Wall war Thread

DeletedUser8715

Pun pariu ca jumatate dintre jucatorii romani de triburile spun ca joaca de la inceputul server-ului. Chiar daca ar fi asa(ca joci dintotdeauna), nu se vede.

Cine sunt eu? Tribal vorbind, ca nu am motiv sa ma iau de viata ta personala iti pot raspunde, doar referindu-ma la L11.

Ca agresor Ca apărător În total
Rang Porecla Cucerit
281 baspunar 6,43 Mio.
282 Maxtar 6,40 Mio.
283 crys banditu 6,37 Mio.
284 nick9996 6,37 Mio.
285 goecrap 6,36 Mio.
286 eddypatrascu 6,36 Mio.

spre deosebire de

Ca agresor Ca apărător În total
Rang Porecla Cucerit
521 OneEyedJack 3,98 Mio.
522 MH76BOD 3,95 Mio.
523 Frevyor 3,95 Mio.
524 boshimanulBlindat 3,95 Mio.
525 Imperiul Moldav 3,95 Mio.

avand in vedere ca eu m-am lasat de vreo 4 luni de joc, la vreo 130 de sate.

Nu invoca problema timpului, cand stai non-stop pe sfantul forum. Mai bine baga-ti nasul in joc si lasa aerele de vedeta a jocului.

Te salut.
 

DeletedUser

Daca te-ai lasat de joc , de ce mai umpli aiurea tema asta ? Vrei sa ne zici cat de tare ai fost/esti ? Nu ne intereseaza.Lasa-ne.Eu unu m-am saturat de aerele tale.Daca tot iei apararea celor din wall,fa si tu lucrul asta altfel nu dandu-te tu mare.Esti neinteresant sincer.Chiar ma gandeam cand mai postezi.Vad ca ai facut-o repede.Frate, vezi-ti de treburile tale.Du-te,lasa-ne,pleaca!

Faci tu repede statistici.Lasa-ne definitiv.Ai venit tu dupa 4 luni de zile ca sa ne zici ca nu stiu ce trib este cel mai tare de la inceput si cine nu.Conteaza cine e acum, nu cine era.Intelegi tu ?

Sincer , ma plictisesti.E un subiect neinteresant pentru noi toti.

Eu nu prea postez pe forum , doar citesc dar tu,frate, intreci masura.
 

DeletedUser8266

@teddypatrascu ... Tot ce e posibil sa spuna jumate din ei ...nu vad de ce nu cauti pe twstats sa vezi.

Si asta e dupa ce am revenit... prima oara jucasem in LEON dar din lipsa de timp ,cumulat cu o diplomatie proasta ...am iesit, cred ca uxini ma mai stie poti sa il intrebi...il gasesti pe L1

Steaua Nordului (578|419) K45 9,814 Abandonat Imperiul Moldav [D*L] 2007-09-07 09:27:50

Punctele mele? ce treaba au ele? daca te uiti nici nu am mai luat un sat de mult si nici nu intentionez... sau si tu ca si alti credeti ca daca ati inobilat 20 de sate intern si aveti multe puncte stiti jocul? puteam sa fac 5 ...poate 6 milioane de puncte...dar nu am vrut si nu cred ca te intereseaza de ce fac asta... aici vorbeam de triburi.

si totusi ..cine esti? ca ai spus ca esti o mare chestie pe .ro si eu vreau sa imi fac cu tine reclama... deci cine esti?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7711

Nu cred ca e nevoie sa va certati aici ...



In momentul de fata sa ajuns la urmatoare situatie :


Wall ( 9305 sate ) vs 72055 sate ( dusmani )



In acest moment Wall are la dusmani :

- NOI
- NOI.
- FUN
- ShOcK
- MoH
- v V v
- ~R.D.~


Situatia nu arata foarte bine ( pentru noi ) dar inca ne distram .


Bafta tuturor .



p.s : moldovan , nu ma laud si nici nu imi plang de mila deci te rog nu fa comentarii aiurea . Eu am prezentat ce se intampla acum in tribul meu . Mersi .
 

DeletedUser

Din cauza ingamfarii si a figurilor tale ati ajuns in aceasta situatie.
Ai crezut ca tu esti miezul.
 

DeletedUser8266

Ok nu te lauzi nu te plangi dar dupa gandirea ta cam asa sta treaba si la noi


v V v = 7412

Dusmani

Wall (nu iam trecut da...daca ei asa ne condidera) =9305
~INQ~ = 8448

Deci si noi suntem pe minus.... dar sa ne uitam si la restu.


~R.D.~ = 5021 sate

Dusmani

Wall= 9305 sate

Si mai e un trib sau 2 da...nu spun diplomatia lor eu :D

cum? si ei is pe minus...pfff


Si as putea continua.... ca lumea intelege nu se invarte in juru inactivilor tai din trib ....si nici nimeni nu are in cap doar Wall eu cel putin nici nu imi bat capu...ar fi si o prostie sa imi bat capu cu ceva ce e prea slab.

Dar acu ...hai sa plangem toti in cor ca sunt mai multe satele dusmanilor :((((

p.s. da eu cred ca stiu defapt ce vrei sa spui tu... iti pregatesti ...iesirea din joc.."Domnle uite cu cati ne bateam ( :)))))) Buna gluma asta ) si nu neau batut...da noi neam plictisit si neam lasat... am dreptate?

Cand dizolvi tribu? in ianuarie?...apuca februarie? sau acu eu team ambitionat si o sa mai stai pe joc ?sa mai avem si noi cu ce ne "lauda" (ca asa am inteles e o lauda sa bati cel mai inactiv trib)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Se pare ca a venit si vremea marelui ZID sa se prabuseasca.
wallih.jpg


Nu mai este nimic de zis.

R.I.P. WALL.End of story

ripwall.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Side 1:
Tribes: MoH
Players:

Side 2:
Tribes: Wall
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 41
Tabăra 2: 0
Diferență: 41

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 413,116
Tabăra 2: 0
Diferență: 413,116

image.php
 

DeletedUser

Si as putea continua.... ca lumea intelege nu se invarte in juru inactivilor tai din trib ....si nici nimeni nu are in cap doar Wall eu cel putin nici nu imi bat capu...ar fi si o prostie sa imi bat capu cu ceva ce e prea slab.

Dar acu ...hai sa plangem toti in cor ca sunt mai multe satele dusmanilor :((((

p.s. da eu cred ca stiu defapt ce vrei sa spui tu... iti pregatesti ...iesirea din joc.."Domnle uite cu cati ne bateam ( :)))))) Buna gluma asta ) si nu neau batut...da noi neam plictisit si neam lasat... am dreptate?

Cand dizolvi tribu? in ianuarie?...apuca februarie? sau acu eu team ambitionat si o sa mai stai pe joc ?sa mai avem si noi cu ce ne "lauda" (ca asa am inteles e o lauda sa bati cel mai inactiv trib)

- si pentru ce tot stai pe forum,si vorbesti prostii aici ? Fugi tu tare,si lasa-ne in pace,fiindca tu cand intri pe forum,numai "Wall-inactivi,Wall-slabi si nu stiu ce" , pai taci din gura,si numai vorbi despre wall,daca nu iti bati capul cu noi.
- se dizolva pe 29 februarie,asa ca m-ai ai de asteptat.

Se pare ca a venit si vremea marelui ZID sa se prabuseasca.
normal,ca toate isi au sfarsitul,mai devreme sau mai tarziu.Crezi ca v V v`ul, Rd`ul,Moh`ul, sau alte triburi din top 20 , mai rezista mult ?

Daca dispare Wall ? Ce se va intampla ? Acuma va formati aliante,pna`uri, prietenii si alte chestii,si cand dispare wall ? va bateti intre voi ca niste chiori.

hf
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7711

Nici nu ma asteptam la alta reactie din partea lui moldav .



Da , master dead ai dreptate , a fost o inganfare de a mea crezand ca fac fata asta nu inseamna ca sunt slab .


moldav tu tot prost ai ramas asa ca nici nu am de ce sa te bag in seama . Ai grija de tribul tau cu razboi pe 10% granita si mult PA .
 

DeletedUser

Poate nu pare, insa Imperiul Moldav stie ce spune. Iar dupa cele mentionate de aritONNN mai sus, se pare ca avea si dreptate. Asa ca nu au rost injurii si cuvinte grele. E un joc. Ne putem da cu parerea, sustine idei si contraargumenta, insa ganditi inainte de a posta.

Bafta in continuare celor din Wall!
 

DeletedUser

Poate nu pare, insa Imperiul Moldav stie ce spune. Iar dupa cele mentionate de aritONNN mai sus, se pare ca avea si dreptate. Asa ca nu au rost injurii si cuvinte grele. E un joc. Ne putem da cu parerea, sustine idei si contraargumenta, insa ganditi inainte de a posta.

Bafta in continuare celor din Wall!

eu aveam dreptate,sau Imperiul Moldav ?
 

DeletedUser8266

Eu, nu tu ... tu nu stiu cum mai poti vorbi pe forum in favoarea wall cand cereai invitatie la mine in trib ? mie sincer miar fi rusine sa mai vorbesc.

Iar metalelf ..alta replica mai inteligenta nai gasit? asa conducere asa trib...

p.s. Imi pare rau de anumiti jucatori din wall care din "conduceri inteligente" sufera si ei.
 

DeletedUser

Eu, nu tu ... tu nu stiu cum mai poti vorbi pe forum in favoarea wall cand cereai invitatie la mine in trib ? mie sincer miar fi rusine sa mai vorbesc.

Iar metalelf ..alta replica mai inteligenta nai gasit? asa conducere asa trib...

p.s. Imi pare rau de anumiti jucatori din wall care din "conduceri inteligente" sufera si ei.



mai tii minte cand tiam spus,ca vreau sa vin ? Ce lista tiam dat cu ce jucatori ? Daca ti-ar fi mers bine bibilica aia,care vad ca e cam inceata,tiai fi dat seama de ce tiam cerut invite.
 

DeletedUser8266

@aritONNN nu vreau sa ma cert aiurea in tramvai cu tine...dar eu am pus discutia pe forum...si ai fi vazut ca eu tiam zis sa vii cu mai multi , nu tu.

Tu ia si vezi ce mai e de inobilat intern....si lasane pe noi in pace.
 

DeletedUser

tare nu ?

Cum se baga niste frustrati in seama,cand nu au ce cauta aici.

Chiar te rog,sa nu mai postezi nimic,fiindca nu cred ca isi are rostul,asa-i ? Pentru ce faci tu posturi,la threadul " Wall War " ?
 

DeletedUser8266

Tu esti pe derost , tu ca si ceilalti membri wall(cu mici excepti) cand nu aveti argumente sa va sustineti ideea...treceti la atacuri la persoana.

p.s. poti citi cateva pagini inapoi si ai sa vezi ce caut aici... am fost "invitat" cu toate ca am cerut in mod repetat sa nu fiu invitat.

Cum a zis cineva mai inaintea mea R.I.P. Wall si gata.

p.p.s. eu nu ma pun cu bou...daca observi am incercat sa evit o cearta cu tine...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

normal,ca toate isi au sfarsitul,mai devreme sau mai tarziu.Crezi ca v V v`ul, Rd`ul,Moh`ul, sau alte triburi din top 20 , mai rezista mult ?

Daca dispare Wall ? Ce se va intampla ? Acuma va formati aliante,pna`uri, prietenii si alte chestii,si cand dispare wall ? va bateti intre voi ca niste chiori.

Noi nu ne-am aliat impotriva wall.Se pare ca wall a stiut sa isi faca "prieteni" peste tot pe unde a fost.Asta datorita puterii voastre de distrugere si a increderii in voi ca wall este cel mai bun trib de pe 11.Ai dreptate ca vor pica multe triburi.

Totusi , nu trebuie sa jigniti jucatorii triburilor adverse pentru ca ei nu fac decat sa va ia sate.Ceea ce ati fi vrut sa faceti si voi daca puteati.
 

DeletedUser

Noi nu ne-am aliat impotriva wall.Se pare ca wall a stiut sa isi faca "prieteni" peste tot pe unde a fost.Asta datorita puterii voastre de distrugere si a increderii in voi ca wall este cel mai bun trib de pe 11.Ai dreptate ca vor pica multe triburi.

Totusi , nu trebuie sa jigniti jucatorii triburilor adverse pentru ca ei nu fac decat sa va ia sate.Ceea ce ati fi vrut sa faceti si voi daca puteati.

un ultim post,ca ne cunoastem :roll:

Nu cred ca este vreun membru din wall,care daca a pierdut un sat,in favoarea unui dusman/neutru a inceput sa il jigneasca.. cred ca este,nu in primul rand indecent.. dar fara rost,lucru care duce la mai multe probleme a jucatorului anume.. aici pe forum,vad ca este : " care pe care apuca " , si ne jignim intre noi,indiferent daca adversarul spune un lucru adevarat,sau o prostie.

Hai,ca eu devin iara un utilizator din umbra..care doar citeste si numai scrie,ca nu prea are rost.Daca e ceva.. ne intalnim pe joc.

un an nou fericit.
 
Sus