Wall vs ~~SR~~

  • Autor subiect DeletedUser20126
  • Data de început

DeletedUser23664

Ba te anunt oficial ca in acest moment tribul Wall joaca vs all .



o sa fie interesant de vazut .....politica asta e foarte periculoasa.......Eu va urez succes desi privesc cu ochi sceptici acest "vs All" (decat daca ALL asta e format din triburi de 3-400 de mii de puncte ;) )
 

DeletedUser7711

Pana acuma nu s-a ajuta mai cu nimic aceasta alianta , asa este !
Privind jucatul " vsAll " nu este chiar asa .Intre cele 2 triburi , exista sate chiar lipite , deci nu este chiar " vsAll " .
P.S - Nu cred ca este cazul sa fiti asa smei , sa jucati vsAll , ca nu au reusit multi jucatori adevarati , nu cred ca ati reusi voi cu acest " lot " :)) .Oricum , daca aveti aceste ganduri ; Succes :cool:



Multi jucatori adevarati au jucat dar poate in alte conditii . Aici avem alte conditii si alti jucatori. Eu am incredere in echipa mea si nu poti sa spui ca magini6 , mistocarel , zeuskamikaze , cio.andrey , sozopol , adrianbrutus , crip1 nu sunt jucatori "adevarati" si lista continua .




o sa fie interesant de vazut .....politica asta e foarte periculoasa.......Eu va urez succes desi privesc cu ochi sceptici acest "vs All" (decat daca ALL asta e format din triburi de 3-400 de mii de puncte ;) )




Eu nu cred ca FOG , ~SR~ , ~INQ~ , GODS sunt triburi de 3-400k puncte .
 

DeletedUser14622

in acest moment tribul wall nu e impiedicat cu nimic pe k55 sa aibe o diplomatie vs ALL,veti vedea in viitorul apropiat ca wall va rupe si barierile granitei k55 si va incepe extinderea catre alte k-uri,numai ca mai sunt treburi de curatenie inca pe k55 si apoi ne vom adapta unui noi strategii!;)
 

DeletedUser

in acest moment tribul wall nu e impiedicat cu nimic pe k55 sa aibe o diplomatie vs ALL,veti vedea in viitorul apropiat ca wall va rupe si barierile granitei k55 si va incepe extinderea catre alte k-uri,numai ca mai sunt treburi de curatenie inca pe k55 si apoi ne vom adapta unui noi strategii!;)

Mda deocamdata razboaiele nu au prea mare importanta avand in vedere ca multi inca se mai bat pe satele de barbari de prin K55 si altele...;)Mult succes Wall si felicitari methalelf pentru echipa pe care ai facut-o si prevad tribului un viitor mare...:D
 

DeletedUser20126

:D...da da da...vs all...asa era si politica lui 1111@...jucator care l-ati supraestimat...dar na..nu aveti granite cu triburi tari...dar alea cand vor aparea nu veti putea face fatza...dar asta e doar o opinie de a mea...spor si tot respectul daca rezistati vs all...
deja avem cativa jucatori...in granite...si chiar aveti cativa jucatori intre noi:rolleyes:


ps...haideti sa nu ne mai certam ca iar ne inchid adminii topicul
 

DeletedUser

Multi jucatori adevarati au jucat dar poate in alte conditii . Aici avem alte conditii si alti jucatori. Eu am incredere in echipa mea si nu poti sa spui ca magini6 , mistocarel , zeuskamikaze , cio.andrey , sozopol , adrianbrutus , crip1 nu sunt jucatori "adevarati" si lista continua .



Eu nu cred ca FOG , ~SR~ , ~INQ~ , GODS sunt triburi de 3-400k puncte .


Da , bine faci ca ai incredere in echipa ta .Dar nu cred ca cei prezentati mai sus de tine sunt jucatori 101% adevarati .Sunt doar simplii jucatori , pe care te poti baza .
_______________________________



Privind cele 4 triburi de mai sus , sunt usor de batut daca nu se organizeaza bine .
In caz de se organizeaza bine , va pot face foarte usor ! . [ Nu cred ca se vor pune la punct cu organizarea , pentru a va face .Dar nimica nu este imposibil ! ]

Privim o harta mai jos .

X - Reprezinta pericol 100% pentru Wall
'Fam' Green - FOG , ~INQ~ , GODS , ~~SR~~
Blue - Wall



vsall.png





Vreau sa precizez , ca unde sunt X-urile , acolo Wall va pierde satele cu siguranta !
Dupa cum se stie , tribul Wall este un trib mai mult OFENSIV decat DEFENSIV .Atata armata defensiva nu va exista sa plece la Granita + Satele unde-s X-URILE .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7711

Nu cred Warzone ... O sa vedem cine va castiga intr-un final ... sunt sigur ca nu vom reusi pana la sfarsit dar cu siguranta vom incerca .





Da , bine faci ca ai incredere in echipa ta .Dar nu cred ca cei prezentati mai sus de tine sunt jucatori 101% adevarati .Sunt doar simplii jucatori , pe care te poti baza .



Cautai pe alte lumi si iti vei da seama ce jucatori sunt . Fiecare jucator e bun in felulsau chiar daca e noob. Si in plus , sunt satul de jucatorii care si-au facut un nume pe forum si nu prin joc [si sunt multi de genul asta].
 

DeletedUser

Nu cred Warzone ... O sa vedem cine va castiga intr-un final ... sunt sigur ca nu vom reusi pana la sfarsit dar cu siguranta vom incerca .

Ori castigati ori pierdeti .
Asta depinde de acele triburi !
Daca se organizeaza bine , va pot bate usor .Daca nu se organizeaza bine , ii faceti fara probleme
...@ => Nu va permiteti sa jucati " VsAll " momentan !






methalelf a spus:
Cautai pe alte lumi si iti vei da seama ce jucatori sunt . Fiecare jucator e bun in felulsau chiar daca e noob. Si in plus , sunt satul de jucatorii care si-au facut un nume pe forum si nu prin joc [si sunt multi de genul asta].


Sincer , nici unul dintre cei prezentati de tine in posturile anterioare nu au mari realizari pe Twstats. !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23664

ce bine ca nu toata lumea e mare pasionata de forumul extern......ca tare multi dusmani v_ati face cu politica asta "vsALL" .
unii dusmani pe bune si altii dusmani numai din ambitie ;) (sa va arate ca nu sunteti zei ;) )
eu va urez succes ..... si sunt sigur ca nu e nevoie de prea mare coordonare pentru triburile pe care mi le_ai amintit mai sus sa va ia satele si sa va faca sa simtiti fiori reci dealungul spinarii ;) e destul un forum comun in care sa imparta jucatorii ;) nu doar satele ;) (dar sunt siguri ca in cele 4 triburi amintite sunt strategi mult mai buni decat mine )
 

DeletedUser7711

...@ => Nu va permiteti sa jucati " VsAll " momentan !



Nu ne permitem dar o facem . Pe mine nu ma intereseaza clasamentul sau supravietuirea , eu vreau sa ma testez pemine ,sa imi testez colegii, sa imi testez tribul . Daca vom reusi pana la capat, va fi cea mai mare realizare pe .ro daca vom esua voi lua totul asupra mea .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sincer , nici unul dintre cei prezentati de tine in posturile anterioare nu au mari realizari pe Twstats. !

Tu esti bun, ai realizat cat noi toti la un loc, ti-am mai explicat pe undeva ca nu ma consider un jucator bun, dar maginni6 , mistocarel, methal, albert si restul sunt jucatori buni ...
Cand vei fi ca ei atunci sa comentezi ... Pana atunci, ciocu` mic !
 

DeletedUser

Aici te contrazic . Am jucat vsALL de la inceputul jocului . Au urmat 2 aliante : una cu Lethal [care e mai mult formala] si una cu ELITE care ne ajuta pe k55 dar in 2 zile ne vom intoarce la politica vsALL .

Mda...deci din afirmatia ta se prevedea o fuziune ~Elite cu Wall...Dar nu una cum o stim cu toti ci in Wall intra doar niste conducatori restul de jucatori ramanand pe dinafara...:rolleyes: din asta se observa clar ca Wall cauta numai jucatori cu experienta si cu experienta...:cool:
 

DeletedUser9453

in wall nu a intrat doar conducerea din ~ELITE ... eu intrat cei care au insemnat ~ELITE ... acel trib a fost intemeiat de mine si iti spun sincer ca doar cei care m-au urmat in wall au fost jucatorii tribului ~ELITE .. restul ... care inca au ramas acolo sunt persoane care se bucurau de numele creat de mine .. siguranta care le era oferita de un trib care ocupa locul 2 pe K55 si in plus siguranta aliantei cu wall ... .tribul numarul 1 pe l11 !!!
 

DeletedUser14622

Warzone lumea ta nu se intersecteaza cu a mea:)
poate foarte putin,
nu ai de unde ma sti!;)
 

DeletedUser

Tu esti bun, ai realizat cat noi toti la un loc, ti-am mai explicat pe undeva ca nu ma consider un jucator bun, dar maginni6 , mistocarel, methal, albert si restul sunt jucatori buni ...
Cand vei fi ca ei atunci sa comentezi ... Pana atunci, ciocu` mic !



Copilu , până să-ți permiți să vorbești așa cu mine , mai ales privind subiectul ' Triburile.ro ' mai ai de trimis trenulețe , și de atacat cu topoare și cav.U !
Ești un jucător care a jucat prima dată pe Lumea7 , care aleargă să posteze în toate topicurile , pentru a face " posturi " !*Cred că nu-ți permiți să mă contrazici , deoarece pe acest forum [ p&p L11 și Off-Topic ] , ești jucătorul cu cele mai multe posturi irelevante de pe acest forum , până în acest moment .

A n d r e Y a spus:
si restul sunt jucatori buni
Restul care ?Tu când postezi ceva gândești ?Dacă dorești , fac o analiză a jucătorilor Wall , să vezi ce gunoaie se strecoară printre jucători ![ Gunoaie = 4-5 jucători , care numele + profilul tribal ] spune totul .Să nu uităm că nu toți jucătorii Wall sunt jucători bunicei.Dar momentan nu doresc să fac atâtea demersuri pentru un jucător ca tine , să-mi stric 'prietenia' cu methalelf pentru un jucător ca tine .
Andrei , eu mi-aș vedea de treabă , deoarece începi să dai dovadă de un jucător de 2 lei cât în joc , dar mai ales pe forumul extern .

Privind jucătorii Wall sunt maxim 3 jucători care știu să joace foarte bine acest joc .


Totodată , vreau să vă prezint un prieten foarte bun din Wall , care a început să joace triburile pe Lumea11 , prima oară !

71iy
Puncte: 190.064
Rang: 16
Inamici învinşi: 1.415.993 (1.)
Trib: Wall
Acest jucător , prezintă un real viitor .Jucător care l-a format tribul Wall . privind 'Teoria' .Nu ?

Domnule Warzone. Se pare ca este nevoie sa va reamintesc de existenta unor reguli ale acestui forum. Dupa cum stiti atacurile la persoana, jignirile si discutile intre doar doi jucatori nu sunt permise, de aceea ma vad nevoit sa va sanctionez cu 5 puncte pentru acest post si va rog sa incetati cu astfel de mesaje.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7711

Bineinteles ca orice trib are uscaciunile sale . Sunt multi jucatori incepatori in trib dar cand vezi ca sar la orice actiune a tribului si trimit sprijin nu poti sa ii dai afara ci sa ii incurajezi .



Nu are rost sa ne certam pe aceasta tema asta . Tribul Wall are si jucatori buni si jucatori slabi dar pe care te poti baza in orice moment . Asta ii diferentiaza de alti "incepatori" care cauta numai sa stea la umbra .
 

DeletedUser14336

Copilu , până să-ți permiți să vorbești așa cu mine , mai ales privind subiectul ' Triburile.ro ' mai ai de trimis trenulețe , și de atacat cu topoare și cav.U !
Ești un jucător care a jucat prima dată pe Lumea7 , care aleargă să posteze în toate topicurile , pentru a face " posturi " !*Cred că nu-ți permiți să mă contrazici , deoarece pe acest forum [ p&p L11 și Off-Topic ] , ești jucătorul cu cele mai multe posturi irelevante de pe acest forum , până în acest moment .


Restul care ?Tu când postezi ceva gândești ?Dacă dorești , fac o analiză a jucătorilor Wall , să vezi ce gunoaie se strecoară printre jucători ![ Gunoaie = 4-5 jucători , care numele + profilul tribal ] spune totul .Să nu uităm că nu toți jucătorii Wall sunt jucători bunicei.Dar momentan nu doresc să fac atâtea demersuri pentru un jucător ca tine , să-mi stric 'prietenia' cu methalelf pentru un jucător ca tine .
Andrei , eu mi-aș vedea de treabă , deoarece începi să dai dovadă de un jucător de 2 lei cât în joc , dar mai ales pe forumul extern .

Privind jucătorii Wall sunt maxim 3 jucători care știu să joace foarte bine acest joc .


Totodată , vreau să vă prezint un prieten foarte bun din Wall , care a început să joace triburile pe Lumea11 , prima oară !


Acest jucător , prezintă un real viitor .Jucător care l-a format tribul Wall . privind 'Teoria' .Nu ?





wow,un post cu multe jigniri si plin de fumuri.nu ma asteptam la un asemenea post din partea ta,dar totodata e varsta de vina.E treaba ta daca nu ai auzit de multi jucatori din wall, gen maggini6 care oriunde a jucat a fost acolo sus,jucatori din noobs care stiu ce e aia respect si nu ma refer la valoare individuala ca eu nu caracterizez omul doar dupa cum joaca daca la caracter e 0 ci ma refer la jucatori care stiu sa vorbeasca si stiu sa joace in acelasi timp.Sincer nu avem un trib de vedete dar e un trib de jucatori peste nivelul care este un momentul actual pe l11,atata trebuie sa stii.
Inca ceva,scuteste-ma cu afirmatiile de genul "Copilu , până să-ți permiți să vorbești așa cu mine , mai ales privind subiectul ' Triburile.ro ' mai ai de trimis trenulețe , și de atacat cu topoare și cav.U !" aici ai aratat doar ca mai ai multe de invatat la jocul asta si anume lucruri importante gen respect fata de persoanele de langa tine si sa vorbesti diplomat tot timpul,si totodata iti permiti cam multe pentru un pustan de 18-19 ani sau cati ani ai.
Bafta sa ai!
 

DeletedUser

Inainte sa-ti permiti sa vorbesti asa cu mine, uita-te in curtea ta, cate innoblari interne ai tu si cate am eu...
Da eu stiu sa trimit trenulete, pe cand tu deabia innobilezi intern si vii aici si faci gargara...
Ti-am mai spus ca nu ma consider un jucator bun, dar observ ca tu nu prea stii sa citesti...
Mai du-te la scoala mai invata sa citesti si apoi poti veni aici sa comentezi...

Aveam o impresie mai buna despre tine, dar cu ocazia asta observ ca esti un nimeni...

Cat despre Wall si ~~SR~~, frumoase atacuri asupra lui sKlembar !
 
Sus