamana viitoare dar promit ca va fi interesant .

Bafta .

dada..din cauza voastra am dormit azi mai putin..nu-i nicio problema..imi plac declaratiile de razboi de la 2 jumate noaptea
 

DeletedUser7711

Nu noi am inceput asta stii foarte bine . Si te asigur ca o sa dormiti din ce in ce mai putin ... Si noi deasemenea .
 

DeletedUser

da, da....bafta Wall...ma bucur ca v-ati trezit, ma gandeam ca dupa startul glorios de pe extern v-ati stins, ma bucur ca inca jucati...


Ati bagat si barbarele in cele 7 triburi?:D
 

DeletedUser

ce soarta :(
sper ca nu e o setare prin care nu va putem ataca ca sa se confirme ce spui :)
 

DeletedUser7711

Ne batem pe forum sau pe joc?

Ai grija de colegii tai de 3500 de puncte ca sunt ferma jucatorilor mei de 900 :rolleyes:
 

DeletedUser

ma bat eu pe forum?:))

vii si o faci pe victima ca aveti 7 razboaie, halal, normal sa iti dau replici taioase, nu cred ca prin asta reiese ca ma bat pe forum, m-ai vazut laudandu-ma sau laudandu-mi tribul, doar ma amuz de cele 7 razboaie:)))) aaaa....nu cred ca noi vi le-am facut, acele 7 razboaie


ce inseamna pentru tine ferma? :p
 
Sus