WANTED vs 3-A & S~LW [ Unleashed Hell ]

DeletedUser

gata baietii sa asteptam sa vina statisticile ... oricum baietii din wanted sunt motivati au un razbel misto :D go kingflex (furnizoru de citatate)
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: WANTED
Players:

Side 2:
Tribes: 3-A
Players:

Timeframe: 09/03/2009 13:00:00la10/03/2009 09:28:44


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 0
Diferență: 9

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 89,320
Tabăra 2: 0
Diferență: 89,320

image.php



:D
 

DeletedUser10688

normal ...ca e urat..mesajul oficial de la ei era sa asteptam 24 ore.....se vede cat au asteptat ei ...de fapt atacurile incepusera la 10 minute dupa acel mesaj prin care se anunta incetarea relatiilor diplomatice.

deci cam asta e cu wanted...s-a dus efectul surpriza ...iar rezulataul nu e chiar asa dezastruos.....tinand cont ca ei au inceput atacurile si multi au fost luati prin surprindere.
 

DeletedUser

normal ...ca e urat..mesajul oficial de la ei era sa asteptam 24 ore.....se vede cat au asteptat ei ...de fapt atacurile incepusera la 10 minute dupa acel mesaj prin care se anunta incetarea relatiilor diplomatice.

deci cam asta e cu wanted...s-a dus efectul surpriza ...iar rezulataul nu e chiar asa dezastruos.....tinand cont ca ei au inceput atacurile si multi au fost luati prin surprindere.

normal , hai sa ne scoatem acum :rolleyes: bla bla bla . facem o actualizare a statisticii ? ;)
 

DeletedUser10688

NU CA VREAU SA MA SCOT .....dar daca vrei iti dau mesajul tau original si ora la care a venit si apoi orele la care colegii tai atacau.
vezi tu daca diferenta este de 24 ore...ca matematica mea nu reuseste sa obtina rezultatul 24 ore...poaate aplici tu ceva functii speciale si iti iese:D
 

DeletedUser

NU CA VREAU SA MA SCOT .....dar daca vrei iti dau mesajul tau original si ora la care a venit si apoi orele la care colegii tai atacau.
vezi tu daca diferenta este de 24 ore...ca matematica mea nu reuseste sa obtina rezultatul 24 ore...poaate aplici tu ceva functii speciale si iti iese:D

diferenta nu-i mai mare de 10 minute doar ca dupa cate am inteles, voi le ziceati membrilor din 3-a ca daca sunt in stare si sunt pregatiti pot sa atace wanted din acel moment de cand se anunta-se ruperea PNA-ului, si eu stiu ca cea mai buna defensiva i atacu
 

DeletedUser15488

sunt constient ca vom avea un razboi greu, mai ales mediatic ca la asta se pricep cei din wanted cel mai bine........zvonistica, intocxicare
cum se victimizeaza ei saracii si arunca mata in gradina 3-A.....ce se intampla pe topicul asta e mai ceva ca o telenovela

sa corectam cateva minciuni injectate de adversarii nostrii (cate am avut rabdare sa citesc)

... prima data cand v-am tras un semnal de alarma ca asa nu se mai poate si v-am trecut de la aliati la PNA....
baliverne...........noi v-am trecut din aliati la PNA pt ca racolati membrii 3-A pe care ii convingeati sa va lase satele (probabil si spionau pt voi), iar in opinia mea spionajul e tot un fel de agresiune...............si nu era prima data cand faceati asta


..... mai nou faza cu legend a pus capac..... /COLOR]


care faza?!, legend e un jucator care a trecut de la noi la un trib dusamn cu voi, nu invers.......nu vad cu ce putea afecta asta PNA-ul
la acest capitol uiti sa mentionezi nenumaratele voatre recrutari de la dusmanii nostrii (blacklord87, cristymauritzio etc)
tot aici pot mentiona si sprijinul constant acordat dusmanilor nostrii

asa ca totul a inceput de la voi


.... va promit ca si eu stiu sa fac multe afaceri necurate......

te credem pe cuvant, stim ca numai prin astfel de manevre ai reusit sa iti cresti tribul dar sunt convins ca multi au inceput sa isi dea seama cine esti si tacticile neortodoxe nu vor avea succesul scontat
 

DeletedUser

Ar trebui sa ne multumiti ca va curatam inactivii , si totusi se va apropia si vremea aia de care ti-o promis aliat dar mai ai putina rabdare:p. In rest eu nu ma bag in celelalte "probleme".

Si felicitari pentru statistica, dar recuperam noi satele (i bun si in iunie - iulie) glumeam :)) dar sa le lasam pe toate la timpu lor. Pana atunci va mai curatam de "inactivi"

BAFTA !
 

DeletedUser

De la aliati la PNA eu v-am trecut in ziua cand am avut nenumarate discutii cu voi, am transmis mesajul lui kabyna, ceilalati ce ati vorbit cu mine nu s-a pronuntat nimic de schimbare diplomatie, am mesajele in joc toate din acea zi, eu salvez tot si vi le pun mai tarziu aici sa vedeti cat mintiti...pentru titone
Manevrele cu dusmani si invers au fost de cateva luni si anume de la sprijinul 3-A catre -LOW- trib alipit apoi la voi si in S~LW...pentru Legend
O statistica favorabila pot face si eu daca as fi facut ce ai facut tu...legend, nu este un gest cu care sa te lauzi, da si ce am zis o sa fac, tot ce am zis si promis, o sa vedeti, inca este inceputul nici incalzirea nu mi-am facut-o.

P.S. Daca nu va duce mintea nu mai postati atatea reply-uri, nu aveti tinere de minte sau aveti de-a face numai cu copii ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16415

aliat statistica ca statistica dar nu eshti curios ce sate am luat :)))

a si cand e ? 43h sau 86? ca astea is singurele 2 atacuri wanted pe mine..
restu is pe inactivi... da ziceti-mi si mie care sunt aia ca sa ii curat mai repede ca voi :)))
 

DeletedUser

Parca esti in conducerea 3-A, pai cum asa, stiu WANTED cine sunt inactivi din 3-A, stii tu ceva ce nu stiu eu..? Ar trebui sa stii ceva de cel cu care ai discutat mai mult pe messenger, are o rubrica speciala numita sc...
 

DeletedUser16415

"parca"

cu cine am discutat mai mult pe mess? io cred ca habar nu ai :))
 

DeletedUser12439

aliat statistica ca statistica dar nu eshti curios ce sate am luat :)))

a si cand e ? 43h sau 86? ca astea is singurele 2 atacuri wanted pe mine..
restu is pe inactivi... da ziceti-mi si mie care sunt aia ca sa ii curat mai repede ca voi :)))


vrei atacuri. stai prietene ca iti dau eu atacuri. cu tot sprijinul tau din 3-a cu tot. mai baga in satul ala sprijin pentru ca
eu chiar "DARE"
 

DeletedUser

La multi ani

3a ... mai bine vati vedea de razboi in loc de chestii murdare!

NU mai vorbi prostii
sti bine ca nu triseaza
si nu mai face insinuari de astea ca ar fi ca si cum ai acuza adminii ca doar ei pot face ceva lucruri necurate nu jucatori normali xca mine si ca tine
iar daca se faceau conduceau lumea deja asa ca mai uitate si tu prin regulament si prin constitutria jocului poate intelegi ceva pana la urma

cel lmai bun sa castige
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: WANTED
Players:

Side 2:
Tribes: 3-A
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 237
Tabăra 2: 118
Diferență: 119

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 37
Tabăra 2: 12
Diferență: 25

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,885,594
Tabăra 2: 835,476
Diferență: 1,050,118

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 384,813
Tabăra 2: 112,274
Diferență: 272,539

image.php

 
Sus