wanted vs crazy...

  • Autor subiect DeletedUser20126
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20126

m-am gandit sa deschid topicul asta pt ca se mutase discutia pe alt topic si se incarca prea mult....si avem multe de dezbatut...cu ar fi ca am fost luati prin surprindere....de catre crazy...ca multi din noi aveam trupele in alta granitza...si cele 24 de ore nu au fost de ajuns...zi tu chello daca nui asa...;;)
 

DeletedUser

las-o asa, ca macane... anuntul a fost facut cu vreo 3-4 zile inainte... asa ca macar parte din trupe puteau fi retrase
 

DeletedUser20126

nop...anuntul a fost dat tarziu....in fine..nu va fi problema...oastea se strange...dupa parerea mea...se vor strange cei mai notorii jucatori...;)
cine stie cunoaste
 

DeletedUser

Aceasta este declaratia trimisa mie:

29.03. la ora 21:52
dupa cum v-am spus si acum o saptamana, alianta dintre triburile noastre s-a dovedit in ultimul timp a fi doar o ipocrizie. in conditiile acestea [ally]crazy[/ally] renunta la orice relatii diplomatice avute pana in acest moment cu [ally]wanted[/ally].

vom opera schimbarea pe harta incepand de marti dimineata, ora 07.59.
multa bafta in cucerirea lumii 5.

Precizari:

- a fost trimisa duminica in jur de orele 22:00
- fiind weekend, zona lor era de aliati, majoritatea membrilor wanted nu erau pe joc si nu au fost pe faza
- eu am citit mesajul cam la o ora dupa, aproximativ, am dat si circulara in trib la care mi-au raspuns majoritatea din zona in cursul zilei de luni dupa-amiaza
- pregatiri efective au fost de luni dupa-amiaza pana marti dimineata, nici 24 ore mult mai putin'
- somut, am observat si vad ca simpatizezi cu Crazy, este ok dpdv al meu, nu stii toate detaliile, nu vreau sa le mai explic sau sa aduc precizari
- imi cer scuze in mod oficial fata de membri wanted, in special cei ce au ajutat la alte granite, iar trupele lor sunt in deplasare, unii au retras alti nu, cert este ca nu sunt pregatiti, indiferent cat pierdem in primele zile vom recupera dupa
- acest topic trebuie denumit Crazy & Future ( este academia lor ) vs WANTED, pentru ca ei au declarat razboi

P.S. Cat mai putin spam, statistici la saptamana daca se vrea, fara atacuri la persoane, insulte gratuite,luari la misto ieftine..ca si rugaminte
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Aliat,

eu sunt corect, imi exprim preferintele pe fata, nu ma ascund... si ca simpatizez cu Crazy nu e niciun secret. Relatiile diplomatice si razboiul/razboaiele n-au nicio legatura cu asta...
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: WANTED
Players:

Side 2:
Tribes: Crazy
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 102
Tabăra 2: 46
Diferență: 56

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 35
Diferență: 32

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 764,208
Tabăra 2: 449,876
Diferență: 314,332

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 27,564
Tabăra 2: 377,910
Diferență: 350,346

image.php



Inceput bun pentru Crazy , sa vedem daca vor putea mentine acest avans:D

P.S. Nu joc pe l5 ;)
 

DeletedUser22841

pentru Ch3llo0 din crazy


cum iti poti ataca prietenul ? chiar daca e in tribul dusman ? ati crescut impreuna , ati jucat impreuna jocul si ati glumit mereu ... daca apare cu rosu gata nu mai e prietenul tau ? la sandrukul ma refer, se astepta baiatu la razboi, dar din partea ta atacuri , niciodata ... prietenia conteaza dupa care jocul :) ...


sunt sp1s, ma stii tu
nu e frumos ceea ce ai facut, ai tratat jocul ca atare
 

DeletedUser1630

2 conducatori buni...dar tind sa cred ca acest trib micut Crazy va face ravagii acolo
 

DeletedUser

normal , din moment ce tribul lui ALIAT de pe l 3 ti-a fost dusman , doar no sa tii cu tribul lui aici;)

On: Desi imi place cum a inceput Crazy ,si eu cred ca WANTED va iesi invingator la sfarsit:D
 

DeletedUser1630

ALIAT nu a fost dusmaul meu pe l3,dar n109ud a fost
mai...wanted are pe Crazy in mijloc,razboi in sud...tu vezi o situatie buna?
 

DeletedUser

Crazy o sa fie atacat din toate partile , nu WANTED ;) , WANTED o sa atace din toate partile , fati o harta privesteo 10 minute si o sa vezi ca lucrurile nu sunt asa de bune pentru Crazy:D
 

DeletedUser15928

thewolf a spus:
pentru Ch3llo0 din crazy


cum iti poti ataca prietenul ? chiar daca e in tribul dusman ? ati crescut impreuna , ati jucat impreuna jocul si ati glumit mereu ... daca apare cu rosu gata nu mai e prietenul tau ? la sandrukul ma refer, se astepta baiatu la razboi, dar din partea ta atacuri , niciodata ... prietenia conteaza dupa care jocul ...


sunt sp1s, ma stii tu
nu e frumos ceea ce ai facut, ai tratat jocul ca atare

Om...stii foarte bine cum a crescut sandruku...numa mie mi s-au plans vreo 4 playeri, fosti colegi cu noi, ca le-a furat contu.
Nu am ce explicatii sa dau unui jucator precum esti tu...care ai crescut numai din innobilari interne...
Sunt crazy...si o sa atac tot satul cu care suntem in razboi...pe mess putem fii amici..putem povesti...rade...glumi....dar razboiul ii altceva...asta ii farmecul jocului....

P.S.:Cat despre sandu...doar cand avea interese era prieten cu mine...cand nu ma trada...relax...sa nu mai faca pe victima....
 

DeletedUser22841

Om...stii foarte bine cum a crescut sandruku...numa mie mi s-au plans vreo 4 playeri, fosti colegi cu noi, ca le-a furat contu.
Nu am ce explicatii sa dau unui jucator precum esti tu...care ai crescut numai din innobilari interne...
Sunt crazy...si o sa atac tot satul cu care suntem in razboi...pe mess putem fii amici..putem povesti...rade...glumi....dar razboiul ii altceva...asta ii farmecul jocului....

P.S.:Cat despre sandu...doar cand avea interese era prieten cu mine...cand nu ma trada...relax...sa nu mai faca pe victima....



io's mr interna :) esti multumit ? stai clm ca si atac :) si am luat bine ... sunt cu atacu si pe sittere, talentu se arata nu numai pe contu propriu ;))

iar ce ai facut tu e josnic :) fie .. i'ai sate unuia care ziceai ca ii esti prieten
 

DeletedUser

io's mr interna :) esti multumit ? stai clm ca si atac :) si am luat bine ... sunt cu atacu si pe sittere, talentu se arata nu numai pe contu propriu ;))

iar ce ai facut tu e josnic :) fie .. i'ai sate unuia care ziceai ca ii esti prieten


te corectez:) daca erau prieteni in real life il durea undeva de triburi


@ si pentru tine sp1s numai puneti atata suflet in satele astea mama lor de sate. daca maine ch3llo0 ar lua ban si i s-ar lua toate satele l-ar durea undeva:)
 

DeletedUser22841

te corectez:) daca erau prieteni in real life il durea undeva de triburi


@ si pentru tine sp1s numai puneti atata suflet in satele astea mama lor de sate. daca maine ch3llo0 ar lua ban si i s-ar lua toate satele l-ar durea undeva:)


pey daca erau preiteni nu se atacau :) sa nu mai zica el ca sunt preiteni.

fie nu mai "muradaresC" topicu aici :p
scz de offtopic :p


Succes wanted
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus