wanted vs crazy

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

si-am revenit si eu dupa o mica pauza :D chiar imi era dor de discutiile de aici :)

Lorin , ce mai faci prietene ?
 

DeletedUser

Acum mananc eu :D in rest , nimic .. bine , sanatos , scoala , orice , numai triburi nu :)
 

DeletedUser

Ioi...nu mai nimerit ...!!!!

11.03.
00:05 Invitaţia pentru darunda a fost retrasă de către Anonimus Lorin.
10.03.
23:43 goguforta a modificat drepturile şi titlurile lui Somo.
10.03.
23:37 Anonimus Lorin a modificat drepturile şi titlurile lui cascioreanu.
10.03.
23:25 Anonimus Lorin a modificat drepturile şi titlurile lui mrmayster.
10.03.
23:25 Anonimus Lorin a modificat drepturile şi titlurile lui Calibraxl.
10.03.
23:25 Anonimus Lorin a modificat drepturile şi titlurile lui danny1983.
10.03.
23:25 Anonimus Lorin a modificat drepturile şi titlurile lui buffon17.
10.03.
23:25 Anonimus Lorin a modificat drepturile şi titlurile lui stinki.
10.03.
23:24 Anonimus Lorin a modificat drepturile şi titlurile lui schumi...
10.03.
23:24 Anonimus Lorin a modificat drepturile şi titlurile lui Somo.
23:24 Anonimus Lorin a modificat drepturile şi titlurile lui nomad90.
10.03.
23:24 Anonimus Lorin a modificat drepturile şi titlurile lui Calibraxl.
10.03.
23:24 Anonimus Lorin a modificat drepturile şi titlurile lui danny1983.
10.03.
23:24 Anonimus Lorin a modificat drepturile şi titlurile lui *rambo*.
10.03.
23:24 Anonimus Lorin a modificat drepturile şi titlurile lui buffon17.
10.03.
23:24 Anonimus Lorin a modificat drepturile şi titlurile lui stinki.
10.03.
23:24 Anonimus Lorin a modificat drepturile şi titlurile lui bogdanbasa.
10.03.
23:24 Anonimus Lorin a modificat drepturile şi titlurile lui Ialien.
10.03.
23:24 Anonimus Lorin a modificat drepturile şi titlurile lui pda88.
10.03.
23:24 Anonimus Lorin a modificat drepturile şi titlurile lui Skorpyon96.
23:24 Anonimus Lorin a modificat drepturile şi titlurile lui fly76.
10.03.
23:24 Anonimus Lorin a modificat drepturile şi titlurile lui SPARTANU 26.
10.03.
23:24 Anonimus Lorin a modificat drepturile şi titlurile lui m3rishor.
10.03.
23:24 Anonimus Lorin a modificat drepturile şi titlurile lui artibus.
10.03.
23:24 Anonimus Lorin a modificat drepturile şi titlurile lui mccon.
10.03.
23:24 Anonimus Lorin a modificat drepturile şi titlurile lui 2aru.
10.03.
23:24 Anonimus Lorin a modificat drepturile şi titlurile lui nymeniy.
10.03.
23:24 Anonimus Lorin a modificat drepturile şi titlurile lui maressalo.
10.03.
23:24 Anonimus Lorin a modificat drepturile şi titlurile lui Xenadia.
10.03.
23:24 Anonimus Lorin a modificat drepturile şi titlurile lui shake and boom.

No mai frate, jale nu gluma, lasa ca asa simulari faceam si eu cand aveam 3 luni de triburile..:))
 

DeletedUser

Irelevant daca te-am nimerit sau nu, nu pe tine te tinteam. Remus daca tu crezi ca e simulare, faptul ca am remediat nitel statusul drepturilor din trib, te inseli.


Flex, sa-ti fie de bine. Apropo de scoala, ce urmezi? Si cu job-ul cum mai este? Am ** cu un prieten si mi-a spus niste lucruri despre tine ce m-au facut sa te privesc dintr-o alta perspectiva, asa ca as vrea sa-mi cer scuze pentru ... de pana acum.
 

DeletedUser

Uite mai...cum usor usor nu se mai fac atacuri la persoana si nu ne mai jignim sau facand opinii de viata reala...

Lorine' citeste posturile mele si eu am zis ca KinGFlex are in viata reala pe putin 10 clase ca si calitate peste multi jucatori de triburile...e bine ca te-ai dumirit si tu, sa-l intreb pe moros de ce?

:))
 

DeletedUser

Si totusi, tu nu ma cunosti in viata reala ca sa-mi dai o nota. Dar renuntam la jigniri, cel putin eu. Si da, intreaba-l pe Moros :))
 

DeletedUser

Oricum...pana la urma toti suntem oameni...ca o fii unu mai sarit de pe fix si incepe sa faca insulte sau sa se planga..e partea a 2-a :D
 

DeletedUser

Lorin...nu a patit nimic, e la o anumita varsta si este in plin proces de maturizare, sa spunem de si in joc. Ma mir cum bogdanbasa nu se mai aude pe aici deloc, oare sa fie adevarat ca va fi inchis definitiv? Eu zic ca da, cine pariaza cu mine ca nu?:D

Please...zambiti sunteti la camera ascunsa:)
 

DeletedUser

Nu este vorba de maturizare Remus, alta fu' buba. Deocamdata ma rezum la a sta in afara tribului, macar o perioada pana mi-or trece si mie supararile.
 

DeletedUser6843

Bre' Lorine , crezi ca tot ce zboara se si mananca?
Daca zicea ca are conducere?:eek:
Vezi la login daca mai apare si alt ip si daca apare fa alt cont pe proxy sau mai ia un pc acasa.
 

DeletedUser

Daca avea conducere, nu era o problema. Nu am alt IP ca m-am uitat. Decat sa intru de pe proxy, mai bine dau stergere. Asa sunt eu, mai ... dintr-o bucata.
 

DeletedUser

Flex si de la mine ai un 10 . Te pupacesc :*:*:*


KinGFlex în data de 11.03. la ora 02:35
Dragi colegi ,

sunt foarte mandru ca fac parte din acest trib. Mai exact , sunt foarte mandru ca va am pe voi ca si colegi. Ultimul atac dat pe crazy , a fost , ca si celelalte, un mare succes(poate cel mai mare:p). Desi nu au ajuns toate atacurile intr-o singura zi(o sa mai exersam la asta) , am reusit sa creem o imagine frumoasa , o imagine a unui nou wanted.

Cu ajutorul statisticilor oferite de versiunea7 a jocului , observam ca in ultima saptamana , tribul wanted a innobilat 73 de sate dusmane, a pierdut 1 sat , iar 16 au fost recuperate din cele 73 castigate (56 sate diferenta in favoarea noastra). De asemeni , observam o crestere semnificativa a procentului la inamici invinsi ca agresor , mai exact 96,2% , in raport cu tribul crazy. Pe aceasta cale tin sa ii felicit inca odata pe cei care au facut efortul de a trimite atacurile asa cum am stabilit.

Urmatorul atac va fi organizat de danimaxxx . Va rog sa luati legatura cu el pentru orice fel de informatii cu privire la atac.Daca cineva este dornic sa ajunga in granita,este rugat sa ia legatura cu ZaMaster. De asemeni , daca cineva este nemultumit/nesatisfacut de modul in care se organizeaza atacurile , sau daca are cineva completari sau obiectii de facut cu privire la organizare , este rugat sa ia legatura cu mine sau cu ZaMaster.Daca aveti chef de caterinca, luati legatura cu all4u.Ca un pont , o puteti invita la plimbare in parcul bisericii , asta pentru a-i capta atentia :p.

Inca odata tin sa va multumesc tuturor pentru eforturile depuse la atacul precedent , sper ca urmatoarele atacuri sa fie si mai reusite.
Nu uitati , e doar un joc, dar daca joci un joc,il joci pentru a-l castiga .Sa il joci pur si simplu nu te face cu nimic mai special decat ceilalti.Ganditi-va la asta.
Weekend placut,
al vostru camarad, Isac.

PS : pentru fetele care stiu ca barbatul perfect nu exista,dar poate fi insumat din mai multi , si pentru baietii care stiu ca intre doua nu ii plaoua , si isi doresc si pe a treia si pe a patra , lansez o intrebare : "Cine a zis ca poti sa ai doar un/o prieten/a??" © Frog
 

DeletedUser

Toate ca toate...eu admir conducerea tribului WANTED !!!
Eu unul cred ca este cea mai buna conducere din toata lumea 5 :D :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus