WANTED vs MAGIC !!!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

@ aliat tu de fapt "joci" cu alt nume si .....vorbesti de pe un cadavru iar ...."joci' (pun cat mai multe ..... sa se enerveze ...ala ):D:D:D
-Offf, cum se sparg unii in figuri pe aici.
Deci:

... real.... ma uit la voi si se reflecta totul !

-- razboiul a fost anuntat de danimaxxx pe telefon mobil lui pavone
- de mine de ruperea aliantei si PNA si apoi razboi lui profaMaria
- daca nu a-ti fost anuntat ca mai mari vostri stiu doar sa imbarlige lumea si si-au permis sa ne ia misto crezand ca nu vom "indrazni" sa le dam razboi, a fost taman invers, pentru ai vostri conteaza satele si loc 1 pe triburile si pentru asta pupa in ...undeva pe oricine ( vezi lavanda unde majoritatea a decis altceva si l-a invitat taman sa destabilizeze o zona wanted netinand cont de nimeni doar interesul ei )


... marea majoritate ...stiam :eek:

-- pot sta pe extern si sa ne jignim cat vreti voi, m-am abtinut sa mai postez pe aici si sincer parerea mea personala dupa 2 luni si ceva de razboi sunteti trib ce nu va meritati locul in clasament si majoritatea conducatorilor si playerilor magic sunt ffff slabi, am zis majoritatea a nu se intelege altceva, in acest razboi doar diferenta de sate isi spune cuvantul si nu calitatea jucatorilor, e ** buna cu multi si p...decat ....


...stim ...asa zic intotdeauna cei din urma !:confused:;):mad::mad::mad:

-- nu va obositi sa dati replay-uri ca degeaba le dati eu pe harta va astept asa ca mai bagati cateva mii de atacuri barem sa-mi captati atentia sa va mai umilesc de cateva ori...magicienilor, in acest razboi eu fac magie voi sunteti praf si pulbere de fapt "dust" ..

...stim si asta s-a vazut ce "beton" esti .........,(app... mai punctulet) :eek::eek: vezi ..iar pun d'astea ...sac sac :eek::eek:


psssst ...am copiat modelul de la ....ghici... @ (rugzillllla)
 

DeletedUser

magicienilor, sa ii lasam sa isi planga de mila si sa ne continuam marsul...inca suntem la inceput de drum...
 

DeletedUser

Unii dintre noi ar trebui sa treaca pe la un profesor de gramatica inainte sa posteze aici ,intr-un razboi ca si la un meci intr-un sport oarecare, conteaza rezultatul ,nu vorbele sau faima ,"cateii de prima data turbeaza!" si "cine rade la urma rade mai bine!"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Unii dintre noi ar trebui sa treaca pe la un profesor de gramatica inainte sa posteze aici ,intr-un razboi ca si la un meci intr-un sport oarecare, conteaza rezultatul ,nu vorbele sau faima ,"cateii de prima data turbeaza!" si "cine rade la urma rade mai bine!"

cred ca, mai important decat "caligrafia",ar fi sa nu mai vorbeasca unii mult si sa-si vada de treaba lor
 

DeletedUser

Inca o data iti spun: Tu probabil citesti forumul de pe alta lume:)) Spui ca " razboiul a fost anuntat cu mult timp inainte..uitate la primul mesaj din topicul asta si vezi ce a zis aliat acolo" Am citit topicul scris de aliat si nu am vazut absolut nicaieri unde scrie ca razboiul a fost anuntat cu mult timp inainte. Te rog sa pui cu copy/paste, fraza unde scrie acest lucru;) Faptul ca 2 triburi au renuntat la diplomatie si au PNA nu inseamna neaparat inceperea unui razboi;)

Pot lamuri eu situatia..... Wanted a vrut sa ne dea razboi cu 6-8 luni inainte poate... dar nu au avut curaj.... motivul pentru care noi nu stiam ca razboiul incepe sau nu asta e... ne tot dadeau war de cand invatam eu triburile..... si au fost incurajati de faptul ca tot atacul nostru fusese rupt pe kastravete, ca aparare nu aveam disponibila sa aparam satele luate si ca in principiu satele luate de ei repede repejor vor fi campul de lupta, ei avand si atac si aparare in zona de interes, fara a se gandi ca e posibil sa ne redresam din mers...
 

DeletedUser4978

Asta stiam:) Un razboi cu Wanted era de asteptat dupa ce Crazy s-a desfiintat. Numai ca eu doar am cerut sa imi arate unde scrie in primul post al lui Aliat faptul ca "razboiul a fost anuntat cu mult inainte" Acolo am citit ca am fost trecuti la PNA cand s-au luat sate de la KingFlex, ca "astazi 10.09.2011 tribul WANTED rupe PNA-ul", dar despre razboi, nimic:) Din acest motiv am spus ca el citeste alt forum:))
 

DeletedUser38581

:))
Dar care sunteti voi astia irbaboon sau lordflex?
Ca nuy vam mai vaz pe aici :-?
Eu in locul vostru nu as mai lua partea celor din Wanted:p

eu in locul tau nu as mai posta pe forum:)
Danger96 astăzi la ora 10:35
Salut.
Nu stiu cine este la voi intemeietor sau la conducere.
Eu te contactez pe tine.
Tribul nostru doreste daca se poate sa facem o alianta sau un pna cu toate triburile mason.
Noi vom astepta un raspuns cat mai de curand.
Multumesc.

M@NY@X-YKZ-L19 astăzi la ora 10:39
si ce ne oferiti la schimb ???

Danger96 astăzi la ora 10:39
Ce ar trebui sa va oferim noi?

M@NY@X-YKZ-L19 astăzi la ora 10:41
ne dati femei la schimb , soldati sa ne apere , si resurse sa ne crestem satele

Danger96 astăzi la ora 10:48
:))))
Asta ar trebui sa fie gluma sau ce?
Noi o luam in serios.
Vreti sa facem alianta ?

M@NY@X-YKZ-L19 astăzi la ora 10:52
ne dati zilnic 100k de resurse si va trecem la aliati .


asta e conditia , astept raspuns

Danger96 astăzi la ora 10:53
:)))
Sa imi spui si mie tu esti la conducere sau daor la caterinca?
Si nu avem nici pentru noi resurse si crezi ca avem pentru voi:))

M@NY@X-YKZ-L19 astăzi la ora 10:59
eu tiam spus conditia , mai departe e problema voastra , daca vreti alianta va sacrificati si faceti rost de resurse

Danger96 astăzi la ora 11:01
A deci voi sunteti un trib mai cu mot.
Nu sunteti nici cei mai buni suntei la mijlok.
Deci nu stiu ce ar trebui sa va dam voua resurse pentru a face alianta.
DAca sic u cel mai bun trib putem sa facem si nu cer nimik numai cu voi ca sunteti mai cu mot.

Danger96 astăzi la ora 11:01
Se respinge din start aceasta conditie si alianta.
Mult norok.

M@NY@X-YKZ-L19 astăzi la ora 11:02
bafta

Danger96 astăzi la ora 11:02
Oke.
Dar vreau sa stiu ceva.
La voi in trib sau academie care aveti,mai primiti jukatori?

M@NY@X-YKZ-L19 astăzi la ora 11:04
da , minim 10k

Danger96 astăzi la ora 11:04
Aha.
In care trib? in asta mare minim 10k?
Eu am putine pct ca am fost cucerit dar se poate sa imi faci si mie rost de o invitatie?
Sunt activ tot.

M@NY@X-YKZ-L19 astăzi la ora 11:06
ia legatura cu [player]bartone[/player] el se ocupa de invitatii

Danger96 astăzi la ora 11:09
Oke.
Multumesc.

M@NY@X-YKZ-L19 astăzi la ora 11:09
cp
[/quote]

se vede cine e aparatorul tribului magic:)) un pusti obsedat care cere protectie
 

DeletedUser

VAAIII !!!!

Parte 1:
Triburi: MAGIC
Parte 2:
Jucători: ZaMaster

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 94
Tabăra 2: 14
Diferență: 80

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 895,825
Tabăra 2: 134,238
Diferență: 761,587

chart
 

DeletedUser16934


Deci:

- pe apiaregina sincer am gresit ca l-am lasat sa-si fac baza in k34 pacalind pe pentru sisu si pe yndianu cu un schimb de sate si pe artificie incalcandu-i rezervarile, atunci am crezut ca e cale de inteles daca stiam ce tarate are in cap ii luam toate satele valvartej, nu la primul atac cand am dat pe el de incepuse sa ma atace de pe multi-conturi sau dand circulara in magic ca il atac la un singur atac, sau sa puna tot magicul sa ma atace ca vai doamne ce...


din fotografia ta vazuta de mine pe toate zidurile din megidia se pare ca tu ai capul mare si mintea sta lejer....

eu cu pentru sisu nu am negociat nimic. cu yndianul am dat 5 sate la schimb... la artificie satele rezervate de ea pe care a dat atacuri nu am opus rezistenta se poate verifica pe twstas.
iar in legatura cu multi cont se poate verifica oricand ca eu nu am mai multe conturi.

oricum pentru mine esti un mouse a se vedea profilul meu din joc....
 

DeletedUser

VAI....... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

nu-l sprijina nimeni pe DOMNIA SA???
Parte 1:
Triburi: MAGIC
Parte 2:
Jucători: ZaMaster

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 150
Tabăra 2: 33
Diferență: 117

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,437,169
Tabăra 2: 314,060
Diferență: 1,123,109

chart





VAIIIII :p


MAGIC = 1.394

WANTED = 1.050

Diferenţă = 344
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38581

se vede cine e aparatorul tribului magic:)) un pusti obsedat care cere protectie

Da 'tu cine esti ? de vii cu faze de pe alta lume a clasicilor lui za[/QUOTE]

nu conteaza e acelasi om acelasi jucator acelasi cont acelasi caracter;) eu zic ca acel mesaj spune tot:D si mai sunt si altele dar prefer sa nu le postez acum:(
 

DeletedUser

Da 'tu cine esti ? de vii cu faze de pe alta lume a clasicilor lui za

nu conteaza e acelasi om acelasi jucator acelasi cont acelasi caracter;) eu zic ca acel mesaj spune tot:D si mai sunt si altele dar prefer sa nu le postez acum:([/QUOTE]

Acel copil este la fel ca foarte multi altii ,cu putine cunostiinte de strategie ,dar cu dorinta de a juca (asa cum crede de cuviinta) ! orice ai posta nu face decat sa reamintesti ceea ce se stie deja :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus