WANTED vs MAGIC !!!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16934

Salutare in primul rand

apiaregina te lauzi tu ca esti blindat,la 10 atacuri nici un nivel de zid nu scade(atacuri cu 500 berbeci min)
As vrea sa te vad sa te aperi cu trupele proprii si dupa aceea sa postezi statistici si sa te dai jucator.

bafta

80% sunt trupele mele iar ca sa ma apar cu trupele mele ... trebuie sa ataci doar tu nu tot tribul... sa inteleg ca atacul se cam termina... si nu va asteptati sa luati atat de putine sate
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

...

Poate nu ai dat un ochi la statistici,este ceva normal ca granita sa fie blindata
Peste tot granita este blindata,si in k4/k14 (unde ma aflu eu)..eu cred ca am luat chiar foarte multe sate,voi sunteti un trib mare,cu multi jucatori...aveti avantaj ar trebuii sa fim pe - noi..si nu invers
spor la aparat
 

DeletedUser

Domnul "apia" erai asa dornic sa ma fugaresti ca am ajuns eu sa te fugaresc, pana se va termina razboiul asta iti zic eu ca voi lua de la tine mai multe sate decat vei lua tu din WANTED, asa ca ciocu mic ca fara defensiva lui mafia si doc' erai *** ,oricum esti hent cu mana la jocul asta noroc cu sitterele tale ca altfel vedeai marginea hartii deja, ca sa nu zic mai multe Intemeietori MAGIC mi-au aratat si ei cate cunostinte au despre joc, pavone cu conturile ei, ady care face apelative la adresa mea ( EDITAT), si de filtm urmatorul raport ** de la sine:

http://ro5.triburile.ro/public_report/f90fd06939ac2dfdb652779cc3cdd80b

Pavone nu te mai intreba de ce zic ca multi sunteti slabi rau de tot, daca aveam resursele voastre erati mancati EDITAT dar poate va mai pregatesc niste surprize, marca "ALIAT"...:) zambiti sunteti la camera ascunsa, grimasa aia nu e buna d-ra paun, nu te mai umfla in pene atata ca degeaba o faci.


1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

surprize gen, sa convingi jucatorii fara experienta ca sa le dai sitter sa le poti goli conturile ? macar de o faceai pe un cont mai mare nu pe danger96 :(
 

DeletedUser

Renzor' daca nu stai in banca ta ma faci sa-mi caut interese sau sa-mi fac interese in zona ta, cat timp ai stat in WANTED ti-a fost bine? Nu ma face sa-mi schimb parerea despre tine ...

Apropo caut un cont mic in mijlocul MAGIC-ului sa-i stresez non-stop cu el, cine ni-l da?
 

DeletedUser

in zona mea nici daca vrei nu ma poti atinge , sa fim seriosi :)) asta fiind valabil doar in zona mea

a fost bine in wanted, mersi ca m ai lasat sa stau poate o sa mai vreau dar cu alta ocazie :d(totusi , am cucerit si eu ceva cat am stat in wanted :D :) )
 

DeletedUser

Renzor' daca nu stai in banca ta ma faci sa-mi caut interese sau sa-mi fac interese in zona ta, cat timp ai stat in WANTED ti-a fost bine? Nu ma face sa-mi schimb parerea despre tine ...

Apropo caut un cont mic in mijlocul MAGIC-ului sa-i stresez non-stop cu el, cine ni-l da?

zaaliatule in afara de gura mare si sa scrii colorat ...mai stii ceva?........tu si coana mare de rugozbrosczilla ! app....daca nu stii toamna se numara bobocii :D:D:D
 

DeletedUser16934

domnul remus(cari) se pare ca dormi... daca tu gasesti vreun soldat de la doc sprijin la mine eu iti dau contul... total invers este eu am sprijin la doc...
iar despre mafia se pare ca din cauza ta nu vrea sa ma sprijine... eu sunt ajutat de colegi mei din k16... gen thewanderer dicadica fosti colegi din rgk asa ca ciocul mic si joc de glezne...
iar tu te lauzi ca ai luat sate... care sate??? cele de la prietenul tau kastravete...si inca ceva prea putine atacuri pe mine... la punctele si satele tale adunate inca esti 0

oricum mai bine sa visezi la satele mele decat sa te oftici si sa faci infart ca nu le vei putea inobila...
 

DeletedUser40913

Pana una alta lasati gura... statistica vorbeste! Jucatori WANTED-48, jucatori MAGIC-173, dominarea hartii deja nu se mai discuta... vorbiti prin fapte daca vorbiti ca de gura toti suntem buni.
 

DeletedUser

danimaxx... ce cauti in cloaca asta? esti prea bun pentru asa ceva. si mai nou se fac conturi de extern de catre jucatori care intr-un fel sau altul au primit contul altcuiva in acest razboi?! daca jucati acel cont pe harta dintr-un motiv pe care il stim cam toti e ok dar sa il transformati intr-un cont de extern mi se pare jenant si abuziv.
 

DeletedUser

Daca pe vreun cont joaca acum cineva este un lucru normal ca cel ce joaca, se bate cu MAGIC pe acel cont sa-si spuna punctul de vedere, chiar si pe extern. Nu este nimic rau in acest lucru. Cat despre magicieni lasa ca eu v-am promis ca va aratam pe harta ce si cum discutam, cat priveste externul stie toata lumea ca pot fi obiectiv si la subiect si putem discuta onorabil dar fata de persoanele care ma insulta prin diverse metode ( a se vedea circularele MAGIC mai apiaregina, iara tu de la zacrita sa nu ajungi ca sefa ta sa ma pomenesti la fiecare circulara si sa nu poti dormi linistit si la 2-3--4 dimineata cand dai circulare sa ma pomenesti "frumos" si de bine ), din aceste cauze va spun totul pe fata, de la anuntarea razboiului cu multa vreme inainte pana la aducerea la cunostinta sa reveniti la un mod civilizat de a vorbi, atat timp cat vorbiti cum vorbiti eu va raspund cu aceeasi moneda.
 

DeletedUser

Daca pe vreun cont joaca acum cineva este un lucru normal ca cel ce joaca, se bate cu MAGIC pe acel cont sa-si spuna punctul de vedere, chiar si pe extern. Nu este nimic rau in acest lucru.


vorbesti de conturile cedate de tine(sau alti jucatori cu multiacc) la altii jucatori care nu au treaba cu lumea sau poate ca au avut... si doar vrei sa ii aduci in tribul tau sa se bata cu magic? pai mi se pare ca ti cedeaza jucatorii maestre,nu suporta stresul de a sta zi si noapte la calculator sau ca pierd sate in defavoarea voastra ... in rest nu mi se pare nimic rau sa aduci jucatori , se vor plictisic si aia si vor ceda :(



Renzor' daca nu stai in banca ta ma faci sa-mi caut interese sau sa-mi fac interese in zona ta, cat timp ai stat in WANTED ti-a fost bine? Nu ma face sa-mi schimb parerea despre tine ...

vezi tu ... nu mi place sa ma ameninte cineva intr un fel asa de dulce .. dar daca tu vrei asta e treaba ta , eu vorbesc aici pentru ca particip la razboi si e o tema deschisa asa ca .... dar totusi am fost un jucator fidel , am inobilat si mi am vazut de treaba ... :d dar... daca tu spui ca imi poti face probleme in zona mea chiar astept dar te astept cu contul tau fara ajutorul altor triburi , te astept sa ajungi cu wanted pana la mine si atunci vom da cioc in cioc :D
 

DeletedUser

aliat se vede cum castigi tu razboiul impotriva noastra...pardon, cum incerci sa-l castigi, ca nici macar asa nu reusesti.

ti-ai pus Editat sa pacaleasca un copil si sa intre pe contul lui golindu-l de trupe. sa-ti fie rusine, numai asa stii sa joci. nu esti in stare sa castigi nimic prin lupta, pe harta ci doar prin magarii.

asa cum este seful, se pare ca sunt toti din wanted.
stie toata lumea cat de rusinos ai parasit lumea 3 si apoi lumea 5, asta arata cat de murdar joci. si mai ai si nerusinarea sa deschizi gura....EDITAT


ti-am facut nu stiu cate oferte sa te bati cu mine dar ai fugit EDITAT ..ai ceva cu mine, vrei sa-mi arati ceva? pai vino naibii si bate-te cu mine.

sunt mai buna aliat, orice ai zice, jocul arata ca sunt mai buna. ca mai dau din gura si pe aici cand vad ca tine este mai rarut, eu joc pe harta.
si pana una alta sunt rangul 3 la inamici invinsi in conditiile in care ma ocup si de conducerea unui trib si nu-s doar jucator, tin de 2 ani un trib de rangul 1, am juma de cont facut din cuceriri.

tu cu ce te lauzi mai EDITAT ? cu innobilari interne, cu dat capace la aia de nu poti sa-i cuceresti, cu atacat prosteste?
am fost sitter la apiaregina azi pt juma de ora...vai steaua ta ce atacuri poti sa dai. am lasat sat proaspat luat gol si n-ai fost in stare sa-l iei.

1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Este indicat să tineţi cont că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

marusk89 de ce mi-ai cenzurat postarea?
ce era jignitor ca i-am spus lui razbonicul luminii ca latra ca un chihuahua? imi cer scuze fata de rasa respectiva de caini pt ca i-am jignit comparandu-i cu aliat.

si "gluga de coceni" de ce ar fi o jignire? sintagma descrie o trasatura de caracter, adica un om moale/pampalau/papa lapte/slab/fara tarie de caracter...care dintre sinonime as putea sa le folosesc sa-l descriu pe aliat astfel incat sa nu se considere jignire?
ce vina am eu ca este el un papa lapte si ca doar ii spun pe nume? :)))

ia vezi mai sus in postarile unuia "aliat" (cine o fi ala ca nu l-am gasit pe joc in clasamentul jucatorilor) cate jigniri are intr-o singura fraza....eu sunt mic copil pe langa el.

ce sa faci cand vorbesti mult si poate fara sa gandesti....

asa-i, spune-i lui sef-tu sa vorbeasca mai putin si sa gandeasca mai mult...nu i-ar strica.


6.1. Moderatorii şi adminii au dreptul de a edita, şterge mesajele şi/sau închide topicuri.
Dacă mesajul dumneavoastră a fost şters sau editat atunci înseamnă că această acţiune a avut la bază un motiv întemeiat. Vă rugăm să respectaţi instrucţiunile lor.

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completări sunt considerate "post hunting" şi sunt interzise.
În cazul în care doriți să corectați sau să aduceți completări mesajului dumneavoastră vă rugăm folosiți opțiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: WANTED
Parte 2:
Triburi: MAGIC

Timeframe: 10/09/2011 00:00:00la26/09/2011 14:14:00

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,032
Tabăra 2: 2,707
Diferență: 1,675

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 489
Tabăra 2: 202
Diferență: 287

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 11,047,350
Tabăra 2: 27,703,442
Diferență: 16,656,092

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,391,437
Tabăra 2: 2,125,734
Diferență: 3,265,703

chart
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus