Wall thread

  • Autor subiect DeletedUser7711
  • Data de început

DeletedUser7711

Nu cred ca eu am inceput sa postez "aiurea" pe topicul asta ... Din cate imi aduc eu aminte nu am mentionat niciodata ca am razboi cu marele si puternicul spor si nu eu am mediatizat avest conflict .

Noi sau voi dam dovada de aroganta ?
 

DeletedUser

atata timp cat te-am incuiat cu niste intrebari si ai dat raspunsul acesta

Noi cu voi , voi cu barbarele ;)

si multe laude in startul acestui topic vei fi intepat mereu, cu fapte reale nu nimicuri.

P.S. ia uita-te mai bine ca au fost si jucatori de 1500/2000 pct care nu am rezistat psihic si s-au aliat cu barbari...asta daca urmaresti si evolutia membrilor nu doar curtea proprie


Pai daca vrei sa nu fim aroganti ce ai vrea sa facem? sa-ti facem galerie? sa va ridicam moralul in cele "7 razboaie":D

apropo...vezi ca mai sunt triburi si prin S-E/N-E/S-V, le poti lua la rand cu declaratiile de razboi, asa ve-ti fi si mai MARI;)

Ca un jucator de 3500 de puncte a rupt unu de 600 care a stat numai in sitting e motiv serios de lauda toltec nu ? :rolleyes:


Stai tu linistit , inca o ducem bine ;)

Cu ce m-am laudat?:eek: aaa...nu e vina mea ca va cresteti multiconturi:rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Imi pare fara succes Wall. Doua sate importante ca punctaj pierdute la vecinii puternici. O nobilare de barbar, o medie de punctaj foarte mica, pare ratare.
Mi s-a spus, cu vreme in urma, ca Wall a facut istorie pe alt server, parca retineam si eu meteorul. Deci capitol incheiat?
 

DeletedUser11365

Imi pare fara succes Wall. Doua sate importante ca punctaj pierdute la vecinii puternici. O nobilare de barbar, o medie de punctaj foarte mica, pare ratare.
Mi s-a spus, cu vreme in urma, ca Wall a facut istorie pe alt server, parca retineam si eu meteorul. Deci capitol incheiat?

nu inca..ai rabdare sa cerceteze toti caii,sa vezi dupaia riposta
 

DeletedUser

Imi pare fara succes Wall. Doua sate importante ca punctaj pierdute la vecinii puternici. O nobilare de barbar, o medie de punctaj foarte mica, pare ratare.
Mi s-a spus, cu vreme in urma, ca Wall a facut istorie pe alt server, parca retineam si eu meteorul. Deci capitol incheiat?

sunt 2 tipuri de triburi diferite....wall e tipul de trib care daca creste, in "late" face ravagii....spor la inceput rupe dupaia incet incet se lasa toti(mai putin unguru care o sa-i ia intern pe toti:D)

da...wall a facut istorie pe l11
 

DeletedUser

sunt 2 tipuri de triburi diferite....wall e tipul de trib care daca creste, in "late" face ravagii....spor la inceput rupe dupaia incet incet se lasa toti(mai putin unguru care o sa-i ia intern pe toti:D)

da...wall a facut istorie pe l11

si a incercat sau inca incearca sa faca si aici:p
 

DeletedUser7711

In primul meu post scriam :


Obiective :

De a scrie o fila din istoria acestei lumi , de a ne testa pe noi , de a ne testa limitele . Desi topul cateodata este irelevant in comparatie cu adevarata putere a unui trib , vom dori sa ne clasam in primele 3 de pe aceasta lume .




Bineinteles ala era planul dar nu intotdeauna planurile au succes . Multi nu joaca , multi se lasa si tot apar probleme care nu le gasesti raspuns . Au fost si decizii proaste , au fost si circumstante diferite dar pana la urma e doar un joc .


Ii felicit pe cei din spor pentru acest razboi .Inca nu sa incheiat dar in situatia de fata nici mult nu va tine , dar totul e posibil .


Bafta .
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: Spor
Parte 2:
Triburi: Wall

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 0
Diferență: 6
 

DeletedUser

sunt 2 tipuri de triburi diferite....wall e tipul de trib care daca creste, in "late" face ravagii....spor la inceput rupe dupaia incet incet se lasa toti(mai putin unguru care o sa-i ia intern pe toti:D)

da...wall a facut istorie pe l11

istorie a facut INQ si mai face si RD un pic acolo

da' nici cu sporu nu mi-e rusine daca cristi se lasa dupa 2 luni ca pe alte lumi
 

DeletedUser

inq a facut istorie pt ca au stiut sa-si gestioneze razboaiele si membri care au fost baza au ramas ,a fost mica perioada in care erati atacati de 3-4 triburi....de wall nu pot spune acelasi lucru,aveau vreo 5 dusmani incontinuu,iar la ei se lasau jucatorii pe baza rulanta...pentru ca asa fac vedetele,incepe alta lume si nu mai intra
 

DeletedUser7711

Daca ma uit la INQ acum au jumatete din trib membri Wall dar sa revenim la subiect aici e lumea 24 nu lumea 11 . Ce a fost a fost .
 

DeletedUser2821

kimosabe contul ala de pe L23 a fost preluat de methalelf !

Si evident innobilat de noi , cand s-a lasat acolo kimo la inceput avea un full pe contul ala si l-a dat asta , mi-am sprijinit jucatorul si a ramas fara dupa l-am innobilat noi .. deci e double-account-ul lui methalelf !
 

DeletedUser11365

bingo..stiam din prima zi,doar ca eu nu stau ma leg de maruntisurile astea..o bagat contu de dragul unui plus de imagine,vezi doamne,joaca kimo la ei..o mai si tras sa faca cateva sute de lanci..mi-e exact tot una,ca tot un noob ramane si cu 1 si cu 100 de conturi,dar cand vad deja ca va intindeti,incep sa ma irit..

o zi frumoasa..cel putin la cluj,e..
 

DeletedUser

cristian , nu vad de ce esti asa suparat. sincer, eu nu stiu care ce conturi are,dar la profilul lui KIMO scrie mare si clar ca nu joaca el : oricine ar fi,nu e el. poate nu e nici meth , si faceti acuzatii nefondate, poate a cedat contul unei alte persoane care nu mai joaca pe aceasta lume - lucru perfect legal.

lasa asa , fiecare cu felul lui de a juca : daca esti bun,esti bun si cu 1 cont,si cu 20 . daca nu , tot slab ramai.
succes si voua, o sa va urmaresc evolutia (ca doar suntem fosti colegi).
cius ! (si la Brasov e vreme faina)
 
Sus