wanted vs crazy...

  • Autor subiect DeletedUser20126
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Acum vad postul asta..
D`apoi mai pustiulica..nu e normal sa va asumati riscurile?
Eu v`am pus sa absorviti Fremen?
Bad bad bad boy..:)))
edit*Am mica rugaminte..minora blonda..(nu`mi plac brunetele) te rog posteaza tu pe extern in locul lui pustiulica..spune multe prostii , si nu va este favorabil deloc..

am zis eu ca nu ne-am asumat riscurile? daca nu stii sa citesti nu e problema mea;) si un "pustiulica" ca mine poate face multe chestii pe care unii de varsta ta nu pot;)
 

DeletedUser

Un pustiulica ca tine ar trebui sa nu mai posteze pe extern in primul rand..acum parca imi placea mai mult Minora blonda si clel00 cand vorbeau de bautura si triburile..
Blondutzo..we want you back!
 

DeletedUser

de ce rko? ca iti stric imaginea? incerc sa ma abtin sa nu mai sar cu acuzatii si sa imi iau ban:eek:
 

DeletedUser

de ce rko? ca iti stric imaginea? incerc sa ma abtin sa nu mai sar cu acuzatii si sa imi iau ban:eek:

Si uite cum fac off-topic pentru tine...stiu sexy-sadik..merit un avertisment..:X
Nu imi strici mie imaginea..doar ca..pur si simplu imi placeau mai mult posturile minorei blonde..no offence..si eu ziceam numai tampenii cand eram mic..si acum zic din cand in cand..
Hai la joaca..
Side 1:
Tribes:
Players: rko emmiy

Side 2:
Tribes: Crazy Fremen
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 29
Tabăra 2: 3
Diferență: 26

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 308,194
Tabăra 2: 35,411
Diferență: 272,783

image.php



Si sa nu fiu off topic total..1 sat pierdut in urma unor atacuri , 2 sate recuperate de kierkegaard si stresatu
 

DeletedUser

Rai mai sunteti.



Side 1:
Tribes: WANTED
Players:

Side 2:
Tribes: Crazy
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 106
Tabăra 2: 26
Diferență: 80

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 33
Tabăra 2: 9
Diferență: 24

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 917,744
Tabăra 2: 221,799
Diferență: 695,945

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 343,441
Tabăra 2: 76,405
Diferență: 267,036

image.php
 

DeletedUser

tare ma te eu ca aceste realizari sunt mai mult pe k14 si nu pe k13 unde cucerirea unui sat are valoarea a 3 sate luate pe k14
 

DeletedUser

ups, a prins ironia mea fina... nu conteaza pana la urma, tot sate de crazy sunt.
 

DeletedUser

Usor usor o sa cedeze si in partea aia cei din Crazy. Mai prioritara e partea k14,k4,k3. Scapam de Fremeni si apoi dam si in adevaratii "nebuni". Un trib tot trebuie sa iasa sifonat, si desi nu o spun doar pentru ca sunt in Wanted, nu cred ca tribul in care sunt va iesi mai rau. Sunt jucatori buni in Crazy, dar pana la urma tot cedeaza, mai ales cu un atac organizat ca pe jumper69 :D
 

DeletedUser15928

Felicitari wanted...nu ii rau...dar relax...nu scapati asa ushor:)
Poate ne mai auzim si prin joc...si poate facem si o intalnire la o bere si la un mic cu femeile de la voi din trib:p...le combinam...si va tradeaza:D
 

DeletedUser17078

Usor usor o sa cedeze si in partea aia cei din Crazy. Mai prioritara e partea k14,k4,k3. Scapam de Fremeni si apoi dam si in adevaratii "nebuni". Un trib tot trebuie sa iasa sifonat, si desi nu o spun doar pentru ca sunt in Wanted, nu cred ca tribul in care sunt va iesi mai rau. Sunt jucatori buni in Crazy, dar pana la urma tot cedeaza, mai ales cu un atac organizat ca pe jumper69 :D

esti asa de comic serios ..:)) mai zii odata !! :))
 

DeletedUser

Vrei papagal ? Dute si procura`ti unul. Sau la ce iti trebe, te ai pe tine insuti.

Asta e, adevarul te deranjeaza.
 

DeletedUser17078

Vrei papagal ? Dute si procura`ti unul. Sau la ce iti trebe, te ai pe tine insuti.

Asta e, adevarul te deranjeaza.

mai juniorule,te-ai uitat vreo data la statistici inainte de fuziune ?
si organizati in fiecare zii 1000 de atacuri precum la jumper..nu-i nimic noi de distram recuperam sate si bem bere iar voi stai si va roadeti unghile:D.
 

DeletedUser15928

nu ar fi mai frumos sa nu ne certam atata?...ce sa intamplat...ati luat 2-300 de sate...felicitari...va mai dau eu inca atatea...daca voi ne dati femeile voastre:))
 

DeletedUser

grass mie imi dai mai multe ca am ajuns skorpyon mare:) iar wanted... (baietii) pot sta in fata calculatoarelor si sa ne atace:eek:
 

DeletedUser

Usor usor o sa cedeze si in partea aia cei din Crazy. Mai prioritara e partea k14,k4,k3. Scapam de Fremeni si apoi dam si in adevaratii "nebuni". Un trib tot trebuie sa iasa sifonat, si desi nu o spun doar pentru ca sunt in Wanted, nu cred ca tribul in care sunt va iesi mai rau. Sunt jucatori buni in Crazy, dar pana la urma tot cedeaza, mai ales cu un atac organizat ca pe jumper69 :D

macar ai participat si tu cu un atac?:rolleyes:
 

DeletedUser

macar ai participat si tu cu un atac?:rolleyes:

Mai, nu am participat la atacuri organizate, da` sate tot am luat de la voi.

@beerman, mai intai invata sa scrii; bei bere, te distrezi, dar la ce toate astea daca nu ai ceva in cap ? Sau tu te`ai luat dupa proverbu` ala: "ai capu` cat o damigeana si mintea cat dopu`".


1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17078

Mai, nu am participat la atacuri organizate, da` sate tot am luat de la voi.

@beerman, mai intai invata sa scrii; bei bere, te distrezi, dar la ce toate astea daca nu ai ceva in cap ? Sau tu te`ai luat dupa proverbu` ala: "ai capu` cat o damigeana si mintea cat dopu`".

am asteptat sa ma corectezi tu e ok ..
tu nu comenta scrisul ca intelegi tu pana la urma
eu te-am intrebat ,ai vazut statisticile inainte de fuziune ?
 

DeletedUser

Dar hai nu mai cauta motiv ca sunteti slabi. Mai lasa`ma cu statisticile alea.

Voi ati vrut sa recrutati Fremeni, nu va plangeti acuma.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus