wanted vs crazy...

  • Autor subiect DeletedUser20126
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

pai eu ce ziceam ... ca o sa rezistati pana pe 1 octombrie... si o sa si castigati !
 

DeletedUser

app stiu deasta si eu si bogdan incercam sa ne dam bine pe langa tine dar vad ca nu avem sanse :D:D:D=))
si aikon multumim pt urari sper ca asa sa fie
 

DeletedUser

@nelu-iar innobilat intern?!iar?!chiar nu te-ai saturat de mania satelor,mai nelu?! :)))

@irbaboon-de cand te stiu nu am inteles cum poti fi atat de informat de tot ce misca pe triburi,mai ales ca nu esti implicat in "n" razboaie la care tot comentezi :D

@skorp-irbaboon din cate stiu nu mai joaca pe lumea 5.a jucat acum ceva timp,dar cu un alt nik.totusi,de cateva zile imi tot promite ca o sa am o "surpriza",deci ma pot astepta la orice din partea lui :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16415

ce ai ma a sarit smecheria din tine?:rolleyes:

nu esti aceiasi cu minora blonda din crazy? wanted nu mai exista decat crazy...
scuze daca gresesc.

nu sunt jmecher!
in cel mai rau caz fac misto de cei care ma ia peste picior dar aici nu era cazul asa ca te rog eu frumos sa nu mai interpretezi si sa ceri incheierea acestei teme :)
 

DeletedUser

nu esti aceiasi cu minora blonda din crazy? wanted nu mai exista decat crazy...
scuze daca gresesc.

nu sunt jmecher!
in cel mai rau caz fac misto de cei care ma ia peste picior dar aici nu era cazul asa ca te rog eu frumos sa nu mai interpretezi si sa ceri incheierea acestei teme :)

te auzi ce zici? wanted a disparut a mai ramas crazy wanted vs crazy nu mai exista tema poate fi inchisa daca razboiul nu se mai poarta.
 

DeletedUser16415

aici nu cred ca zici ce trebuia...pacat te credeam un om de treaba.

am sa mai repet odata dupa care nu mai postez la tema asta, ca nu am eu ce cauta pe aici...

tot ce am zis eu aici a fost sa te incurajez sa zici asta domunului moderator :"Q te rog sa inchizi tema asta, pentru ca nu mai exista wanted si nu maiexista acest razboi" , restu ce ai intzeles tu habar nu am parca ** turceste.

PS: Q totusi tema ar trebuii inchisa.. nu sunt eu cel in masura sa cer asta dar... :|
 

DeletedUser

Deoarece tribul WANTED nu mai exista acest razboi nu mai exista,rog moderatorul sa inchida aceasta tema ,cine doreste a continua subiectul exista

Razboaiele micilor nebuni ,unde fiecare poate spune ce are pe suflet:)


Asta in calitate de fost membru Wanted
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus