Wall vs Dusmanii !

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser523

mai da' in draci se scrie p'acilea:eek:daca asa vor curge si atacurile va fi belea mare :D:cool:
 

DeletedUser

Topic-ul este destinar spamarii .... Cei neinteresati va rog nu ne deranjati !!!!!

da.. asta e un topic mai special :p

p.s : de ce se mai deschide L11 ? Nu se stie deja cine va domina lumea ???? Wall !!!
 

DeletedUser2821

Ce bine ca am intrat ca altfel nu aveati adversar :))
(altu' care e modest... )
 

DeletedUser2821

Da eu am glumit dar daca tu incepi sa te certi o las asa nu am chef de cearta acuma .Nu mai fac dezbateri iara. o sa sterg imediat si postul anterior !
Ca daca ma apuc de comentat nu ai cum sa imi faci fata :) .
Gata tac ca dupa ma cert :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Offf nu te supara asa repede daca esti prea orgolios nu e bine... Pui si tu la suflet toate tampeniile spuse de un newb... Hai ca te cred ca vei fi un adversar de temut :p Da imi place mie mult sa ma cred bun desi nu am prea jucat :D

Oricum sunt curios cat de mult o sa ma iubesca lumea p-acilea pe forum si IG ...

Apropo am vazut pe multi ca ne ureaza bafta si noroc... Multumesc mult de urari, since eu sper sa aveti parte doar de ghinioane :p Ca nah ne e noua mai usor =)) jk jk

Oricum mult spor la joc la toti care intra pe lumea 11 :D cu cat sunt mai multi jucatori buni cu atat e mai funn, si nu puneti la suflet ca e doar un joc :p
 

DeletedUser20794

daca nu puneai jk jk... vai vai vai, luam numa avertismente pe forum :))
 

DeletedUser2821

Pai na ... eu ce sa mai cred ca in ultima vreme am la "inamici" sa nu le zic dusmanii ( ca suna a cocalar :)) ) asa ca incerc sa ma apar cat pot :) .
Cam pe cand intrati cu aproximatie :) ?
sunt curios ce vecin o sa am :D !
Eu pe la 11 imi fac aparitia... .
 

DeletedUser20794

Dusmanii mei dusmanii mei... rup axemani pe ei, dau cu lightu-n X5-u lor... si le dau... Eh nuj ca nu ma pricep la manele :-S
 

DeletedUser523

habar n-am dar de obicei imi aleg dintre vecini grasi si umflati in puncte ca in ei intra teapa mai bine (sper ca nu interpreteaza cineva gresit spusele mele:p):cool:
 

DeletedUser

Ok deviati de la subiect( intr-un mod neplacut. Adica nah Tepes, tot respectu da chiar la ce te gandeai tu nu ma gandeam eu :p )... Si tare as fi dezamagit sa vad si acest topic inchis :( OK WALL si Dusmani... Ia ziceti voi cine ar putea fi acestia ? Mai sunt triburi(care sa conteze) pre-made ?!?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus