Wall vs ~~SR~~

  • Autor subiect DeletedUser20126
  • Data de început

DeletedUser14622

nu putem pune deocamdata o statistica privind cele 2 triburi la care se refera topicul ptr ca acestea au nucleele mult prea indepartate momentan si nu poti pune o statistica in seama catorva membrii ai celor 2 triburi care abia se mai intalnesc!

speram sa apara ceva frumos mai incolo,dar va mai dura ceva timp:)
 

DeletedUser

wow,un post cu multe jigniri si plin de fumuri.nu ma asteptam la un asemenea post din partea ta,dar totodata e varsta de vina.E treaba ta daca nu ai auzit de multi jucatori din wall, gen maggini6 care oriunde a jucat a fost acolo sus,jucatori din noobs care stiu ce e aia respect si nu ma refer la valoare individuala ca eu nu caracterizez omul doar dupa cum joaca daca la caracter e 0 ci ma refer la jucatori care stiu sa vorbeasca si stiu sa joace in acelasi timp.Sincer nu avem un trib de vedete dar e un trib de jucatori peste nivelul care este un momentul actual pe l11,atata trebuie sa stii.
Inca ceva,scuteste-ma cu afirmatiile de genul "Copilu , până să-ți permiți să vorbești așa cu mine , mai ales privind subiectul ' Triburile.ro ' mai ai de trimis trenulețe , și de atacat cu topoare și cav.U !" aici ai aratat doar ca mai ai multe de invatat la jocul asta si anume lucruri importante gen respect fata de persoanele de langa tine si sa vorbesti diplomat tot timpul,si totodata iti permiti cam multe pentru un pustan de 18-19 ani sau cati ani ai.
Bafta sa ai!

Te bagi singur în seamă , sau nu înțeleg !
Prin acest post dai dovadă de un om[jucător] care nu are nici cea mai mică treabă cu acest Forum , totodată cu acest Topic !
În primul rând , trebuie să-ți aduc aminte că nu am spus nici măcar un cuvânt privind jucătorul maggini6 .Așa că tu de unde ai mai apărut și tu , să te bagi în seama :eek: ?Că te-ai băgat , dar cum se spune ; " Te-ai băgat pe lângă " !
Eu m-am referit la jucătorii , care fac posturi , batjocorindu-i pe alții , postând fără relevanță pentru a crește numărul de " Posturi " !

P.S - Te-ai simțit atins la suflet , când am spus că nu ești un jucător bun privind jocul , nu ești un jucător perfect ?
*Să știi că prin această ieșire a ta , ai dat dovadă de o "incompentență" majoră , vorbind total aiurea .

Trebuia să precizezi la sfârșitul postului că te simiți atins la suflet , pentru simplul fapt că nu te-am ridicat în slăvi , spunând că ești un jucător perfect .

"Dacă se poate să inceteze aceasta discuție aicea , deoarece se aud plecări în vacanță , susținute pe banii domnului XblandyX )) "
Succes în continuare .
Domnule Warzone. ai fost avertizat o data sa incetezi cu astfel de mesaje jignitoare. Iti urez vacanta placuta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

S

Inainte sa-ti permiti sa vorbesti asa cu mine, uita-te in curtea ta, cate innoblari interne ai tu si cate am eu...
Da eu stiu sa trimit trenulete, pe cand tu deabia innobilezi intern si vii aici si faci gargara...
Ti-am mai spus ca nu ma consider un jucator bun, dar observ ca tu nu prea stii sa citesti...
Mai du-te la scoala mai invata sa citesti si apoi poti veni aici sa comentezi...

Aveam o impresie mai buna despre tine, dar cu ocazia asta observ ca esti un nimeni...

Cat despre Wall si ~~SR~~, frumoase atacuri asupra lui sKlembar !

Spunea Methalelf că tu ești un jucător bun , eu l-am contrazis , și ai sărit în sus că " De ce am spus că nu ești un jucător bun " !
Și acuma vi și susți că nu ești un jucător bun ?Cum vine asta ?

Nu înțeleg de ce ai sărit atuncia cu gura-n sus ?Să-ți readuc aminte , ai sărit deoarece am spus că nu ești un jucător bun !

Offf ...Indecis ma ești !


Privind înnobilările mele care sunt interne , observi că acești jucători s-au lăsat de Lumea 11 .Ce era să facă cu satele ?Să ți le lase ție ::eek: ?


Privind războiul ~~SR~~ vs. Wall , cred că momentan statistica este pentru ~~SR~~ , deoarece Wall care câteva sate "descoperite" în puntul 'forte' al ~~SR~~ -ului .
Adevăratul război , va începe când vor avea graniță adevărată cu Wall .Până atuncia așteptăm statistici halucinante pentru Wall .
 

DeletedUser14336

Inafara sa jignesti nu stii altceva nimic,ti-am zis:invata sa respecti oamenii,am o varsta mult mai mare ca tine si ar trebuii sa vorbesti cat de cat frumos pe forum si fara insulte la adresa altor jucatori,is multi care ti-ar putea fi tata mai "copilule".
Referit la "Te bagi singur în seamă , sau nu înțeleg !" avand in vedere ca fac parte din tribul wall am voie sa ma "bag in seama" oriunde este vorba despre wall.


"P.S - Te-ai simțit atins la suflet , când am spus că nu ești un jucător bun privind jocul , nu ești un jucător perfect ?"
Nu imi amintesc vreodata sa fi zis ceva de mine pe extern in care reiesea ca eu ma consider jucator bun,tu intelege ce vrei,interpreteaza cum vrei,deci incorecta afirmatia ta.Ar trebuii insa sa te ocupi mai mult de triburile tale la care esti la conducere in loc sa te afisezi pe extern cu replici jignitoare asupra altora.Mai putina vorba pe extern si mai multa vorbarie pe harta te rog.



*Să știi că prin această ieșire a ta , ai dat dovadă de o "incompentență" majoră , vorbind total aiurea .


Dupa cum am zis,un copil care umbla cu dictionarul dupa el insa nu destul de matur sa poarte o discutie cot la cot fara sa insulte.
Si da,rog pe domnul moderator xblaandy sa-ti dea un ban pt atacuri repetate la persoana
 

DeletedUser

~~SR~~ iar? :eek:
feritiva ma , ca poate fac rost de sate intre voi si iar stati 2 luni sa ma scoateti de acolo :))
of of . . .
 

DeletedUser

Arata-mi postul unde am zis ca sunt un jucator bun, si eu ma pun in genunchi in fata ta... ;)

Apropo exista functia editeaza ...
 

DeletedUser

~~SR~~ iar? :eek:
feritiva ma , ca poate fac rost de sate intre voi si iar stati 2 luni sa ma scoateti de acolo :))
of of . . .

Mda...cum ne cum tot te-au scos...sau daca nu te-au scos ei te-ai cerut singur afara...ca de lumea asta vad ca te-ai lasat...mult succes pe L5...;)
 

DeletedUser14622

da,gandestete ca zidul chinezesc va fi minciuna pe langa noi,dau cel al berlinului,care vrei tu!
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Wall
Players:

Side 2:
Tribes: ~~SR~~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 211
Tabăra 2: 166
Diferență: 45

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 1
Diferență: 2

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,256,540
Tabăra 2: 746,070
Diferență: 510,470

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23,166
Tabăra 2: 7,894
Diferență: 15,272

image.php






Slabut, SR, slabut...
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Wall
Players:

Side 2:
Tribes: ~~SR~~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 1
Diferență: 2

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23,166
Tabăra 2: 7,894
Diferență: 15,272

image.php






Slabut, SR, slabut...

Mda...ai dreptate...deabia un sat de 7,894 si ala cred ca de la vreun inactiv...:D

Totusi si acest razboi este un pic cam sec din punct de vedere al cuceririlor deabia 4 sate intr-o saptamana e clar ca nu se sustin cine stie ce atacuri organizate...:(
 

DeletedUser

Slabut, SR, slabut...

daca ai fi observat doar 2 jucatori s-au "razboit"
din cate observ nu prea se organizeaza...asta e :)


Mda...ai dreptate...deabia un sat de 7,894 si ala cred ca de la vreun inactiv...:D

da, iti dai seama, stiu ca nu ai descoperit inca TwStats, dar las, asta e :)
Daca inca nu l-ai descoperit, iti sugerez sa o faci. Te va ajuta foarte mult :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

daca ai fi observat doar 2 jucatori s-au "razboit"
din cate observ nu prea se organizeaza...asta e :)




da, iti dai seama, stiu ca nu ai descoperit inca TwStats, dar las, asta e :)
Daca inca nu l-ai descoperit, iti sugerez sa o faci. Te va ajuta foarte mult :)

Oau...nu stiam...daca nu imi spuneai tu...nu as fi stiut niciodata...mda...man nu sunt incepator am experienta in joc un an...nu m-am obosit sa caut pe tw-stats cine a cucerit acel sat...

Iar tu ai facut afirmatia asta pentru ca nu iti convine faptul ca wall este mai bun ca voi si ii felicit...asa ca vedeti de tribul din care faci parte pentru ca mananca cam multa bataie...;)
 

DeletedUser

Oau...nu stiam...daca nu imi spuneai tu...nu as fi stiut niciodata...mda...man nu sunt incepator am experienta in joc un an...nu m-am obosit sa caut pe tw-stats cine a cucerit acel sat...

Sincer nici macar nu ma intereseaza cata experienta ai tu :) orcum pe L11 esti un jucator foarte bun(Schimbări de trib: 6). Dar mai ales pe L3(Schimbări de trib: 28) :)
=))
aaa da, aici am prezentat doar o latura pozitiva a ta.

Iar tu ai facut afirmatia asta pentru ca nu iti convine faptul ca wall este mai bun ca voi si ii felicit...asa ca vedeti de tribul din care faci parte pentru ca mananca cam multa bataie...;)

De obicei doar pusti ca tine mananca bataie...sti cum este melodia lui Ombladon : Cel mai [...] din curtea scoli. In fine sa trecem peste.
Tribul ~~SR~~ a pierdut doar 7 sate impotriva celor din Wall si a castigat 6.
Este un razboi SEC, MOMENTAN !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12312

Hai ca m-am gasit sa postez si eu pe aici ca deh..vreu si eu sa ajung senior member

Tare tipu care dupa statistica zice "wall e mult mai bun" cand diferenta de cuceriri e doar 2 sate la un total de 4 sate cucerite in ambele tabere..

Eu personal am fost in ~SR~ intr-o "aventura" de pe alta lume si am toata increderea ca vor face fata cu brio.Succes The Paisan
 

DeletedUser

Dar mai ales pe L3(Schimbări de trib:28) :)
=))
aaa da, aici am prezentat doar o latura pozitiva a ta.

Man cred ca ai probleme de vedere daca te uiti mai bine am schimbat 15 triburi pe lumea 3 si nu 28 cum zici tu ...;)

Si ca sa fiu on topic...

Side 1:
Tribes: Wall
Players:

Side 2:
Tribes: ~~SR~~
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 1
Diferență: 1

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 6,946
Diferență: 6,946

image.php


 

DeletedUser

Slabute statistici, dar tinand cont de nivelul de dezvoltare al L11 nici nu trebuie sa avem pretenti de mai mult:)
Si ca sa fiu oftopic statisticile generale ale celor 2 triburi
Side 1:
Tribes: ~~SR~~
Players:

Side 2:
Tribes: Wall
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 777
Tabăra 2: 833
Diferență: 56

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 7
Diferență: 1

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,706,061
Tabăra 2: 4,104,350
Diferență: 1,398,289

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35,436
Tabăra 2: 48,332
Diferență: 12,896

image.php
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Wall
Players:

Side 2:
Tribes: ~~SR~~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 188
Tabăra 2: 180
Diferență: 8

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 1
Diferență: 2

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,155,824
Tabăra 2: 906,229
Diferență: 249,595

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25,021
Tabăra 2: 6,946
Diferență: 18,075

image.php


Hai ~~SR~~ se poate sa intoarceti aceasta statistica nu e mare diferenta doar 3 sate go go go scorpionilor la inobilat...;)
 

DeletedUser14622

topicul asta sigur a fost facut de unul care nu are treaba cu triburile.ro

cum poti trece 2 triburi ca sunt in razboi,cand nuclele sale nu au granita?cum?
doar fiindca se invecineaza 2-3 playeri?revenitiva oameni buni!
 

DeletedUser20126

topicul asta sigur a fost facut de unul care nu are treaba cu triburile.ro

cum poti trece 2 triburi ca sunt in razboi,cand nuclele sale nu au granita?cum?
doar fiindca se invecineaza 2-3 playeri?revenitiva oameni buni!

asa e ma baiatule...e facut de mine..io nam nici o treaba cu triburile...
 
Sus