WANTED vs 3-A & S~LW [ Unleashed Hell ]

DeletedUser

Motivele sunt:
- recrutarea unor triburi ce au fost dusmani WANTED: -U- & hunni
- diplomatia in crucis/zig-zag cu WANTED, aliati mei dusmani vostri si invers
- manevrele oculte impotriva WANTED, gen actiunile lui LegendOfHector, care dupa ce a luat sate de la dusmani WANTED in interiorul nostru, a trecut la dusmani si ne-a atacat miseleste, dupa recuperarea satelor vedem sprijin sosind de la : phileas2(kabyna) , danielzmau , gabytzuc
- termenul inaintea ostilitatilor este de 24 ore

Acestea fiind spuse ... cel mai slab sa piarda , iar cel mai bun sa castige :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pfff...de ce nu zici si de actiunile voastre...cu cei din ~B-A~...exemplu...illustrious a luat sat langa voi...si in 2 ore era blindat...cu toate ca nici un membru din tribul lui nu avea sprijin nici la 4 ore de acel sat...de ce nu zici de recrutarile voastre din ~B-A~...Sangre (amblele au war cu 3-A)...
 

DeletedUser

Prietene,

Sa fim bine intelesi, voi ati inceput si ati tinut-o asa in continuare, prima data cand v-am tras un semnal de alarma ca asa nu se mai poate si v-am trecut de la aliati la PNA a fost liniste deplina, nici musca nu se auzea, toate claimurile respectate si asa mai departe, mai nou faza cu legend a pus capac, deci accept multe da pana la un punct si eu am o limita, voi ati depasit-o de demult, cu mult mai mult decat sunt dispus sa accept, ce se intampla acum este o insiruire de fapte ce pleaca de la voi si se termina la voi.

De-abia incepem, va promit ca si eu stiu sa fac multe afaceri necurate, o sa vedem ce va fi peste cateva luni, doar atata fara insinuari pe aici, cand a fost sa se discute nu s-a vrut sau ce s-a vrut era ca 3A sa castige de 2-3-4 ori mai mult ca si WANTED..asta este
 

DeletedUser

Prietene,

Sa fim bine intelesi, voi ati inceput si ati tinut-o asa in continuare, prima data cand v-am tras un semnal de alarma ca asa nu se mai poate si v-am trecut de la aliati la PNA a fost liniste deplina, nici musca nu se auzea, toate claimurile respectate si asa mai departe, mai nou faza cu legend a pus capac, deci accept multe da pana la un punct si eu am o limita, voi ati depasit-o de demult, cu mult mai mult decat sunt dispus sa accept, ce se intampla acum este o insiruire de fapte ce pleaca de la voi si se termina la voi.

De-abia incepem, va promit ca si eu stiu sa fac multe afaceri necurate, o sa vedem ce va fi peste cateva luni, doar atata fara insinuari pe aici, cand a fost sa se discute nu s-a vrut sau ce s-a vrut era ca 3A sa castige de 2-3-4 ori mai mult ca si WANTED..asta este


Dar recunoaste-ti acum ca ati sprijinit membri ~B-A~ ????
 

DeletedUser

Ca sa nu aglomeram topicul cu posturi de "reply" inutile si sa se creeze multe pagini fara sens, nu mai face ca mai sus, WANTED nu a sprijinit B-A cu stiinta mea, ce sa facut sa facut local.
Eu nu pot sa-mi iau colegi la intrebari deoarece cu 3-A aveam PNA si cu B-A aveam alianta.
 

DeletedUser

Asta e statistica cu 24/48h inainte de inceperea razboiului

Side 1:
Tribes: 3-A
Players:

Side 2:
Tribes: WANTED
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 70
Tabăra 2: 118
Diferență: 48

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 553,715
Tabăra 2: 976,410
Diferență: 422,695

image.php
 

DeletedUser

o intrebare ca spectator :D 3-a va respecta termenu de 24 de ore ?? :D:D:confused::confused:
 

DeletedUser

o intrebare ca spectator :D 3-a va respecta termenu de 24 de ore ?? :D:D:confused::confused:

raspuns la intreabarea ta de la un membru 3-A:...nu o sa respecte :D si nu ca suntem noi agresivi...dar sunt copii din wanted...care au inceput sa dea atacuri...
 

DeletedUser

Cum sa respecte aikon ei... ceva, le-ai da peste obraz, saracu are si el un sat pe acolo, a primit un spionaj in gluma si se roaga de respectiva d-ra ... nu ma lasi sa bag si eu sprijin acolo..wtf, ce joci mai daniele...hoti si vardistii..sau altfel spus uite aici:

danielzmau astăzi la ora 13:35
daca va simtiti in stare puteti incepe atacurile asupra celor din wanted...si ei au inceput atacurile pe mine nerespectand cele 24 de ore...

Esti un tip corect...m-ai dta gata.
 

DeletedUser

Cum sa respecte aikon ei... ceva, le-ai da peste obraz, saracu are si el un sat pe acolo, a primit un spionaj in gluma si se roaga de respectiva d-ra ... nu ma lasi sa bag si eu sprijin acolo..wtf, ce joci mai daniele...hoti si vardistii..sau altfel spus uite aici:

danielzmau astăzi la ora 13:35
daca va simtiti in stare puteti incepe atacurile asupra celor din wanted...si ei au inceput atacurile pe mine nerespectand cele 24 de ore...

Esti un tip corect...m-ai dta gata.

uite aici nui frumos ca faci afirmatii fara sa stii...sunt 32 de atacuri...pe mine pana acum...si din msg de mai sus zimi si mie cu ce am gresit?
 

DeletedUser18538

Cred ca WANTED o sa castige desi au impotriva 2 triburi puternice


Bafta tuturor
 

DeletedUser

o alta intrebare catre 3-a :) care va fii pozitia oficiala a
Bang the Zbang X_x

parerea mea e ca 3-a va pierde ... si nu pentru ca sunt slabi dar taberele stau cam asa acum

wanted + sangre care acum au facut fuziune .
B~A

vs

S~LW
3-A

e clar ca 3-a va pierde teren si vor sari si vecinii .. :p pe ei sa ciuguleasca!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

32 de atacuri is multe la un jucator cu peste 300 de sate? :)) fii serios

Sa avem un razboi cat mai cinstit ! Desi daca nu vreti sa respectam cele 24 de ore atunci sa dam drumu la atacuri :X

Si totusi sa fiu putin ontopic: pe cei din 3-a nu-i vad bine, is cam multe triburi contra lor :p sau ma insel?
 

DeletedUser

:)):))rares de abia ai asteptat sa se lase alexutzu sa intri si tu pe forum fara sa iti bata nimeni obrazu...
 

DeletedUser

hahahahaha deci pe departe cel mai misto razboi pe forum :p atacuri misto ... :))) si rad de nu mai pot ... :D
wanted - albastru
3-a negru
s~lw negru
~b-a~ verde




 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

titlul corect al acestui topic ar fi wanted & sangre & b-a vs 3-a & saints.

aikon...un pic de creativitate cu acele culori.... nu-mi vad tribul
 

DeletedUser

Sa inceapa macelulllllllllllllll ppfff ce imi place in postura de spectator :D
 
Sus