Wall vs ~~SR~~

  • Autor subiect DeletedUser20126
  • Data de început

DeletedUser

Cred ca o sa pateasca la fel ca pe L8, multi din Wall sunt pe l8 in burn, pot sa spuna lumi ce le-au facut acolo.
desigur este o alta lumecu alte reguli insa am colegi dupa l8 in Wall si pot sa garantez ca joaca super bine.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20480

pe L8 burn ..o facut destule...si WALL pe L11 VA FACE SI MAI MULTE...Respect Pt tribul Wall :)
 

DeletedUser

pe L8 burn ..o facut destule...si WALL pe L11 VA FACE SI MAI MULTE...Respect Pt tribul Wall :)
Mai ales ca din cate stiu o vreme s-a ocupat si helldrake de conducerea Wall si daca a facut aceasi treaba buna ca pe l8 acolo, atunci Wall nu o sa aiba probleme in orice razboi care il va duce, cred ca v-or face lucruri mari pe L11.

the survivor king "dar cele 2 triburi sunt in razboi si eu nu stiu"
Probabil este un tread deschis de cineva care cauta celebritatea.
Poate ar fi bune niste statistici.
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Wall
Players:

Side 2:
Tribes: ~~SR~~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 573
Tabăra 2: 556
Diferență: 17

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 4
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,549,924
Tabăra 2: 1,722,165
Diferență: 827,759

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25,166
Tabăra 2: 20,596
Diferență: 4,570

image.php


Se pare ca s-au luat niste sate de ambele parti.
Si acum si o harta cu cele 2 triburi
http://ro.twstats.com/ro11/index.ph...entrex=500&centrey=500&nocache=1&fill=&grid=1
Nu prea au cine stie ce granita.
 

DeletedUser

Problema voastra daca voi decideti sa jucati "vs all" . Asta e.
 

DeletedUser7711

Aici te contrazic . Am jucat vsALL de la inceputul jocului . Au urmat 2 aliante : una cu Lethal [care e mai mult formala] si una cu ELITE care ne ajuta pe k55 dar in 2 zile ne vom intoarce la politica vsALL .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Aici te contrazic . Am jucat vsALL de la inceputul jocului . Au urmat 2 aliante : una cu Lethal [care e mai mult formala] si una cu ELITE care ne ajuta pe k55 dar in 2 zile ne vom intoarce la politica vsALL .

deci n0ob avea dreptate
 

DeletedUser7711

Da ... pai de ce sa avem aliante cand ne descurcam singuri ?
 

DeletedUser

Aici te contrazic . Am jucat vsALL de la inceputul jocului . Au urmat 2 aliante : una cu Lethal [care e mai mult formala] si una cu ELITE care ne ajuta pe k55 dar in 2 zile ne vom intoarce la politica vsALL .


Tribu Wall in acest moment joaca vsAll ?

Nu ma refer la " AM JUCAT " , ma refer la prezent . => In acest moment nimeni nu joaca " vsAll " .
 

DeletedUser7711

Ba te anunt oficial ca in acest moment tribul Wall joaca vs all .



[bineinteles , daca vrei tu sa se puna alianta intre Wall si Lethal [care momentan nu ajuta cu nimic , nici Wall pe Lethal nici invers , atunci nu mai joaca vs all]
 

DeletedUser

Ba te anunt oficial ca in acest moment tribul Wall joaca vs all .



[bineinteles , daca vrei tu sa se puna alianta intre Wall si Lethal [care momentan nu ajuta cu nimic , nici Wall pe Lethal nici invers , atunci nu mai joaca vs all]

Pana acuma nu s-a ajuta mai cu nimic aceasta alianta , asa este !
Privind jucatul " vsAll " nu este chiar asa .Intre cele 2 triburi , exista sate chiar lipite , deci nu este chiar " vsAll " .
P.S - Nu cred ca este cazul sa fiti asa smei , sa jucati vsAll , ca nu au reusit multi jucatori adevarati , nu cred ca ati reusi voi cu acest " lot " :)) .Oricum , daca aveti aceste ganduri ; Succes :cool:
 
Sus