Wall war Thread

DeletedUser

Mistocarel, nu m-am referit la innobilari interne. Acolo stim cu toti ca esti boss.
Ahhh, observ ca va pleaca membri ce se intampla cu ei ? (Noi le zicem: "Bine ati venit") Cum se face ca va parasesc ?
Poate din acele motive ne-a cerut methalelf ce ne-a cerut . :)
Sa o lasam moarta orcum nu am sa mai fac polemici cu un jucator asa mare, eu sunt prea mic pentru tine ;)
O zi superba !
 

DeletedUser7711

Am zis ca nu mai postez pe extern dar se pare ca nu pot sa ma abtin .


Au plecat 3 jucatori din Wall in ~SR~ , unul fiind Piticul care e un R.... si inca 2 persoane care erau la 60 , 70 de ore de nucleul tribului . Daca tu crezi ca ala e un castig te inseli .


Am cerut un PNA deoarece , daca te-ai uita si tu pe harta , tribul Wall si tribul ~SR~ nici macar nu se intersecteaza la granite , exceptie facand cativa jucatori care sunt mai in interior deci un razboi intre noi ... nici nu conteaza acum .



Vorbesti de inobilari interne ... sunt jucatori din Wall care nu mai pot continua jocul , de aceea sunt inobilati intern , sau vrei sa ii lasam sa ii ia altii ?





Si intradevar esti mic ca sa intelegi acest joc .
 

DeletedUser

Am cerut un PNA deoarece , daca te-ai uita si tu pe harta , tribul Wall si tribul ~SR~ nici macar nu se intersecteaza la granite , exceptie facand cativa jucatori care sunt mai in interior deci un razboi intre noi ... nici nu conteaza acum .

Eu nu voi comenta spusele tale. Dar ai gresit ceva aici. De corectat te poti corecta singur.

Si intradevar esti mic ca sa intelegi acest joc .

Da, sunt foarte micut. Dar mie imi place o vorba: "Vine bighidiul si strica tot"
intradevar daca te intereseaza am 4 anisori :)
PeSeu: cand treci prin Arad te astept la un Beck's :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Foarte interesant cum ajung copilasii sa fie in conducerea unui trib sau chiar sa aibe grija de diplomatie :rolleyes:
 

DeletedUser

Foarte interesant cum ajung copilasii sa fie in conducerea unui trib sau chiar sa aibe grija de diplomatie :rolleyes:

Daca as fi un nub nu as fi acolo iar copilasul din mine se pare ca face treaba :)

PeSeu: the survivor king, multumesc pentru orele de educatie fizica :)
 

DeletedUser14622

Mistocarel, nu m-am referit la innobilari interne. Acolo stim cu toti ca esti boss.
Ahhh, observ ca va pleaca membri ce se intampla cu ei ? (Noi le zicem: "Bine ati venit") Cum se face ca va parasesc ?
Poate din acele motive ne-a cerut methalelf ce ne-a cerut . :)
Sa o lasam moarta orcum nu am sa mai fac polemici cu un jucator asa mare, eu sunt prea mic pentru tine ;)
O zi superba !

noob,tu daca ai fi fost in zona mea cand mam dezvoltat eu,nu ai mai fi ajuns acum sa mai postezi pe aici fiindca iti garantez ca nu siar mai fi avut rostul!

si ti-am mai zis,nu stiu cum poti sa mai deschizi pliscul cand la voi behaiti de innobilari interne!
 

DeletedUser

chiar nu imi plac cei ce se dau mari ca si eu am avut pe l3 3 mil pct si acum ce am ajuns un nimeni
 

DeletedUser14622

eu nu ma dau mare ca am avut milioane de puncte nu stiu pe ce lume,eu iam zis raspicat pe lumea 11 daca ar fi fost in zona mea acum ar fi continuat jocul din alta pozitionare pe harta decat cea pe care a inceput l11,daca ti se pare ca exagerez,sunt persoane care ar putea intari ceea ce ii spun eu lui noob!
 

DeletedUser

In locul tau as tacea. Dupa ce ati facut fuziunea Wall ~ELITE le-ati luat satele ramase(nubi cica).
Cam asa sta statistica ta:
16(sate) ~ELITE
9(sate) Wall
Iar in total ai 33 de sate. 16+9=25(de sate luate din innobilari interne)
33-25=8(sate luat de la alti playeri) in locul tau as tacea.

Te rog nu mai vorbi de ~~SR~~ cu innobilarile interne !
Si acesta trebuie sa fie ultimul mesaj schimbat cu tine. Nu are rost sa vorbesc cu o vedeta de pe L11.
PeSeu: vezi ca lucrez la CanCan, ai grija ce faci ca poate vor aparea poze cu tine prin ziare :)
 

DeletedUser14622

fii atent,ca sa iti cedeze sate un necunoscut chiar daca iti e coleg de trib,trebuie intai sa ii arati ca esti bun si le meriti si ca le vei putea pastra,daca tu pana acum nu ai avut aceasta ocazie ar trebui sa iti pui semnul intrebarii la adresa ta,poate ca nu ai castigat increderea nimanui de nu tia lasat un coleg sau un asa zis prieten niste sate,eu tot ce am luat intern a fost la comanda,deoarece erau sate strategice in puncte cheie,la noi se face cu cap cand se face ceva,nu ca la voi,tot tribul hai pe innobilari interne,tie nu tie rusine cand se uita cineva la profilu vostru si vede la innobilari numai sate luate intre voi,intre oclegi?
nu tie rusine?tu nu ai vazut ca toata pagina de la acte externe a tribului vostru e plina cu innobilari interne?
cum mai ieisti voi pe forum sa va dati mari calai?
va astept personal sa faca nucleul vostru cu al nostru granita sa va vad atunci cat de buni sunteti,tinand cont ca si pe altel umi am cotonogit personal ~sr~ sub aceiasi conducere,poate un pic mai restransa ca acum am obsevrat ca orice inamic care periaza un intemeietor si vine la el in trib primeste acolo o mica atentie,un drept de conducator,ca la curatat bine in ureche!
 

DeletedUser

vorbeste si tu mai frumos daca nu poti macar incearca si nu mai te uita dupa gunoiul din ochiul altuia si vezi barna din ochii tai
 

DeletedUser14622

si totusi daca e sa te iau la rascolit la mine e mult mai justificata prezenta satelor,sunt pe locul 27 la atacatori desi nu am mai atacat de zile bune,dupa calculul tau destul de eronat... eu am ajuns pe locul 27 la atacatori ca sa cuceresc 8 sate,ca restul zice domnia ta ca leam luat moaca,

si tu esti pe locul 489 parca la atacatori si ai 21 de sate,deci dumneata draga dom'le noob(ca esti in toata puterea cuvantului asa) ai luat 20 de sate si ai reusit sa fii la agresori doar pe acest loc?489?
man,tu chiar nu vezi ca esti prea slab ca sa ajungi sa te compari cu mine?
ai noroc ca nu merge serverul sa iti verific actele tale externe ca iti ziceam eu ce e mai detaliat de capul tau,

in fine,eu pot sa iau sate din innobilari interne cred ca pana la numarul 100 ca oricum atacurile imi sunt mai justificate decat ale tale,

alta data cand te iei in clont cu cineva asigurate ca ii esti superior,ca altfel vei pati tot timpul cum ai patit acum,
vad ca iesi pe extern ca si oile la pascut!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14622

vorbeste si tu mai frumos daca nu poti macar incearca si nu mai te uita dupa gunoiul din ochiul altuia si vezi barna din ochii tai

draga rege,eu am ochii foarte normali,dumneata vezi ca ai carma aia dintre ochi,care cred ca te va coti spre mal pana la urma!si dupa gunoil care zici tu din ochiul altuia,ia da tu paginile inapoi sa vezi cine se uita nu el?acum o dai si tu la colt cum ca eu as fi inceput?nu el ne ura spor la innobilari interne?

vorbesc cat se poate de frumos,cu ce ti se pare ca lam jignit acolo?
aaa,nu esti de acord cu realitatea?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

poate un pic mai restransa ca acum am obsevrat ca orice inamic care periaza un intemeietor si vine la el in trib primeste acolo o mica atentie,un drept de conducator,ca la curatat bine in ureche!

acum ai vazut si nu vorbeam doar cu tine si apropo eu nu mai am ce sa pierd :D
 

DeletedUser

Draga mistocarel, eu sincer nici macar nu am vrut ca sa conving colegi sa imi dea satele lor. Eu muncesc ca sa le castig.
Multor oameni le-am cucerit sate cand le eram sitter. Dar asta nu conteaza.
Nu am venit pe extern sa ma dau mare, doar sa fac mistocari de alti :) Care sunt cei mai buni(vedetele).
In zona mea nu prea am jucatori buni. :p (pacat, nu am cu cine sa ma razboiesc calumea) dar si daca erau eram si eu in top la agresori sau la aparatori depinde de situatie :).
Pe mine de la un timp nu ma prea intereseaza activitatea mea personala, Daca merge tribul bine merg si eu. asa ca stai linistit. ;)
Felicitari mistocarealo ca esti pe locul care-oi fi la inamici invinsi :) asta dovedeste a fi un jucator bun :O (muhahahahahaha, ce mai chestie =)))
Acesta este ultimul mesaj schimbat cu mistocareala asta. Am parte de prea multe vedete pe metru patrat :O
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14622

daca ai fi baiat destept tiai da seama ca satele de la elite au fost luate atunci cand acestia se aflau in postura de dusmani fata de noi,deci sunt sate luate de la dusmani,in al2lea rand ce vroiai tu sa atac si unde cand eu trebuia sa imi curat zona de dusmani,plus ca elite erau cei mai multi in zona mea?

ce vroiai?sa atac eu la 20 de ore fara biserica ca sa ii fac pe plac domnului noob?

man,tu vezi ce absurd si ce prost gandesti?chiar nu te controlez cand scoti perlele?
macar scoatele mai rar ca sa fie mai valoroase ca diamantul=))
 

DeletedUser

@ Mistocarel : Nu se merita sa iti pui mintea cu d`astia !
@ Noob : Mistocarel e peste tine cu "n" clase, deci ciocul mic !
@ King : Postezi doar ca sa-ti vezi numele ?
 

DeletedUser

Am promis ca nu mai ma vedeti pe aici dar nu ma pot abtine :D
Credeam ca am eu o problema si ies certuri din cauza mea,dar observ ca certurile si intepaturile nu dispar,deci...eu eram un siplu participant la intepaturi,nu eram tartor :))
Mai baieti,nu va mai certati,incercati sa fiti mai calmi ca ne chinuie destul criza asta,mai ne chinuim si noi intre noi ?
P.S - nu-mi vine sa cred ce pacifist sunt =)))
 
Sus