WANTED vs 3-A & S~LW [ Unleashed Hell ]

DeletedUser

Orice pampalau, sau copil de tata, sau unii care nu le-a crescut par in zonele.."inghinale" cu ceva blindaj si cu un nr de sate ce nu depasesc nr de membre d ela maini si picioare isi poate apara satele cu brio in fata altora de zeci de ori mai mari, da mai mccon mie imi place sa dua in astia mici...lasa ca iti promit eu ca iti iau si tie sate, asa ca trofeu
 

DeletedUser

Dar cine a spus ca nu. Ma bucur pt tine. Punctele conteaza. Dar pentru fiecre in sensul lui. Colegii tai din k23 sigur inteleg ce vreau sa spun :D. Nu iti face sperante ca ai prins mata de coara. Nu a reusit aliat sa-mi ia din sate. :p
 

DeletedUser

Orice pampalau, sau copil de tata, sau unii care nu le-a crescut par in zonele.."inghinale" cu ceva blindaj si cu un nr de sate ce nu depasesc nr de membre d ela maini si picioare isi poate apara satele cu brio in fata altora de zeci de ori mai mari, da mai mccon mie imi place sa dua in astia mici...lasa ca iti promit eu ca iti iau si tie sate, asa ca trofeu

Una peste alta aliat, tu ai dovedit ca esti in stare sa cuceresti...sate din wanted gramada. Eu te astept. Sa vad de ce esti in stare. De laudat te-am tot vazut. Dar cu practica cum stai?:eek:
 

DeletedUser

Cand te voi ataca eu sa fi sigur ca vei pierde sate...sa stii ca pe mine asti-a ce va spargeti in figuri pe extern ma ambitionati in joc si deveniti next victime, asa ca ai grija ce iti doresti..

Aproape 300 de sate sunt luate d ela dusmani, este un procent fff bun, cam 35-40 % din cont, asta cu innobilarile interne te-ai uitat la ai tai..

chello unde dispare..satele lui nu sunt luate intern de ai tai, le cedeaza el..aham..ce sa fac oare si tu ai 13 ani?

Vrei sa iti mai insir si alte eminente cenusii ce isi petreceau veacul pe extern..si in joc ii cauti cu lupa...hunor ce mai face, acest incurca lume..

Mai sa iei tu sate d ela dusmani cate am luat eu si apoi sa iti permiti sa vorbesti ca pana atunci mai ai de invatat multe...cu un cont mic nu prea ai ce demonstra..moralul..I hate..DAR..lasa ca am si jucatori cu 100% la tine
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu sa ma dau in stamba pe extern? Faco confuzie. Poate fac asta in joc. Am tot respectul pt unii jucatori cu care duc un razboi superb in zona aia. Vezi safiron, rambo, firma. Merita tot respectul meu pt cum lupta. Despre tine in schimb, chiar nu pot lua in seama decat ce spun "gurile" rele. Si pentru ca sunt extrem de multe, tind sa le dau crezare.

Sa iau eu sate de la sumani cate ai luat tu? Cum? Asa cum spunea bachus? Niciodata. Prefer sa joc prin lupta cinstita. Am luat destule. Daca nu stiai, toate satele mele din k23 sunt luate din wanted.

Jucatorii tai cu moral 100% nu as vrea sa-ti spun eu in ce hal ataca. In locul tau as tacea la capitolul asta. Exceptie face safiron desigur
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Vad ca te dai mare destept, cine rade la urma va rade mai bine...ce sa facem.. tinere, ne ocupam si noi cu ce putem
 

DeletedUser

nu mai scriu pe extern de astazi sa nu-l "enervez" pe aliat. vreau sa mai spun doar un lucru. sa stii ca nu am mintit cand am spus ca avem jucatori ce totalizau 8,5 mil de puncte in wanted...acum totalizeaza aprox 16milioane si nici nu-ti vine sa crezi ca cu unii vorbesti la telefon si aproape zilnic pe mess. ma voi distra foarte tare cand vei fi papat din interiorul tribului. dar pana atunci amici crazy amuzati-va! si h@k vezi ca iti cam iei nasul la purtare si de data asta nu stiu sigur daca o sa pot sa te ajut la ce va urma in 2-max 3 saptamani :

KinGFlex în data de 27.07. la ora 21:01
Dragi colegi (fara spioni) ,
Dupa cum ati vazut pe forum si in circulara sefului nostru , ALIAT , se organizeaza un atac mare asupra compatriotilor nostrii din Crazy.
Fiecare membru din granita Crazy este rugat sa isi faca cate 5 / 10 nobili pe fiecare sat de atac din granita !
Daca curat vre-un sat si vad ca nu e la noi in trib la sfarsitul zilei cu pricina , fac scandal :)
De asemeni , o sa verific ,dupa atac, cine a atacat si cine nu . . cei care nu ati atacat . . daca nu aveti un motiv acceptabil pentru care nu ati atacat , puteti pleca de pe acum din trib . . .
Cei care avem de dat atacuri . . nu uitati , dusmanii nostrii,desi inferiori si in statistici si in pozitionare,fac tam-tam mare pe forumul extern . . acest atac este foarte important , ii lovim tare acum , apoi totul va fi floare la ureche . . De aceea , faceti si voi tot posibilul sa dati atacurile , nu sa ziceti ca atacati ,si cand e de atacat sa mergeti la nunta sau la stiu eu ce . . . e in interesul tribului sa ii nimicim pe vecinii din crazy :)
Cam atat pentru astazi , numai bine va doresc .
"Iubitiva nevestele , protejativa copiii si nu neglijati triburile !" =))
 

DeletedUser

o stim, multumesc :) in general primim cam tot ce circula prin wanted, e ca la gazeta de perete, nu apuca sa citeasca probabil nici un sfert din membrii lor si noi deja suntem toti pe spate de ras.
 

DeletedUser

Nu pentru multa vreme...
Tipu' cu strategia...mai ai multe de invatat..
Lasa tu faza cu 1-2 saptamani ca o repeti de cateva luni...s-ar putea iarasi sa ai tu surprize..
 

DeletedUser

imi cer scuze public pentru greseala de a nu aproxima foarte bine mersul treburilor si atacurilor din zonele ce trebuiesc curatate de inactivi dar ca totul sa fie mult mai frumos ca pe lumea 3 vom prefera sa le facem incet si sigur! apropos sa stii ca sunt noi adepti pe zi ce trece si in curand cred ca cele 18 mil o sa devina 25. negocierile continua! multumim baietii ca v-ati saturat de laude, harti desenate si strategii puierile. asteptam ziua cand veti intra la noi! pana atunci mucles ca va da afara imaparatul
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: WANTED

Side 2:
Tribes: 3-SLA

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 36
Diferență: 33

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18,963
Tabăra 2: 271,455
Diferență: 252,492

image.php
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: WANTED
Players:

Side 2:
Tribes: 3-SLA
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 13
Diferență: 12

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,695
Tabăra 2: 96,383
Diferență: 86,688

image.php


Bravos 3-Sla jos cu comunist an infantry(wanted)...
 

DeletedUser

aproape toti membrii tribului au atacat crazy,poate si daia au luat atatea sate,dar oricum e meritul lor,ca iau sate de la noi,succes
 

DeletedUser

La multi ani

la nivelul asta al jocului nu e macel aici e ceva obisnuit nu sunt multe sate...:)

Si inca ceva nu subestima niciodata wanted ca strateg ca aliat nu mai este pe .ro


aici te inseli
poate ca mai obsedat ca el de triburile nu_ mai este desi cred ca aici gresesc eu mai este si mr freesoul dar in strategie in afara de cea a inobilarilor interne nu am vazut mare lucru la el,pardon la ei
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: 3-SLA
Players:

Side 2:
Tribes: WANTED
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 28
Tabăra 2: 6
Diferență: 22

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 269,552
Tabăra 2: 48,306
Diferență: 221,246

image.php
 

DeletedUser

mda, pacat de unii membrii care nu-i intereseaza ca au satele goale la granita....:|
 

DeletedUser

fi atent la asta ghost :))

Side 1:
Tribes: 3-SLA
Players:

Side 2:
Tribes: WANTED
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 234
Tabăra 2: 174
Diferență: 60

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 63
Tabăra 2: 4
Diferență: 59

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,186,522
Tabăra 2: 1,326,909
Diferență: 859,613

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 657,169
Tabăra 2: 36,092
Diferență: 621,077

image.php


si stai so vezi pe 24 h :))

Side 1:
Tribes: 3-SLA
Players:

Side 2:
Tribes: WANTED
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 44
Tabăra 2: 1
Diferență: 43

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 465,142
Tabăra 2: 10,715
Diferență: 454,427

image.php
 

DeletedUser

se va schimba statistica fara nici o grija eu ce sa le fac daca is prea ocupati cu real life si numai vor sa bage sprijin in granita dar ti-o promit ca se v-or schimba granitele si atunci vom mai vedea ce si cum
 
Sus