wanted vs crazy

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu incerc sa impresionez pe nimeni, daca totusi ai ajuns sa subliniez acest fapt, pot deduce ca esti usor impresionabil sau de-a dreptul si de-a stangul. Te rog sa te uiti la regula 1.1 cand ma faci pui de ninja, mai testoasa de avicola ce esti. Cat despre bagatul in seama cap'sunica draga si scumpa ti-a cam luat ma-ul. Deci te rog frumos apuca-te de taiat frunze la caini cu ... flexul, iar noi mai discutam.

lasă ninja că discutăm pe hartă .. mi-am luat avertisment , dar ştii ce scrie în el ?
[...]a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
o să încerc să fiu răbdător cu tine , deoarece experienţa ta de joc lasă de dorit ..
 

DeletedUser

Uite, iti propun ceva, ** cu stapanul tau si daca-ti permite, promit sa ma razboiesc doar cu tine pt satele mele. Bine puisor?
 

DeletedUser

măi băiete , tu nu te-ai săturat să spamezi în topicul ăsta ? fi sigur că nu o să mă cobor la valoarea ta , să te atac .. dar este ac şi de cojocul tău , stai liniştit .. crezi că , dacă ai acum satele blindate , şi eu am moral 33% pe tine , rămâi acolo o veşnicie ? stai tu liniştit , lasă în seama mea grijile astea ! baftă , şi .. spamează în altă parte , te rog .

apropo , ca să îţi mai tai puţin din elan :


Side 1:
Tribes: WANTED
Side 2:
Tribes: Crazy

Timeframe: Ultimele 48 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22
Tabăra 2: 7
Diferență: 15

chart




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 218,206
Tabăra 2: 69,412
Diferență: 148,794

chart



:D have fun !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Atunci ce spui Flex, sta fiecare pe forumul lui, nu de alta dar sunt nenumarate pagini de spam pe topicul menit razboaielor purtate de Crazy. Daca tu ai impresia ca ma traumatizeaza/orgasmiaza niste rapoarte, inseamna ca nu ma cunosti. Apropo de ce nu incerci? Poate nu am satele blindate si poate sunt chiar goale, mai mult, poate sunt pline doar de chesti inutile, gen nobili fara nimic altceva :)). Lasa ca stiu eu ca o sa se supere cat de curand legenda si ma va ataca, pe el pot sa am baza.
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: WANTED
Side 2:
Tribes: Crazy

Timeframe: 26/01/2011 00:00:01la29/01/2011 09:24:18

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 105
Tabăra 2: 65
Diferență: 40

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 26
Tabăra 2: 8
Diferență: 18

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 954,744
Tabăra 2: 642,906
Diferență: 311,838

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 256,020
Tabăra 2: 79,168
Diferență: 176,852

chart
 

DeletedUser

circula un zvon cum ca, s-ar termina razboiul nostru cu crazy inainte ca acestia sa apuce sa isi "repare" satele :D nu stiu , o fi adevarat ? :))
 

DeletedUser

Eu am auzit ca circula un zvon de mass delete, desi m-as indoi, ca ramane rugayah singura acolo, pana una alta incepe bine treaba, in o saptamana cresc binisor la agresori/ atacatori/ numar sate..oare ce si-ar mai dori un jucator de triburile :)

circula un zvon cum ca, s-ar termina razboiul nostru cu crazy inainte ca acestia sa apuce sa isi "repare" satele :D nu stiu , o fi adevarat ? :))

S-au inventat niste butonase..care si cel mai slab pregatit jucator isi repara satele, off .. lasa ca e bine ca stau cele doua "printese" pe toate conturile lor si le repara sa nu zicem ca vom face niste tickete pe impartirile lor de legatura, nu de alta...dar cine ne incurca incurcam si noi, stie d-ra la cine ma refer..

P.S. 1 Vreau cont mare si full de atac in MAGIC sa atac zilele urmatoare ... cine stie pricepe, cine ma incurca sa stea in banca lor :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu-i problema , nu ne suparam daca suntem atacati si cu trupe de aparare :D
 

DeletedUser

In cativa ani de jucat nu mi-a dat sa vad zeci de sate cam asa : 4000 topoare 1600 grea ceva berbeci si catapulte si asta pe zeci de sate, utilitatea trupelor o cunosc dar contul e inutil....off mama mea ce stiu zeii astia sa joace.

Am un nou si vechi prieten, il cheama gogu', de la goguforta, asta e id-ul lui, eu ii zic gogu mai scurt si mai frumos, imi aduce aminte de alt gog'/ pardon gogu', deci cum sa incep gogu asta se lauda el nevoie mare ca a primit 2000 si ceva de atacuri intr-o zi si nu a pierdut nimic, ii luam noi 1 sat in primele minute de razboi, il crestem astazi peste 30 milioane la aparatori si e jalnic fratilor...ce credeti ca vrea, cu sis' / stiti voi sis' din ala' ce e bun la harakiri, adica vrea sa-si faca harakiri ... next round

Razboiul incepuse si el a pierdut sat, apoi vine versiunea 7, si da si el 2 recuperari in scurt si se lauda cu 2 sate, mai gogule' tata o sa-ti luam insutit, stai tu lin..ca o sa vina vremea sa plangi ..dupa cuvintele jignitoare...oricum e clar: gura bate fundul

E plina lumea de frustrati dar de jucatori mai frustrati ca gogu' nu exista...contrar asteptarilor moros e alt aluat ai cu cine vorbi, veronica' mama ei de fata dulce..ma innebunit flexu' cu ea...dezerteaza nu alta, pentru o prajiturica..dar ce prajiturica :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce sa zic , sunt fel si fel de oameni .. unii si-au dat seama ca e doar un joc , altii .. continua sa creada ca daca demonstreaza ca sunt buni aici , sunt buni peste tot .. ah , as mai spune ceva , dar nu vreau sa le dau de lucru lui Jackass si plesuv :D

cat despre prietena mea , necromana , chiar e o scumpa :D daca nu era ea , nu luam sat de la moros azi :)
 

DeletedUser

Povesteste-mi vreunul carii estii, cine v-a mintit cu asemenea nerusinare de acel zvon de "mass delete"? Sunt curios si eu ca tot omul. Gogu este un baiat bun si spre deosebire de alti, nu a fost jumatate de om cand a jucat acest joc, repet CA ALTI. Cat despre razboiul in sine, pronosticul in cele mai multe din cazuri a fost impotriva Crazy. Sper sa reuseasca din nou sa se ridice deasupra asteptarilor si sa faca o figura buna toti cei cu inima Crazy.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mereu avem timp sa-i judecam pe altii si sa ne absolvim pe noi insine.
Va simtiti cand vorbiti de bolnavi obsedati de joc,sau cum?Ca altfel nu-mi explic de ce sariti asa pe aici,mai ales unele persoane.E interesanta psihologia asta..frustrarea v-o revarsati din plin pe aici.De parca necesita altii povestile voastre nemuritoare,unde voi centrati si voi dati cu capul.Zau asa,luati-va o viata!
 

DeletedUser

Cap'suna calma-te mama. Lasa-i pe baietii buni sa joace in continuare jocul acesta frumos, curat precum ne spun ei. De cele mai multe ori este teribil de simplu sa fim extraordinar de inteligenti si sa aruncam cu balegar in ograda vecinului, rise above it all cap'sunica si haida spune-mi ca ma iubesti.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

circula un zvon cum ca , chiar tu , Anonimus Lorin , vei da delete in perioada urmatoare :D nu conteaza de unde a plecat zvonul , important e ca a plecat.

Ai grija ca ai pus cam multi "ii" acolo in primul mesaj , incat nu il prea pot intelege. S-ar putea sa iti iei avertisment , priveste :

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.

:)
 

DeletedUser

Esti lipsit de cenusa in cap prietene, daca nu observi ca greseala gramaticala era voita si chiar mai grav este daca nu intelegi continutul mesajului doar pentru ca are 2 cuvinte scrise intr-o maniera amuzanta. Este dreptul meu sa folosesc ce tip de limbaj gasesc de cuviinta atata timp cat continutul mesajului este in continuare lizibil, asa ca micile tale impunsaturi privind modul meu de exprimare sunt nefondate, te rog frumos sa te inarmezi cu mult bun simt, inainte sa atragi atentia asupra unui lucru insipid. Eu delete la cont nu dau nici daca voi avea 2000+ atacuri pe cele 9 satulete ale mele. Fii serios, mai degraba dau inceput nou in mijlocul tribului de 10000 de ori decat sa renunt. Nu mi-e teama sa reiau munca de la inceput de cate ori este nevoie.
 

DeletedUser5809

Regula 1.4 nu este ca un avertisment pentru jucatori sa scrie cat mai corect, ci ca avertisment ca alti jucatori daca observa greseli gramaticale in anumite posturi sa nu faca pe profesorii.

O sa consider ca ti-ai dat singur avertisment si sa nu iti mai dau eu, avand in vedere ca ai pus toata regula in citat.


Daca consideri ca greselile sunt prea mari si se pierde intelesul propozitiei/postului, raportezi postul si un moderator v-a edita.
 

DeletedUser

ALIAT a spus:
E plina lumea de frustrati dar de jucatori mai frustrati ca gogu' nu exista

ai dreptate inteleptule...e plina lumea de frustrati:) cunosc si eu unul pe nume ALIAT..cred ca il stii si tu,bate oameni prin baruri pentru ca nu i se supun pe www.triburile.ro, e frustrat ca desi s-a laudat cu vreo 2 posturi mai sus ca ia sate de la crazy cu nemiluita a ramas cu buza umflata si acuma vrea sa se scoata, sa nu zica lumea care cumva ca este incapabil:)

P.S: Nu te gandi sa vii sa ma bati, eu nu frecventez barurile de ciobani:)
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Crazy
Side 2:
Tribes: WANTED

Timeframe: 26/01/2011 00:00:01la02/02/2011 15:05:18

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 96
Tabăra 2: 207
Diferență: 111

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 36
Diferență: 23

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 927,977
Tabăra 2: 1,918,678
Diferență: 990,701

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 120,814
Tabăra 2: 347,858
Diferență: 227,044

chart


cam slabut, Crazy !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus