Wall war Thread

DeletedUser

in curand wall va ajunge pe k54 si va avea razboi cu _On7u_ si noobs de pe acest continent si daca nu vor juca ca la carte nu vor castiga

deja tribul _On7u_ sunt terminati...in nord si un pic din sud sunt atacati de GODS si familia...si din est vine wall...nu stiu care e situatia lor cu triburile din vestul K54...:D
 

DeletedUser9453

crede-ma ca granita dintre K54 si K55 nu reprezinta un pericol pentru Wall ... acea granita e zona mea si a prietnilor mei ... acolo avem o vorba .. desi nu e inventie proprie :D .... "Pe Aici Nu Se Trece !!!" .... asa ca cei care vreti sa treceti granita eu zic sa va luati gandul .... nu mai eliberam vize ;)
 

DeletedUser

Cea mai mare placere o voi avea cand voi ajunge sa ma razboiesc cu cei care chiar credeau ca dominau candva wall-ul,gen adrian

adriane,poate vei vedea si tu mai tarziu ceva statistici intre triburile noastre,dar atunci sa te pregatesti moral,ca nu vor mai sta asa cum stii sau cum crezi!:D

pai eu n am ras de voi,n am amenintat...doar am facut o observatie mai ales ca tribul din care fac parte e si normal sa nu se poate compara cu wall din punct de vedere al experientei si al altor factori destul de importanti numai ca unii au inteles si au tacut iar altii rad dar presupun ca nu e nevoie sa va mai aduc aminte vorba aceea din batrani nu?:)
 

DeletedUser14622

Am o intrebare pentru tribul Wall voi face-ti innobilari interne?:confused:

da se fac,dar nu in masa,nu cred ca e nimic rau in in faptul ca atunci cand ti se lasa un coleg sau un prieten si iti cedeaza satele si le iei,rau e atunci cand toti membrii sunt dezvoltati numai din innobilari interne,atunci te intrebi cum vor rezista aceia care nu vor mai avea de unde lua sate moaca,ca iti intra in sange asta daca exagerezi:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14435

de acord cu Mistocarel, ideea e ca inobilarile interne nu fac parte din strategia Wall, sunt o necesitate in anumite cazuri, dar nu ceva ce urmarim (spre deosebire de altii care pana acum numai asta par sa urmareasca)
 

DeletedUser

dar vad ca tribul wall se acseaza pe k54 o recrutat membrii buni de pe acest k. inseamna ca va fi un razboi mai incolo :D
 

DeletedUser14622

tribul wall se axeaza sa domine acolo unde se regaseste,intinderea spre k54,face parte din expansiunea tribului:)
 

DeletedUser

multumesc pentru raspuns. Inseamna ca ma apuc de facut mai multa aparare:))) oricum mai am timp pana ajungeti la mine:D
 

DeletedUser14622

multumesc pentru raspuns. Inseamna ca ma apuc de facut mai multa aparare:))) oricum mai am timp pana ajungeti la mine:D

nu mult...

insa tribul nu se extinde doar prin innobilari,ci si prin recrutari,deci cine va merita,ne va deveni coleg:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cine va merita si cine va fi peste media tribului:D si cine va stii cu ce se mananca jocul. Asa spun toate triburile:))
 

DeletedUser14622

Nu vorbi in necunostinta de cauza.
Spor Wall-ului la inobilari(interne). :)

atunci o sa te invit pe tine sa iei niste sate de la niste colegi ce numai pot continua,ca la tine nu se va mai numi innobilare interna?da,marele player?
vrei sa va iau la verificat sa vedeti ce se intampla la voi,asa pe extern?
 

DeletedUser14622

Nu vorbi in necunostinta de cauza.
Spor Wall-ului la inobilari(interne). :)

tu teai uitat la actele externe ale tribului tau inainte sa vorbesti?

tu ai vazut ca zace de innobilari interne si din academia voastra?
indraznesti sa ridici tonul la noi,eu as sta chitit in ultima banca in locul tau!
 

DeletedUser

frate nu va luati de noob eu am inceput aceasta discutie asa ca voi suporta consecntele si apropo pook era un bun jucator pacata de trupele lui:(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

tu teai uitat la actele externe ale tribului tau inainte sa vorbesti?

tu ai vazut ca zace de innobilari interne si din academia voastra?
indraznesti sa ridici tonul la noi,eu as sta chitit in ultima banca in locul tau!

si inainte sa ameninti da un exemplu:rolleyes::rolleyes:

O sa te rog insistent sa lasi limbajul messangeristic si sa postezi pe acest forum nu cu "k" in loc de "ca" si sa nu mai folosesti prescurtari gen "app" in loc de "apropo". De asemenea vreau sa-ti readuc aminte ca exista optiunea editare pe care te rog s-o folosesti astfel incat sa nu fiu nevoit sa te sanctionez pe viitor pentru aceasta incalcare de regulament.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus