WANTED vs MAGIC !!!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ma eu nu stiu ce au cu mine dar fie.
Si ala cu comentariul etc.
Habar nu are sa joace si mai **.
Eu ** cu el serios despre alianta si el cu femei etc.
Se vede ce caracter si ce jukator.
Si daca jok cu placere nu inseamna ca sunt obsedat.
Dar fie daca ** fara sa sti degeaba vorbesti;)
 

DeletedUser21711

sa fim seriosi... toti am trecut prin asa ceva.... toti am fost odata n00bi....

Ca, Danger, nu se incadreaza tare bine in Lumea 5, aia e partea a 2-a...

dar, noi, fiind buni, il acceptam pe baiat pe lumea noastra... ca e detreaba...
 

DeletedUser

VAI ..... Aliat.. ai zis ca sunt No name.... ei bine No Name a organizat actiunea asta pe tine.... sper ca ti-a placut... vezi k urmeaza si altii nu numai domnia ta... sa nu zici ca am luat la tinta doar jucatorii slabi....


Parte 1:
Triburi: MAGIC
Parte 2:
Jucători: ZaMaster

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 193
Tabăra 2: 51
Diferență: 142

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,842,882
Tabăra 2: 483,519
Diferență: 1,359,363

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sa fim seriosi... toti am trecut prin asa ceva.... toti am fost odata n00bi....

Ca, Danger, nu se incadreaza tare bine in Lumea 5, aia e partea a 2-a...

dar, noi, fiind buni, il acceptam pe baiat pe lumea noastra... ca e detreaba...

Multumesc dinozaurus rex:)
Pe pv avem ceva de discutat tot despre sate:p
 

DeletedUser

MAGIC = 1.475

Wanted = 1.082

Diferenţă = 393

mda bunicica statistica ;) multumim pt incurajari Aikon....
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: WANTED
Parte 2:
Triburi: MAGIC

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 14,045
Tabăra 2: 94,086
Diferență: 80,041

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,668
Tabăra 2: 1,511
Diferență: 157

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 145,041,822
Tabăra 2: 962,378,162
Diferență: 817,336,340

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17,451,781
Tabăra 2: 15,382,153
Diferență: 2,069,628

chart

=))) recuperam si satele cu care am facut noi schimb de le dam calumea rau in fata ......



Parte 1:
Triburi: WANTED
Parte 2:
Triburi: MAGIC

Timeframe: Ultimele 3 luni

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,966
Tabăra 2: 17,132
Diferență: 13,166

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,082
Tabăra 2: 1,479
Diferență: 397

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 41,052,975
Tabăra 2: 180,401,577
Diferență: 139,348,602

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11,443,994
Tabăra 2: 15,017,797
Diferență: 3,573,803

chart



asta e de cand a inceput razboiu ... uite ba tata ce fac oameni cand sunt insultati si provocati :(
 

DeletedUser38312

nu va mai laudati atata singuri..ca stiti proverbu ala..lauda de sine nu miroase a bine :))

la inceput wanted baga statistici in prostie acuma voi sunteti aia..chair e necesar sa pareti asa copii? eu m-am saturat sa intru pe extern si mereu sa vad cum numai 2 oameni de la voi vorbesc si se lauda singuri si baga statistici si etc..sunteti penibili...a sa nu mai pomenesc ca unii aveti aere de mari jucatori ca doar na trib mare si jucatori mari..:D:D:)))

va urez o zi nationala plina de fericiri nationale in continuare tuturor, indiferent de trib(ca sa nu se inteleaga altceva..):)))
 

DeletedUser

Sincer..... facem asa tocmai pentru ca ei puneam statistici in disperare.... :))))) de lauda nu avem nevoie... dar e placut sa vezi ca marii laudarosi sunt redusi la tacere.... uite pentru ca ne-am si plictisit deja sa le inchidem gura nu mai postam :)))))
 

DeletedUser

@ lost, nu-ti mai pierde timpul, lasa pe motisor sa puna statisticile ... ca doar ne garanta cu ceva vreme in urma ca o sa le puna si cand vor fi defavorabile tribului ei....sa o lasam sa-si tina promisiunea.

@miheu, nu te obliga nimeni sa citesti ce-i postat aici...daca te-ai saturat, nu mai citi si gata...oricum acest topic nu te priveste, este razboiul wanted vs magic...tu baga sprijin acolo la wanted si lasa razboiul si statiscile pe seama noastra.
 

DeletedUser38312

@miheu, nu te obliga nimeni sa citesti ce-i postat aici...daca te-ai saturat, nu mai citi si gata...oricum acest topic nu te priveste, este razboiul wanted vs magic...tu baga sprijin acolo la wanted si lasa razboiul si statiscile pe seama noastra.

:):):) chiar crezi ca le stii pe toate? na-i nicio dovada ci daor niste vorbe aruncate de se stie cine..:D:D..oricum stiu tot ce invartiti voi..am om de baza la voi :):):):):)

pai ce.. nu am voie sa-mi dau si eu cu parerea, ca doar na..sunt aliat cu ambele triburi implicate...oricum externu e praf si mereu sunt acei maxim 10 oameni care comenteaza pe el si care mai tot timpul scot ochii altora laudanduse incontinu numai pe ei sau tribul din care fac parte..ma rog..nu mai comentez ca nu are rost..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35724

miheu , eu nu am nimic cu tine, dar daca esti pe cont de la inceput ... fara schimbari de proprietar, atunci e trist ca ai ajuns sa iti permiti sa comentezi asa la adresa altora. Nu iau partea nimanui, dar sincer, tu chiar nu ar trebui sa dai prea mult din gura. Daca esti 'originalul' , sunt sigur ca facand un efort de gandire o sa iti aduci aminte cum ai inceput tu jocul si sunt la fel de sigur ca aceste comentarii rautacioase nu isi au locul.
In rest, sa auzim numai de bine.
 

DeletedUser

:):):) chiar crezi ca le stii pe toate? na-i nicio dovada ci daor niste vorbe aruncate de se stie cine..:D:D..oricum stiu tot ce invartiti voi..am om de baza la voi :):):):):)

pai ce.. nu am voie sa-mi dau si eu cu parerea, ca doar na..sunt aliat cu ambele triburi implicate...oricum externu e praf si mereu sunt acei maxim 10 oameni care comenteaza pe el si care mai tot timpul scot ochii altora laudanduse incontinu numai pe ei sau tribul din care fac parte..ma rog..nu mai comentez ca nu are rost..

mai bine nu erai aliat :D:D..si app. iti dau 2 lei pe omul tau ?!:eek::D:D:mad:
 

DeletedUser

Acum va luati si la cearta din cauza la niste com:(
Dar pana la urma cei care nu sunt in magic sau wanted nu prea au drept sa jigneasca:p
Eu nu sunt in nici unu dintre ele dar am spuso de la inceput ca tin cu magic ca ei au avur grija de mine.
Mult norok in continuare.
 

DeletedUser38312

miheu , eu nu am nimic cu tine, dar daca esti pe cont de la inceput ... fara schimbari de proprietar, atunci e trist ca ai ajuns sa iti permiti sa comentezi asa la adresa altora. Nu iau partea nimanui, dar sincer, tu chiar nu ar trebui sa dai prea mult din gura. Daca esti 'originalul' , sunt sigur ca facand un efort de gandire o sa iti aduci aminte cum ai inceput tu jocul si sunt la fel de sigur ca aceste comentarii rautacioase nu isi au locul.
In rest, sa auzim numai de bine.

original, neorigal..nu conteaza cine e pe cont.. si ma bucur ca ma tii minte..vechiul meu coleg din k2..

daca am ajuns "somer" dau si eu din gura..ca sa nu ruginesc..ce sa fac..:D
 

DeletedUser

:):):) chiar crezi ca le stii pe toate? na-i nicio dovada ci daor niste vorbe aruncate de se stie cine..:D:D..oricum stiu tot ce invartiti voi..am om de baza la voi :):):):):)

pai ce.. nu am voie sa-mi dau si eu cu parerea, ca doar na..sunt aliat cu ambele triburi implicate...oricum externu e praf si mereu sunt acei maxim 10 oameni care comenteaza pe el si care mai tot timpul scot ochii altora laudanduse incontinu numai pe ei sau tribul din care fac parte..ma rog..nu mai comentez ca nu are rost..

Si daca stii ai ceva castig din asta? Nu, nu ai ! Asa cum nici Aliat nu a avut niciun castig, tu nici atat nu ai si nu vei avea. Cel mai bine ar fi sa citesti si sa inghiti.
 

DeletedUser

Miheu :) nu te mai agita ca n-ai cu cine :)) noi ne distram in legea noastra.... daca intamplator vorbesti cu ZaMaster sa-i transmiti salutari de la noi, si de la AlexxIonutz..... pentru ce a reprezentat odata Alex in Magic, ii dedic statistica de mai jos lui Aliat.... si sa fie sanatos, cu el personal nu avem nimic (Adica cu Remus...).....

Parte 1:
Triburi: MAGIC
Parte 2:
Jucători: ZaMaster

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 494
Tabăra 2: 75
Diferență: 419

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,711,950
Tabăra 2: 712,513
Diferență: 3,999,437

chart
 

DeletedUser38312

daca bagi/bagati cateva sute de puncte premiu la mine pe cont o sa am grija ca mesajele sa ajunga la cine trebe..altfel nu misc un deget..:D:D:D
 

DeletedUser

daca bagi/bagati cateva sute de puncte premiu la mine pe cont o sa am grija ca mesajele sa ajunga la cine trebe..altfel nu misc un deget..:D:D:D

Eram sigur ca nu esti decat un profitor :)))) mergi langa ( mzateras)-anagrama :))
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus