wanted vs crazy...

  • Autor subiect DeletedUser20126
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

dobanda inca o bere i bine? :)

tot am zis ca ne intalnim, si ar trebui candva zilele astea (daca nu am ocazia sa ma intalnesc cu colegii mei, atunci sa ma intalnesc cu "dusmanii" mei preferati :))
 

DeletedUser

crazy...imi pare rau de voi dar sunteti mari tradatori....nu e frumos ce ati facut...in fine...eu va urez tot binele din lume bafta la joc in continuare...
 

DeletedUser

aici sunt de acord cu tine, multa bafta si tie inclusiv in joc! cat despre tradare e prea lunga si prea veche povestea ca sa mai merite discutata acum, pana la urma nu a meritat niciodata.
 

DeletedUser

cu moldovan nu ca nu mi-e simpatic. are si el 20 sate in granita si alte 200 in spate cu care si le sustine si se da mare si tare. cu 9 milioane la inamici invinsi ca agresor si 11 la aparator eu zic ca ar trebui sa isi lase sa vorbeasca colegii in spatele carora se si ascunde. cat despre tine vezi ca la berea aia o sa solicit dobanda :)

os avea eu 200 de sate in spate...intradevar mai trimit si de acolo ceva...dar mai tin o granita nu numai cu voi...asa ca te rog frumos nu are rost sa discutam in privinta satelor din spate...
 

DeletedUser

*Poate stii vorba aia "Lucrurile serioase se zic in gluma"...voi asta ati urmarit de la inceput...sa puneti presiune pe noi pentru a intra la voi in trib...desi a fost o tactica care a functionat asupra altor triburi precum sangre...la noi nu o sa gasiti asa ceva...
*Cat despre fostul nostru coleg...poate pe viitor o sa ajungem langa el...si atunci sa vezi ce "glumeti" o sa fim si noi:)
*Felicitari pentru statistici...dar mai aveti mult de muncit;)

nu s-a mai postat de mult pe aici:d kierregard sau cum era....vezi ca ne apropiem:) poti fugi unde vrei de tine nu uitam :D:D
 

DeletedUser

in concluzie...crazy rezista miraculos in fata wanted..care deja au inceput sal lase deoparte cand au vazut ce distractie e la noi:))
 

DeletedUser25671

Schumi... se pare ca a s-a saturat de dictatura din Wanted si a venit in "clubul nebunilor amuzanti" din Crazy

Sper ca zilele urmatoare sa mai ia si alti jucatori din Wanted astfel de decizii :D
 

DeletedUser

Schumi... se pare ca a s-a saturat de dictatura din Wanted si a venit in "clubul nebunilor amuzanti" din Crazy

Sper ca zilele urmatoare sa mai ia si alti jucatori din Wanted astfel de decizii :D

eu nu cred. e asa bine in Wanted... mai ales cand nu se crizeaza Aliat si nu incepe sa ameninte si varfu' sulitei la lancieri... ups, asta nu se intampla mai niciodata :D

dictatura ? niciodata. e un role play bine studiat. adica Aliat se da dictator, dupa care ia sitter la 20 de indivizi si indeplineste ordinele, apoi iar isi ia propriul caracter la intrebari... nu m-ar mira ca Wanted de fapt sa aiba 2-3 jucatori + Aliat pe 200 de conturi :D
 

DeletedUser

Schumi... se pare ca a s-a saturat de dictatura din Wanted si a venit in "clubul nebunilor amuzanti" din Crazy

Sper ca zilele urmatoare sa mai ia si alti jucatori din Wanted astfel de decizii :D

ia uitate cine a mai venit:)) si inca nu mi-ai spus nike tau:(
 

DeletedUser

..

exact..ei trebuie sa plece in crazy..ca altfel..nu ati castiga granita...:confused::confused:

Dar acuma asta e..:) va astept pe k2:)

Bafta.
 

DeletedUser

:D:D:D
ba gaby tu te auzi ce zici =))
hai ca asta-i tare
si tiam spus vine si randul tau
 

DeletedUser

gg

frumoasa miscare din partea lu crazy :) ceea ce v-am zis ... maine e 1 oct :D
Frumos nelutzu, sper sa mai apara achizitii
 

DeletedUser

apropo aikon maine 1 oct si inca nu avem atacuri de care sa ne ingrijoram cum se face??:D

da nelutu ii un fel de il fenomeno:D:D

aa si achizitile au fost facute pt ca si acei playeri care au venit au vrut cu adevarat sa plece din wanted ca cik ii naspa...
nu pot sa-i contrazic am fost si eu spion in wanted si am vazut cum ii:D:D



Foloseste functia EDIT !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

terminati cu laudele inutile ca oricum va innobilez intern dupa ce castigam razboiul :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus