WANTED vs 3-A & S~LW [ Unleashed Hell ]

DeletedUser

titlul corect al acestui topic ar fi wanted & sangre & b-a vs 3-a & saints.

aikon...un pic de creativitate cu acele culori.... nu-mi vad tribul

sangre nu mai exista,de b-a nu ma intereseaza..am facut acest topic strict legat de tribul WANTED.
va rog lasati spamul acasa,nu am chef sa`mi inchida sadik topicul :cool:
Succes !
 

DeletedUser

sangre nu mai exista,de b-a nu ma intereseaza..am facut acest topic strict legat de tribul WANTED.
va rog lasati spamul acasa,nu am chef sa`mi inchida sadik topicul :cool:
Succes !

L5 o iubeste pe sadik .. pentru profesionalismul de care da dovada... si cum se descurca cu atatia baieti inflacarati :) deci sadik o sa ne inteleaga ...
 

DeletedUser10688

Aliat,

hai sa fim seriosi ca nu mai suntem copii....voi ati inceput atacurile acum nu noi.....tu chiar crezi ca inghitim faza ca un copil a dat in gluma un atac de spionaj. Suntem oamnei maturi ...cred

si toata lumea stia de manevrele tale de culise : acelea de a atrage cat mai multe triburi contra 3_A doar ca tu sa iti potolesti orgoliul.
iar sangre erau academia voastra neoficiala pe care acum ati desfiintat-o ca sa faceti chipurile fuziunea.

deci razboiul asta tu l-ai dorit nu 3-A, deci termina cu nascocirile.
asa cum voi i-ati sprijinit pe cei din BA ca aveati alianta...asa si colegi de-ai mei l-au sprijinit pe hector...ca si noi aveam alianta cu S~LW
 

DeletedUser

Te rog sa o iei cronologic, voi ati inceput nu noi, eu doar acum va platesc cu aceaasi moneda, sangre si nici alte triburi nu sunt academiile noastre, nu avem nici o academie in acest moment, am avut dar nu imi plac si le-am luat in trib in ciuda faptului ca nu imi plac multi membri, ce s-a intamplat cu sangre acum este pur si simplu interesele comune.

Faza cu Hector este altceva, ca si aliat cu noi a luat sate in mijlocul nostru, a trecut peste noapte la dusmani si a luat ceva sate goale, noi am recuperat satele si am vazut cuum vine sprijin de la 3-A.

Cronologic vorbind voi ati fost primi ce ati gresit si de multe ori numai ca am zis GATA, ori la bal ori la spital..stii ** aia, oricum mai este mult pana departe, asta de nu stati "delete mass controler" stii cum se dau drepturile la voi in trib pe baza de pile si nu pe merit, stiti si sunteti constienti ca peste 60% din tribul 3-A nu sufera conducerea sia sta pentru ca ei fac regulamente pe care tot ei le incalca...stii nu :)
 

DeletedUser10688

Te rog sa o iei cronologic, voi ati inceput nu noi, eu doar acum va platesc cu aceaasi moneda, sangre si nici alte triburi nu sunt academiile noastre, nu avem nici o academie in acest moment, am avut dar nu imi plac si le-am luat in trib in ciuda faptului ca nu imi plac multi membri, ce s-a intamplat cu sangre acum este pur si simplu interesele comune.

Faza cu Hector este altceva, ca si aliat cu noi a luat sate in mijlocul nostru, a trecut peste noapte la dusmani si a luat ceva sate goale, noi am recuperat satele si am vazut cuum vine sprijin de la 3-A.

Cronologic vorbind voi ati fost primi ce ati gresit si de multe ori numai ca am zis GATA, ori la bal ori la spital..stii ** aia, oricum mai este mult pana departe, asta de nu stati "delete mass controler" stii cum se dau drepturile la voi in trib pe baza de pile si nu pe merit, stiti si sunteti constienti ca peste 60% din tribul 3-A nu sufera conducerea sia sta pentru ca ei fac regulamente pe care tot ei le incalca...stii nu :)


Aliat ,
Nu cunosti acest terib decat din spusele spionilor tai deci te rog nu vorbii in necunostiinta de cauza. Ca in fiecare trib probabil exista juactori care nu agreaza anumite decizii ale conducerii dar asta nu inseamna ca decizille conducerii nu sunt respectate si ca procentul este "peste 60%"
Da stiu cum se dau drepturile spre deosebire de tine...eu chiar stiu...cine merita va primii....asa cum am primit si eu si am ajuns in conducere...nu prin pile ptr ca atunci cand am venit in 3-A nu stiam prea multi jucatori si pe nimeni din conducere. Doar evolutia mea ulterioara a dus la primirea de drepturi. Si spre stiinta ta regula mentele sunt respectate si de catre cei din conducere

Iar problema cu Hector tot nu tine....cine ii interzicea lui sa ia sate in mijlocul vostru atata timp cat nu va ataca pe voi si respecta diplomatia....daca acele sate erau de importanta atat de mare ptr voi de ce nu le-ati luat voi de la fostii proprietari. se gaseau diferite modalitati; prin cucerire, prin schimburi in alte zone. Iar faptul ca aplecat din 3-A s-a datorat tot voua ca ati inceput sa il atacati dupa luarea acestor sate desii exista diplomatie atunci intre noi......el care nu a dorit sa tarasca tribul 3- A atunci in razboi a ales sa plece din trib si sa raspunda cu aceiasi moneda. Atacurile lui au venit dupa ce voi ati inceput sa il atacati...stiu asta ptr ca am avut personal o discutie cu el in care mi-a explicat de ce paraseste tribul.

nu mai cautati scuze si motive......toata lumea stie adevaratul motiv al acestui razboi.....nu mai aveati unde va extinde si trebuia sa veniti peste noi sau S~LW ptr ca sangre si BA oricum erau pionii vostrii iar cu cei din COA nu razbeati desii erau mici in raport cu voi.

dar ati schimbat strategia si ati inceput discutiile cu toti vecinii nostrii ca sa ne atace ...mai nou cei din COA dusmanii vostrii declarati au incetat sa mai fie dusmani..... curios nu ti se pare.
vorba aia: "fa-te frate cu dracu pana treci podul"
 

DeletedUser

Aliat ,

Iar problema cu Hector tot nu tine....cine ii interzicea lui sa ia sate in mijlocul vostru atata timp cat nu va ataca pe voi si respecta diplomatia....daca acele sate erau de importanta atat de mare ptr voi de ce nu le-ati luat voi de la fostii proprietari. se gaseau diferite modalitati; prin cucerire, prin schimburi in alte zone. Iar faptul ca aplecat din 3-A s-a datorat tot voua ca ati inceput sa il atacati dupa luarea acestor sate desii exista diplomatie atunci intre noi......el care nu a dorit sa tarasca tribul 3- A atunci in razboi a ales sa plece din trib si sa raspunda cu aceiasi moneda. Atacurile lui au venit dupa ce voi ati inceput sa il atacati...stiu asta ptr ca am avut personal o discutie cu el in care mi-a explicat de ce paraseste tribul.


dar ati schimbat strategia si ati inceput discutiile cu toti vecinii nostrii ca sa ne atace ...mai nou cei din COA dusmanii vostrii declarati au incetat sa mai fie dusmani..... curios nu ti se pare.
vorba aia: "fa-te frate cu dracu pana treci podul"
se vede ca esti nou ... in primu rand din cate stiu eu si a zis aliat ... e o problema ...
waroom are pna cu 3-a ce ar fii acum eu sa ma apuc sa iau sate in mijlocu vostru sa mi le blindeze wanted si sa ma si mut in wanted ca sa ma vedeti cu rosu . daca un trib respecta un alt trib nu ar lasa un x jucator sa iasa sa treaca doar ca sa atace un trib . si eu i-am zis lu rainnn ca vreau sa ies sa atac 3-a nu prea a fost de acord .. asa ca luat exemplu.
si cu coa... ce crezi ca s-ar intampla daca waroom ar intra in razboi cu coa... eu unu sunt sigur 100% coa va rezista dc crezi ??? CA NU ARE GRANITA...
 

DeletedUser10688

faptul ca sunt junior inseamna ca nu ma bag aiurea in discutii pe forum sa imi dau cu parerea despre tot si despre toate cum o fac destul de multi pe aici doar sa ajunga seniori. de obicei ma minunez de scrierile altora.

acum am intervenit ptr ca m-au deranjat anumite acuze din anumite posturi

iar ca sa iei sate in mijlocul nostru ar trebui sa incalci diplomatia , adica sa ataci membrii 3-A ceea ce nu a fost cazul lui Hector. si plus ca el nu a iesit din trib inainte de a fi atacat de catre wanted ci numai dupa.

uite o idee:daca satele alea erau atat de pretioase ptr wanted puteau propune un schimb: dadeau la schimb sate in zona de conflict a 3-A cu BA sau sangre...sunt sigur ca hector ar fi acceptat.
 

DeletedUser

eu unul va propun sa lasati statisticile sa vorbeasca :) ...... asa a fost si cu M.T. vs Zbang Team mai multa vorba si fapte nu prea :) in opinia mea a fost mai interesant razboiul M.T. vs Alianta Veteranilor
 

DeletedUser

ma bag si eu pe aici.
felicitari celor 4 pagini in care nu prea s-a sesizat spamu.
succes ambelor tabere si la cat mai putine warn-uri si vacante
 

DeletedUser

~COA~ nu ar trebui implicata in acest topic! Simt ca suntem luati la misto si nu e ortodox.
~COA~ asteapta ca de obicei pe oricine dornic de lupta cu bratele larg deschise,toate triburile de peste noi le asteptam sa ne declare razboi ca doar asa vom face jocul mai interesant :))
 

DeletedUser10688

CORECT ..AI DREPTATE DRACULA.

vorbele acum nu isi prea mai au rostul.daca pana acum vorbele nu au dus la nici un rezultat probabil faptele vor vorbi....

succes ambelor triburi...sa fie un joc frumos
 

DeletedUser

Fie ca cel mai bun sa castige.Desi nu cred ca erau asa mari probleme intre cele 2 triburi sa ajuns totusi la ruperea PNA-ului,inca nu suntem in razboi dar la felul ne atacam 1 pe altu e mai ceva ca un razboi.

Fie ca cel mai bun sa castige......:):):):):):):):p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:)):))rares de abia ai asteptat sa se lase alexutzu sa intri si tu pe forum fara sa iti bata nimeni obrazu...

de ce sa imi bata obrazu?am revenit ca acuma am iesit din ban,dupa oluna si 2 saptmani,nu ca nu as fi vrut sa intru!da de ce zici ca de alexutzu nu am intrat ca nu vad nici o legatura cu wanted vs 3A?
 

DeletedUser

Daca aruncati un ochi pe harta ati vedea ca e granita destul de mica.....nu va fi un razboi adevarat ...ci unul plin de "smecherii".....altfel probabil diferenta dintre WANTED si 3A nu va fi mare ...iar BA va avea acelasi rol defensiv...
 

DeletedUser

Daca aruncati un ochi pe harta ati vedea ca e granita destul de mica.....nu va fi un razboi adevarat ...ci unul plin de "smecherii".....altfel probabil diferenta dintre WANTED si 3A nu va fi mare ...iar BA va avea acelasi rol defensiv...

i destul granita care o avem, plus ca ai omis satele din mijlocu lor :p, oricum statistica ne este favorabila am inceput cu bine is curios sa vad cum terminam :)
 

DeletedUser

este curios ce se va intampla in continuare intrucat cu ambele triburi ne-am razboit si foarte interesant este ca nu am pierdut niciodata :) dar acest razboi zic eu ca va implica multe alte triburi si vor iesi o gramada de scantei :)
Se stie,nici Aliat si nici Dondon nu stiu sa piarda dar aici unul dintre ei va pierde,oare cine va fi acela?Vom lasa statisticile sa ne demonstreze
Bafta all
 
Sus