Wall war Thread

DeletedUser

aritONNN eu nu am zis ca ati pierdut sate ca ati jignit.Am zis sa nu mai jigniti.e un joc.Parerea mea este ca momentan wall este pe minus.Deci , nu trebuie sa ridici wall in slavi si sa zici ca celelalte triburi sunt nu stiu cum sau de jucatori sa zici ceva.Nu iti pun statisticile ca nu mai are rost.Statisticile zic totul.Nu mai trebuie sa mai postam si altceva.Statisticile vorbesc de la sine :)
 

DeletedUser7711

Cam pana aici a fost , multe luni grele , multe aspiratii , multe planuri , multe invataturi si la sfarsit un mic esec . Un mic esec din care am invatat si pe care cu siguranta nu il vom mai repeta [in mica masura] . Poate cu unii din voi ne vom vedea pe o alta lume [asta daca voi mai juca] iar celorlalti le urez bafta pe L11 .

Le urez noroc fostilor colegi si multumesc celor care vor ramane cu mine pana la ultimul sat si nu in cele din urma le multumesc celor care m'au sprijinit tot timpul : dykens , adrian , zgubea , blacksniper , jhonete , crowley , sozopol , KINGSTOR 1 , raptorking , SORYNELLL , FIZZO , ciorgooo , BReal iar daca am uitat pe cineva imi cer scuze [e seara , obosit ] .


Ca sa nu fiu nevoit sa ma cert cu voi aici , tribul nu sa "destramat" sau mai bine , nu a intrat in declin din cauza razboaielor ci din cauza unor jucatori cheie in trib care sau lasat de joc din diferite motive . Sper ca membri tribului wall au avut o experienta "frumoasa" si nu imi poarta pica pentru "iadul" prin care i'am tarat .


Va multumesc si voua , imperiu [ cu care ma injuram "din joaca" in fiecare zi :) ] martinezu si celorlalti membri cu care mai animam forumul zi de zi . Va urez bafta si poate o sa ne mai intalnim pe alte lumi ... poate ...



P.S. tribul acum nu mai are nici o sansa sa se mai salveze [momentan cine stie ... poate] si se va intra intr-un declin mai mare dar asta nu inseamna ca veti avea sate "moca" . Inca luptam pana la ultimul sat asa ca va asteptam .


Bafta si numai bine . Have fun .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8266

@methalelf merci la fel... normal ca in joaca , mie cel putin imi place sa scot din minti inamicu :)))

@i0gina ... is bun la asta ..ce sa fac :)))

p.s. nu ma contactati pentru numere la loto ori alceva ... "ghicesc" doar de triburile =)))
 

DeletedUser7711

Sa nu uitati ca inca luptam , luptam pentru noi deci sa fiti pregatiti .


Nu suntem adeptii "mass delete" .
 

DeletedUser8266

Sa nu uitati ca inca luptam , luptam pentru noi deci sa fiti pregatiti .


Nu suntem adeptii "mass delete" .

Nici nu ma indoiam de treba asat...


Cat despre pregatiti...noi suntem de mult pregatiti...am crezut ca vati dat seama de asta panaa acu :)
 

DeletedUser


Le urez noroc fostilor colegi si multumesc celor care vor ramane cu mine pana la ultimul sat si nu in cele din urma le multumesc celor care m'au sprijinit tot timpul : dykens , adrian , zgubea , blacksniper , jhonete , crowley , sozopol , KINGSTOR 1 , raptorking , SORYNELLL , FIZZO , ciorgooo , BReal iar daca am uitat pe cineva imi cer scuze [e seara , obosit ] .


Jumate din cei care i'ai enumerat mai sus au cerut invitatii la mine :)
Oamenii tai de baza...
 

DeletedUser7711

Jumate din cei care i'ai enumerat mai sus au cerut invitatii la mine :)
Oamenii tai de baza...



Stiu , si jumatate din tribul tau mia cerut invitatii [fara dovada e doar vorba]. Si te asigur eu ca din toti aia daca 2 ti'au cerut invitatie si e dreptul lor dar nu am sa ii vad plecand .
 

DeletedUser

Stiu , si jumatate din tribul tau mia cerut invitatii [fara dovada e doar vorba]. Si te asigur eu ca din toti aia daca 2 ti'au cerut invitatie si e dreptul lor dar nu am sa ii vad plecand .

Eu nu vorbesc din carti. O sa'ti pun si dovada imediat ce gasesc discutia.
 

DeletedUser7711

Discutiile ca ai zis ca erau jumatate = mai multi . Astept dovada . Mersi .
 

DeletedUser

Discutiile ca ai zis ca erau jumatate = mai multi . Astept dovada . Mersi .

blacksniper în data de 06.01. la ora 14:14
ai ceva timp liber sa putem discuta un pic..?:)

dextroza în data de 06.01. la ora 14:23
Pt.tine oricand :)
Te ascult.

blacksniper în data de 06.01. la ora 14:24
nu stiu cum sa incep:))am inteles ca primesti la tine in trib refugiati cu acte in regula..mai ai loc pt cativa..?:)

dextroza în data de 06.01. la ora 14:25
Hmm,depinde de refugiati :D
care ar fi aia?

blacksniper în data de 06.01. la ora 14:28
pai cum sa-ti spun..cred ca suntem peste 10 persoane..care vrem sa venim la tine in trib...o sa ** cu baietii mai tarziu..si inclusiv [player]zgubea[/player]...care am ** cu el si a zis ca vine si el....si apropo..vz ca nu am uitat de cafeaua aia..care tre sa o dau..dar de data asta o sa-ti pun la ea cel mai dulce zahar..:))

blacksniper în data de 06.01. la ora 14:30
si sa stii ca nu vin cu toti inactivii dupa mine...numai spuma...:))un fel de frappe..:))

dextroza în data de 06.01. la ora 14:35
Nuuuuuu,sa nu pui zahar,ca si asa sunt eu prea dulce,daca mai beau si cafeaua cu zahar e nenorocire :))

Pai sa-mi faci o lista cu spuma de care vorbesti,ca sa o pot analiza impreuna cu colegii si te voi anunta de indata ce se va hotara ceva in legatura cu asta.

blacksniper în data de 06.01. la ora 14:37
cred ca iti pot asigura de la nr 1 din trib..pana la nr 20...inclusiv..eu...:))daca vrei te pot suna..ca sa nu-ti mai tocesti unghiutele pe tastaura..

dextroza în data de 06.01. la ora 14:43
:)) ce grijuliu esti :p - ms.

Tentanta oferta,dar as putea primi te rog si o explicatie? - adica de unde pana unde hotararea asta de a abandona tribul-mama?!

blacksniper în data de 06.01. la ora 14:49
pai cum sa-ti explic eu tie..treaba sta in felul urmator..multi inactivi..lipsa de colaborare..si am luat o hotarare intre noi aici...sa intram in Moh care vrea..intemeietorul nu se ocupa de nimic,..este si el inactiv..e totu naspa...Wall este proiectul lui [player]methalelf[/player]..si din cate se vede nu-l mai intereseaza..

blacksniper în data de 06.01. la ora 14:51
cam asa sta treaba..

dextroza în data de 06.01. la ora 14:56
.....

Mesajele acestea au fost trimise de către dextroza mai departe.


10 caractere
 

DeletedUser8266

Nu stiu cat e gluma cat e panarama... da acu fie vorba intre noi ata ar fi cea mai mare prostie sa il luati pe zgubea ori sa il lasati sa se duca la aliati.

p.s. e o parere personala :)
 

DeletedUser7711

Mersi death . Sa stii ca au dreptate . Nu ma mai ocup de trib cum faceam odata , am ramas si singurul "conducator" deci e foarte logic sa plece in alt trib dar asta nu inseamna ca de acum ii "urasc" . Acei oameni au stat langa mine si in alte situatii , poate chiar mai grele pentru ei decat acum iar pentru asta numai respect .



Iar pentru moldav , orice trib care ia pe zgubea e un mare mare mare + si crede'ma ca stiu ce zic .
 

DeletedUser6843

methalelf lsand orice gluma la o parte , nu crezi ca ar trebui sa te retragi din activitatea tribala , dupa cele intamplate?
 

DeletedUser7711

Nu . Pentru mine asta nu e un esec ci un castig . Am castigat prieteni , experienta , am creat o situatie mai diferita de cum erau altii obisnuiti . Pentru primul meu "debut" ca lider al unui trib eu zic ca m'am straduit si chiar am reusit mai mult decat credeam . Nici tu , nici death , nici altu nu cred ca ati reusit din prima , ca lider , sa castigati . Mai castigam dar mai si pierdem .



Fiecare poate sa ma considere cum vrea , fiind un lider bun sau unul dezamagitor . Pentru altii am fost bun , pentru tine am fost prost [la fel cred si eu despre tine] fiecare cu ale lui .
 
Sus