Wall thread

  • Autor subiect DeletedUser7711
  • Data de început

DeletedUser11365

cristian , nu vad de ce esti asa suparat. sincer, eu nu stiu care ce conturi are,dar la profilul lui KIMO scrie mare si clar ca nu joaca el : oricine ar fi,nu e el. poate nu e nici meth , si faceti acuzatii nefondate, poate a cedat contul unei alte persoane care nu mai joaca pe aceasta lume - lucru perfect legal.


te rog eu,nu ma vraji pe mine..scrie ca nu-i el pe cont de cand o fost curatat..ala nu-i cont cedat la 700 de puncte niciodata,sau poate voi tineti in trib jucatori activi de 700 de puncte in faza asta a jocului..posibil si asta defapt..daca ii bun si trage tare,in 2 saptamani e pe 1 la voi in trib
 

DeletedUser

man , cum am scris si in mesajul precedent : NU am nici cea mai mica idee , nu sunt implicat in conducere , nu am putere de decizie,nu am nimic in trib , ba din contra , ma ameninta un coleg ca daca ies din trib ma ataca , fie si la 50 ore de mine ; dar , pentru a-ti satisface curiozitatea , ma pot interesa cine e pe cont. asta , desigur, daca vrei.
 

DeletedUser

Atunci de ce te-ai mai bagat in discutie :) ?

tu oare de ce crezi ?

am o intrebare pentru tine flexule..ai remarcat ca,kimosabe habar nu are ca joaca pe l24?

am fost intrebat , primul motiv.

kimosabe contul ala de pe L23 a fost preluat de methalelf !

Si evident innobilat de noi , cand s-a lasat acolo kimo la inceput avea un full pe contul ala si l-a dat asta , mi-am sprijinit jucatorul si a ramas fara dupa l-am innobilat noi .. deci e double-account-ul lui methalelf !

ai raspuns si tu fara sa fi intrebat ;

bingo..stiam din prima zi,doar ca eu nu stau ma leg de maruntisurile astea..o bagat contu de dragul unui plus de imagine,vezi doamne,joaca kimo la ei..o mai si tras sa faca cateva sute de lanci..mi-e exact tot una,ca tot un noob ramane si cu 1 si cu 100 de conturi,dar cand vad deja ca va intindeti,incep sa ma irit..

o zi frumoasa..cel putin la cluj,e..

si l-ai pus intr-o situatie dificila pe unul din colegii mei (meth) , facand acele afirmatii , care , prin postul meu am incercat sa explic ca pot fi eronate. sper ca nu am deranjat.

o seara faina !
 

DeletedUser7711

kimosabe contul ala de pe L23 a fost preluat de methalelf !

Si evident innobilat de noi , cand s-a lasat acolo kimo la inceput avea un full pe contul ala si l-a dat asta , mi-am sprijinit jucatorul si a ramas fara dupa l-am innobilat noi .. deci e double-account-ul lui methalelf !



Double account ? :))

De pe contul ala nu a plecat sprijin niciodata pe alt sat . Am intrat cu el pe 24 cu speranta ca kimo va avea chef si va juca . Dar na sa fiti bucurosi i'am dat delete sa nu existe "suspiciuni" :rolleyes:


bingo..stiam din prima zi,doar ca eu nu stau ma leg de maruntisurile astea..o bagat contu de dragul unui plus de imagine,vezi doamne,joaca kimo la ei..


Din prima zi era scris la profilul lui kimo ca nu e el pe cont . Deci care imagine ?



mi-e exact tot una,ca tot un noob ramane si cu 1 si cu 100 de conturi,dar cand vad deja ca va intindeti,incep sa ma irit..


Nu cred ca esti in masura sa iti dai cu parerea despre "skilul" meu ca jucator - noobule .
Iti urez in continuare , iritare placuta .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11365

Nu cred ca esti in masura sa iti dai cu parerea despre "skilul" meu ca jucator - noobule .
[/i]

da cine ii in masura sa-si dea cu parerea despre tine ca jucator?:))..ti-ai blindat singuru sat la care stai pe ganduri daca sa-l innobilezi sau nu..colegii tai picau pe banda rulanda si tu stateai cu sutele de catapule cu flama in sat,si tu ai tupeu sa iesi in continuare pe extern?pai tu esti rang 1895 la general si 3628 la inamici invinsi..cum sa deschizi tu gura?ce ai tu de zis cu privire la jocul asta?ar trebui sa inveti vreo 2 ani in liniste triburi,si dupaia sa scoti capu pe aici..momentan,cel putin teoretic,sunt alte cateva mii de jucatori care is mai indreptatiti ca tine sa-si dea cu parerea
 

DeletedUser

Pai c-am toti intemeietori de triburi is blindati si colegii lor cad la DATORE!
 

DeletedUser

catapulTe bre..n-ai auzit de noua unitate? :))))))


abtine-te :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7711

da cine ii in masura sa-si dea cu parerea despre tine ca jucator?:))..ti-ai blindat singuru sat la care stai pe ganduri daca sa-l innobilezi sau nu..colegii tai picau pe banda rulanda si tu stateai cu sutele de catapule cu flama in sat,si tu ai tupeu sa iesi in continuare pe extern?pai tu esti rang 1895 la general si 3628 la inamici invinsi..cum sa deschizi tu gura?ce ai tu de zis cu privire la jocul asta?ar trebui sa inveti vreo 2 ani in liniste triburi,si dupaia sa scoti capu pe aici..momentan,cel putin teoretic,sunt alte cateva mii de jucatori care is mai indreptatiti ca tine sa-si dea cu parerea



Scuza'ma ca nu am 5 co-playeri pe cont si timpul tau liber sa te ajung PRO-player ce esti . Si inainte de a face afirmatii precum
colegii tai picau pe banda rulanda si tu stateai cu sutele de catapule cu flama in sat
ar trebui sa te informezi mai bine . Hai ca mai facut sa rad dimineata asta . Ai o acadica .
 

DeletedUser12439

Scuza'ma ca nu am 5 co-playeri pe cont si timpul tau liber sa te ajung PRO-player ce esti . Si inainte de a face afirmatii precum ar trebui sa te informezi mai bine . Hai ca mai facut sa rad dimineata asta . Ai o acadica .

nu sint unul dintre adeptii lui ciura si de cite ori am avut de spus ceva am zis, dar scuze din astea au fost si o sa mai fie.

nu trebuie sa ai coplayer ca,cineva sa fie pe contul tau 24 de ore din 24.la cite lumi au impreuna si la cit de bine se stiu e clar ca stiu ce program are fiecare.
 

DeletedUser11365

Scuza'ma ca nu am 5 co-playeri pe cont si timpul tau liber sa te ajung PRO-player ce esti . Si inainte de a face afirmatii precum ar trebui sa te informezi mai bine . Hai ca mai facut sa rad dimineata asta . Ai o acadica .

-Eu nu am cooplayer,dar aici nu e vorba despre mine..daca toti jucatorii mai buni ca tine ar avea cooplayer,s-ar dubla numarul jucatorilor de pe server
-asa arata satu tau la 3 noaptea,sat de 3k dupa 1 luna de joc

Agresor: HopaTropa
Origine: radu cristiano (402|434) K44

Număr: 0 0 0 0 515 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 267 0 0 0 0 0 0 0

Apărător: methalelf
Ţel(direcţie): Meth ? o_O (398|439) K43

Număr: 954 1265 1941 580 664 240 0 0 171 294 3 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


mai ai ceva de adaugat?
 

DeletedUser17308

am o intrebare pentru tine flexule..ai remarcat ca,kimosabe habar nu are ca joaca pe l24?

dupa 2 luni de pauza de net,triburi,forum apar si eu:))
kimosabe e contul meu , dar pe ultimele lumi a jucat methaelf cu arcordul meu, daca la cedat la alta persoana e treaba lui
bafta elfule desi e cam tarziu , habar nu am cand a inceput lumea
 

DeletedUser7711

Cristiane , de unde stii ca alea sunt toate trupele mele ? :eek:

Daca te intereseaza la 3 noaptea eu eram online si chiar am lasat sa vezi atata . Daca te'ai uita la trofeele mele ai vedea "Moarte de erou" . Daca vrei iti si zic cate catapulte am pierdut pana acum cu voi :rolleyes:

Crede'ma la cat am pierdut satul meu de 3k arata foarte bine .



Ms kimo .... Niciodata nu e prea tarziu .
 

DeletedUser

Tribul Wall isi va face si el prezenta pe l24 . Singura tactica pe care o vom aborda va fi aceeasi ca si pe l11 : ATAC ATAC ATAC . Pana la urma cea mai buna aparare e atacul .

Razboaiele vor fi un carnagiu [ceea ce ne place] deoarece nu o sa mai putem trimite fake-uri pe granita si nobilii in spatele ei pe sate goale si nici "outpost-uri" nu o sa ne putem face in mijlocul tribului inamic ceea ce va duce la un razboi de granita de uzura iar tribul cel mai "blindat" va castiga razboiul .



.

mie asta mi-a placut cel mai mult:D

mai aveti mult pana la granita?:)
 
Sus