wanted vs crazy

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pentru bogdanbasa, poate din prea multa ambitie ai gresit flagrant, personal cred ca "necunoasterea" ta a regulamentului a dus la "dinamitarea zonei" si a sfarsit acest razboi mult mai prematur...
Oricum ai vrut sa faci bine si conform povatei un lucru dorit a fi bun si a iesit rau poate fi iertat...oricum, ai avut niste colegi extraordinari, cheia catre succes o reprezita atitudinea, fata de joc, fata de colegi, fata de toti jucatori...

Intotdeauna mi-am pus o intrebare, ce aleg cand recrutez un jucator: Atitudina lui fata de joc sau aptitudinea lui fata de acest joc, este o mica mare diferenta...reprezinta o cheie catre succes .!!!
 

DeletedUser

Intotdeauna mi-am pus o intrebare, ce aleg cand recrutez un jucator: Atitudina lui fata de joc sau aptitudinea lui fata de acest joc, este o mica mare diferenta...reprezinta o cheie catre succes .!!!
Adica daca da sau nu cu pumnul in adversar cand il intalneste la o bere cu prietenii de pe joc? :p
 

DeletedUser

in nici un caz ce s-a intamplat nu s-a intamplat din cauza lui bogdan. a fost un coleg grozav care a incercat sa dea tot ce a avut el mai bun. daca a gresit a facut-o din dorinta de a face bine asa ca pana la urma nici macar nu o consideram ca fiind o greseala.
 

DeletedUser

in nici un caz ce s-a intamplat nu s-a intamplat din cauza lui bogdan. a fost un coleg grozav care a incercat sa dea tot ce a avut el mai bun. daca a gresit a facut-o din dorinta de a face bine asa ca pana la urma nici macar nu o consideram ca fiind o greseala.

poi daca a dat tot ce a avut mai bun , inseamna ca e jale la el :D si nu o spun doar eu.. oricum ,e bine ca a incercat :))

Adica daca da sau nu cu pumnul in adversar cand il intalneste la o bere cu prietenii de pe joc? :p

permite-mi sa te corectez, nimeni nu a lovit pe nimeni cu pumnul : a fost doar o palma, asa , parinteste :)
 

DeletedUser

Astia iti sunt aliati? :p

17.03.
20:06 Necromana a fost invitat de către pavone.

17.03.
20:23 stinki a fost invitat de către pavone.

Conform twstats, Rainn21 e innobilat de MAGIC. Sunt interesante rapoartele cu sprijinul la RUGAYAH :D

nu cred ca te privesc pe tine combinatiile wanted-magic-unique.
du-te sa-ti faci circul in alte topicuri si lasa-l macar pe asta nepatat
 

DeletedUser

sunt curios cum va evolua harta si cu cine veti avea razboi acum dupa ce a disparut crazy :)
 

DeletedUser

Toata lumea isi da cu presupusul cu cine o sa avem razboi uite un raspuns plauzibil .
--=Cu nimeni=- multumita toata lumea.:)
 

DeletedUser

hm

[B a spus:
[B a spus:
;832221]

poi daca a dat tot ce a avut mai bun , inseamna ca e jale la el :D si nu o spun doar eu.. oricum ,e bine ca a incercat :))



citesc formul, dar intervin rar de tot in discutii. iti mai amintesti de mine kingule? nu cred ca pot fi acuzata ca am fost incorecta de vreun jucator cu care am interactionat indiferent din care parte ar fi fost. iti cer asadar sa pastrezi masura, atata timp cat nu stii pentru ce-a fost sanctionat bogdan. si nici cat de corecta a fost sanctiunea. afirm aici, in fata adminilor, oricum nu mai am nimic de pierdut, ca sanctiunea a fost incorecta si ca bogdan nu a facut nimic ilegal. mai mult, din ceea ce postezi rezulta ca nu stii nici care e motivul pentru care satele lui au devenit barbare. deci iarasi te rog sa te abtii de la comentarii. cu atat mai mult cu cat au fost dispute intre tine si el cu privire la ceva ilegalitati pe care le-ai fi comis tu si care vizau spargerea unor parole de cont. bogdan e un copil de liceu care are carcter mai mult decat multi adulti pe care i-am cunoscut pe joc. unii dintre adultii care m-au socat au fost aceia care au atacat contul rambo a doua zi dupa ce andrei a plecat printre ingeri. 800 de atacuri. ca hoitarii. pentru copilul ala care a ales sa joace triburi pana in ultima lui zi de viata am ales sa continui. nu stiu altii ce vor face. eu stiu sigur ca tot ceea ce voi face de acum inainte va fi in memoria lui andrei. rambo adica.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tare ma roade sa dau cateva replici, dar am sa ma abtin. Vreau doar sa se stie ca sunt aici si am fost acolo.
 

DeletedUser18437

dar s-a gandit el vre-un moment ca ii vor iesi la iveala manevrele ??ce-a zis,toti is fraeri,numai el destept si joaca de pe ce conturi vrea,innobileaza cum vrea muschiul lui,etc :D eh , n-a fost chiar asa

ps: nu-i bai,le golim noi

ceea ce a facut el na fost ilegal doar ca sia bagat cineva mana si dupa cautari incontinuu sa gasit ceva din cauza caruia adminul la putut bloca.

****,cand intri pe o lume,joci deodata cu 3-4-5-6-7 conturi,le cresti pe toate deodata iar intrun moment dat lasi restul conturilor si le innobilezi de pe contul principal nu te blocheaza nimeni.zeci de jucatori fac asa,poate sute,si nu se gaseste nicio incalcare de regula ... lasa-ma ca faza cu bogdan a fost "fortat" si nu doar din intamplare sa intamplat ce sa intamplat.
 

DeletedUser

asta pe deoparte, dar am vazut care fac conturi x la numar numai sa poata lua premium si sa faca transferul..:)
 

DeletedUser

Pana una alta se depaseste subiectul topicului, deja cand citesc ce scrieti pe aici ma bate gandul sa-l inchidem, nu de alta dar parca crazy nu mai este, razboiul este cum este, avem atacuri in progres pe 5 k-uri, avem alte tinte, hai sa lasam forumul extern, eu zic sa ne ocupam efectiv de joc si atacuri/ de aparat conturi, e simplu, de asta jucam, cel putin 90% din timp asta ar trebui sa facem.
 

DeletedUser

citesc formul, dar intervin rar de tot in discutii. iti mai amintesti de mine kingule?

sigur ca imi mai amintesc de tine,draga,amintiri placute din zona k3 / k13. Intotdeauna am avut cuvinte de lauda pentru tine / oamenii ca tine. Ceea ce vreau sa spun este ca stiu cu exactitate motivul pentru care a fost banat bogdan , si stiu si motivul pentru care am fost eu banat , din cauza lui bogdan . Sa nu intram in detalii cu privire la banarea mea, pentru ca nu as vrea sa apara alte discutii legate de asta. Ce este mai important e ca , contul tizi' nu ii apartinea lui bogdan,fiind cont cedat ; ce a facut el a fost sa intre pe ambele conturi , urmand ca de pe contul care i-a fost cedat sa innobileze satele apartinand contului lui (unire de conturi). Asta se poate face legal doar cand ambii playeri sunt pe conturi,sau cand pe contul cedat este cineva sitter , nicidecum jucatorul care trebuie sa ia satele. Asta ca sa intelegi si tu motivul banarii , ca tare am impresia ca ti-a fost musamalizat adevaratul motiv.

In rest, daca mai continui,eu iti urez mult succes si cat mai multa distractie. Pe de alta parte,iti doresc in viata reala numai sanatate si impliniri atat personale cat si profesionale.Toate cele bune,si tie,si tuturor jucatorilor de triburi !

PS : Dat fiind faptul ca razboiul a luat sfarsit , tribul wanted isi mai trece o victorie in palmares. Rog ca unul din moderatori sa inchida acest topic.

statisticacrazy.jpg
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus