wanted vs crazy

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38955

Side 1:
Players: KinGFlex
Side 2:
Tribes: Crazy

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 84
Diferență: 75

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 90,404
Tabăra 2: 671,468
Diferență: 581,064

chart
 

DeletedUser

Era retorica intrebarea kabyna, dar iti multumesc ca ai postat statistica sa vada si ceilalti.
 

DeletedUser

Ce nu inteleg frate acesti junior member ( apropo cu inca cateva posturi deveniti member si apoi senior, asa ca tineti-o tot asa ) ca atunci nu era flexu' pe cont, daca sunteti asa tari si mari luati acum sate, acum este el pe cont acum aratati ce stiti, acum va bateti cu el, incordati-va muschii, faceti calcule/ planificari..etc etc si pe harta...zmeii mei:)

Daca se pastra situatia de la fostul WANTED si puneam o statistica gen WANTED vs Crazy din totdeauna dadea la cateva mii la nu stiu cate, atunci mai comentati ceva?
 

DeletedUser

Puternicule, minunatule, unicule, prea-luminatule, chiparosule, samuraiule, mirificule, mirobolantule, arata-ne noua muritorilor de rand ce inseamna adevarata lupta cu mana dreapta ... pe maus si iarta-ne noua greselile de planificare si calculele tembele. In numele tribului, si a luminatiei tale, acum in veci vecilor. AMIN
 

DeletedUser

La acest post mirific al tau sa nu te mai mire daca ma iau de unii dintre voi, pentru ca in fraza de mai sus ai exprimat exact tot ce stiti .. adica forum extern si bla bla-uri.
 

DeletedUser

Daca tu spui ...

Imi place in schimb teribil de mult o chestie la tine. Am observat ca ii calci cu talpa plina de guma de mestecat pe cei pe care poti pe extern, dar cand ai oponent pe masura intri in silentio stampa si te dai lovit si mai presus de cuvinte asteptand desigur fapte nu vorbe, dar nu te uiti ca atunci cand ai ocazia, dai cu lopata peste degetele celor mai slabi de inger.

Este ultimul mesaj ce ti-l scriu. Macar pentru o perioada, ai scapat de mine. Spor la atacuri
 

DeletedUser25671

Si cum evolueaza lumea asta si cum unele din afirmatiile cele de mai jos(facute de cei doi lideri acum 2 ani) sunt inlocuite cu jigniri,ironii si atacuri la persoana eliminand cu totul fair play-ul dintr-un razboi care a fost,este si va ramane doar unul "virtual"...

Tribul Crazy si mie personal imi place, eu de obicei nu ma hazardez in afirmatii fara rost dar ei chiar dovedesc unitate, multi membri buni prieteni si din acelasi oras, pe tine dupa cate stiu ucenicia ti-ai facut-o in L3, ai alt id in joc si iti urez tie si tribului tau mult succes..!!

multumesc si multumim :D si tu ai reusit sa structurezi un trib foarte puternic, genul de trib cu care sunt convins ca putem merge intr-un parteneriat corect pana la capat. mai devreme sau mai tarziu se vor limpezi apele, vor dispare mamutii si vor conta cu adevarat valoarea, prietenia, respectul pentru colegi, aliati si adversari. bafta multa mai departe!
 

DeletedUser

Imi aduc aminte, au trecut aproape 2 ani de atunci. Multe s-au schimbat si multi au schimbat soarta, harta si inca influenteaza evolutiile.
 

DeletedUser3919

Imi aduc aminte, au trecut aproape 2 ani de atunci. Multe s-au schimbat si multi au schimbat soarta, harta si inca influenteaza evolutiile.
Si pe langa asta, au crescut si dioptriile lui Aliat sau a devenit mai nervos... ca pe langa albastrul ala, a inceput sa foloseasca si bold-ul :D:D:D
 

DeletedUser

irbaboon a spus:
Si cum evolueaza lumea asta si cum unele din afirmatiile cele de mai jos(facute de cei doi lideri acum 2 ani) sunt inlocuite cu jigniri,ironii si atacuri la persoana eliminand cu totul fair play-ul dintr-un razboi care a fost,este si va ramane doar unul "virtual"...

daca tot ai timp sa nascocesti in trecut, cauta-mi si mie un singur post, unul singur in care n109ud a inlocuit fair play-ul cu jigniri si tot ce mai zici tu. :) daca nu gasesti abtine-te pe viitor de la astfel de afirmatii;)
 

DeletedUser25671

daca tot ai timp sa nascocesti in trecut, cauta-mi si mie un singur post, unul singur in care n109ud a inlocuit fair play-ul cu jigniri si tot ce mai zici tu. :) daca nu gasesti abtine-te pe viitor de la astfel de afirmatii;)

Prietene citeste te rog mai bine inca odata postul meu anterior si daca sesizezi undeva ca am dat nume atunci sa vi sa ma atentionezi ;)l
 

DeletedUser

eu am inteles ca afirmatiile lui n109ud au fost inlocuite cu jigniri si altele. daca treabuia sa inteleg altceva spune:)
 

DeletedUser

Eu zic sa repetam betia de acu 2 ani de la mare in formula cat mai completa, tot la terasa aluia de la trupa varza....si Remuse sa vi cu microfonul tau...eu zic ca se baga si minoru (si nu numai) la o sticla de whisky.
 

DeletedUser

sorry dar sunt nevoit sa refuz. daca ar fi vorba de voi cu cea mai mare placere dar nu o sa stau niciodata la masa cu un om care daca te porti normal cu el, dincolo de diferentele de pe joc, te ia de prost, travestit si alte prostii de doi lei.. m-am enervat si eu si am gresit cu cateva raspunsuri, nu vreau sa mai continui discutia pe tema lui.
 

DeletedUser16415

Prietene citeste te rog mai bine inca odata postul meu anterior si daca sesizezi undeva ca am dat nume atunci sa vi sa ma atentionezi ;)l
"unii se simte" :))))))))))))))))))))

sorry dar sunt nevoit sa refuz. daca ar fi vorba de voi cu cea mai mare placere dar nu o sa stau niciodata la masa cu un om care daca te porti normal cu el, dincolo de diferentele de pe joc, te ia de prost, travestit si alte prostii de doi lei.. m-am enervat si eu si am gresit cu cateva raspunsuri, nu vreau sa mai continui discutia pe tema lui.
frica de confruntarea ? :))
haide ca am zis ca fac pe arbitru n-ai incredere in neutralitatea mea? :))
 

DeletedUser

asa ca o mica paranteza () , stii tu , void main() , am obtinut ce am vrut , Nelule ?? :D 1-0 pt mine, iar daca nu recunosti ma supar pe tine :D
inchidem paranteza , adica end.program }
 

DeletedUser

1-0? eu zic ca ne-am facut de toata jena toti pe acolo. daca asta o consideri o victorie e alegerea ta :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus