WANTED vs MAGIC !!!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

copilasi (Aliat si Pavone) am 2 vesti pentru voi, una buna si una "mai putin buna" :D

prima:
va propun sa ne vedem intr-un weekend la munte! ce ziceti?

a doua:
nu-mi permit sa nu va invit pe amandoi :)

Va plac vestile? :D

PS: mai scurt si la obiect ca unii nu mai citesc romane de muuult.

pai s-a decis deja sa fie intalnirea in jur de 15 octombrie . inca nu s-a decis daca il luam si pe aliat cu noi sau nu. daca se mentine in stilul comic de pana acum eu as vrea sa vina, m-ar distra.
a nu se intelege gresit ca nu ma simt bine cu voi....dar este loc intotdeauna si de un bufon.

sa vedem ce zice si dondon


@aliat
mai bati mult campii cum ai fost tu singur in mijlocul dusmanului?
tu crezi ca 3sla sunt ca tine, sa dea capace adversarului? si mai ai tupeul sa vorbesti ca nu confunzi jocul cu viata reala. daca ar fi asa, de ce naiba ai abuzat de forta fizica impotriva lui rainn?
erau jucatori din 3-4 triburi la acea masa de la burebista si doar tu te-ai dat in stamba.

legend, ma aperi daca ii vin idei lui asta sa imi dea si mie 2 capace? vreau sa ma asiguri, altfel nu accept sa-l aduci la munte ca nu vreau sa ma intorc invinetita acasa.
 

DeletedUser16415

Aliat modest ca deobicei :)

Pavone scurta ca-ntodeauna :)


n-as vrea sa fiu rain 2 (ca fizicul ma ajuta din plin ) ... dar daca este nevoie pot sa am grija de tine :D

100 Ron era pe atunci taxa? acum cum mai stau lucrurile? care stiti tzineti-ma si pe mine la curent pt orice eventualitate :D
 

DeletedUser14512

Mamaaa,mai ceva ca la usa cortului :(
Oricum,e grav daca Magicienii au inceput deja sa primeasca sprijin de la admini....
 

DeletedUser

Aliat modest ca deobicei :)

Pavone scurta ca-ntodeauna :)


n-as vrea sa fiu rain 2 (ca fizicul ma ajuta din plin ) ... dar daca este nevoie pot sa am grija de tine :D

100 Ron era pe atunci taxa? acum cum mai stau lucrurile? care stiti tzineti-ma si pe mine la curent pt orice eventualitate :D

Sa dat de ochi lumi si aia 100 ron...ca la persoana respectiva...nici cu sacul de euro...nu cred ca baiatu meu ar da vre`un semn :D e cuminte rau :D
 

DeletedUser

@ legend
merci frumos...contez pe tine
tinem legatura privind data exacta si locatia

de fapt era moca dar deh, trebuia sa se faca parada ca are de unde si are cu ce :)))))

@mkin
explica-te... nu de dragul meu ci pt ca adminii doresc si dovezi cand ii acuzi...altfel s-ar putea sa scrie ban pe atacabil pe tine

@daniel
sunt vremuri de criza...iei ce ti se ofera, nu mai faci mofturi :)))
si pan' la urma, fata cica nu are nevoie de push up si buretei, ar trebui sa conteze asta nu? inchizi si tu ochii ca nici de bretele n-ar avea nevoie
 

DeletedUser

@daniel
sunt vremuri de criza...iei ce ti se ofera, nu mai faci mofturi :)))
si pan' la urma, fata cica nu are nevoie de push up si buretei, ar trebui sa conteze asta nu? inchizi si tu ochii ca nici de bretele n-ar avea nevoie

inchid ochii...nu`i inchid...ma gandesc ca in loc sa vomite baiatu vomita stapanu :D
 

DeletedUser

Pavonas nu am nevoie de nici o invitatie stiu de cate ori va intalniti si unde si de obicei vin neinvitat pentru ca surpriza e mai mare, pana una alta nu cred ca ai timp de asa ceva:

pavone
vreau sa stiu ce trupe de atac/defence aveti dispobile sau pe unde le-ati trimis in sprijin/atac.

pana acum am lasat-o la "dolce far niente" dar prea se umfla muschii pe ALIAT ca suntem slabi si ne cucereste asa ca este timpul sa iau masuri si sa organizez tribul...si daca nu pot cu vorba buna, atunci voi incerca cu biciul.

asadar astept raspuns de la tot tribul, nu-mi dati motive sa va trec la innobilari interne caci abia astept.


spor la joc
irina

Sac ..:) Unde era "dictatoarea" de d-ra paun, iti dau eu un bici ..vrei?

Facem o conventie, in loc de biciul tau nu mai bine trimitem nobilii nostri ? Hai ca e parfum .. iti convine pun pariu:)

Offf, sunteti buni pavone, cam asa de buni sunteti:

http://ro5.triburile.ro/public_report/5186dd18c7fef36fea8bc19da62a8303

Nu m-am abtinut sa nu-l postez, cand primesti astfel de rapoarte in trib e o singura concluzie, trage tu concluzia sa nu iti mai spun eu care este...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

doar vreo 2 sate de atac ingramadite acolo. si satele alea de atac sunt vai de mama lor... cum sa te aperi cu 15k de topoare pe zid 1?!

o fi crezut omul ca e fake. dar la fake nu bagi in sat 15k de topoare :D
 

DeletedUser38312

In primul rand, daca ajungi sa te aperi cu atacul atunci e grav si esti praf in opinia mea:D, iar in al doilea rand rapoartele astea arata ca un dita mai tribu nu are def, ceea ce mi se pare rusinos, tinand cont ca razboiu o inceput acuma 2 saptamani si ceva... aproape 3, iar unii nu au fost in stare sa care defu pe granita ...eu cred ca o fost timp destul..

ps:doar in cazul in care mai faceti catapulte nu cred ca va-ti fi incadrat:D:D:D:)
and the second ps: nu lua-ti in seama greselile de scriere..is mai analfabet de felul meu:)))))))))))))
 

DeletedUser14300

ce rai sunteti... ati suparat-o pe pavonete si iar s-a banat "la cerere"(ca ea nu jigneste...la cat e de doamna isi ia vacantza doar cand se roaga de moderatori sa-i dea) si nu mai am de cine face caterinca 2 saptamani:((((



EDITAT


1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4978

In primul rand, daca ajungi sa te aperi cu atacul atunci e grav si esti praf in opinia mea:D, iar in al doilea rand rapoartele astea arata ca un dita mai tribu nu are def, ceea ce mi se pare rusinos, tinand cont ca razboiu o inceput acuma 2 saptamani si ceva... aproape 3, iar unii nu au fost in stare sa care defu pe granita ...eu cred ca o fost timp destul..

ps:doar in cazul in care mai faceti catapulte nu cred ca va-ti fi incadrat:D:D:D:)
and the second ps: nu lua-ti in seama greselile de scriere..is mai analfabet de felul meu:)))))))))))))


1. Satele sunt deocamdata tot la doc;)
2. Are inamici invinsi ca aparator in 3 saptamani de razboi 80.000.000. Cam cat ai tu de 3 ani si jumatate de cand joci;)

Sincer, nu stiu cine este mai praf.

In legatura cu al doilea P.S. nu trebuia sa-l mai scrii. Nu toti luam greselile in seama ci numai continutul, numai ca la tine nu exista;) Continut... nu greseli:))

EDIT: Scuze, aproape 2 ani de joc. Imi fac mea culpa!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38312

In legatura cu punctele de razboi pe mine nu o vrut sa ma atace mai nimeni de cand s-o terminat cu crazy..m-am rugat de newage si inafara de niste atacuri lesinate de la 300 de h..in rest nimica.
Deci dupa 1 an 10 luni si 3 zile de joc nustiu daca e mai bine sa nu fi atacat sau sa fi...
In plus din cate observ la newage le e frica de mine si de asta nu ma ataca..ii ataca daor pe aia mai slabi si incativi:D:D:D
 

DeletedUser4978

Ideea era ca ai spus ca Doc e praf pentru ca s-a aparat cu trupele de atac. Dupa 80 mil. inamici invinsi ca aparator in 3 saptamani, e bine daca mai ai si trupe de atac;)
 

DeletedUser38312

Eu m-am referit la un tot adica la trib..ca daca nu va ajutati si nu sunteti in stare sa va aparati tinand cont ca magicu e de 4 ori mai mare ca wantedu.
Iar jocu asta nu e 1 vs 1 sau de 1 vs mai multi, ce e de team si de ajutat colegii, dar in ziua de azi mai toti au uitat de acest lucru care dupa parerea mea defineste acest joc si anume team worku.:D
 

DeletedUser

In legatura cu punctele de razboi pe mine nu o vrut sa ma atace mai nimeni de cand s-o terminat cu crazy..m-am rugat de newage si inafara de niste atacuri lesinate de la 300 de h..in rest nimica.
Deci dupa 1 an 10 luni si 3 zile de joc nustiu daca e mai bine sa nu fi atacat sau sa fi...
In plus din cate observ la newage le e frica de mine si de asta nu ma ataca..ii ataca daor pe aia mai slabi si incativi:D:D:D

Copilas copilas...care a aflat de extern de 1 luna si nu mai tace...
Frica de tine are newage??? eu stiu ca odata ce nu`s deranjat nu deranjez...tu in waru asta...personal cu contul tau...nai luat nimic...ci doar ai pierdut un sat ;)
Cat despre afirmatia ta...ca ataca doar pe cei slabi si inactivi...multumim frumos bunule...de primit am primit eu dondon titone krash gabytzuc kabyna...astia mai slabi de la noi fatza de tine...taci draq din gura...tiam zis te`am bagat un pic in seama si ai crezut ca te`ai facut jucator...
E greseala noastra ca te`am bagat in seama si ti`am dat grade...dar stii ca cum se dau asa se iau...shhtttt...stai cumintz acolo...ca era mai bine cand nu stiai de extern si nu erai bagat in seama
 

DeletedUser38312

In primu rand am cont pe extern de aproape un an de zile, ca n-am comentat asta e altceva....motive am avut destule.
Stii prost prin faza nu deranjez nu's deranjat, am deranjat destul pe cativa dar na n-au ce-mi face ca si-o i-au in bot;)
Am pierdut un sat ca mi-o fost lene sa verific triburile intr-o dimineata, iar din cate stiu tu ai pierdut 2 in ultimele zile, iar daca te uiti pe twstats eu am -1 si tu -2 deci na-i ce comenta aici.
In al doilea rand ai zis ca ataca pe dondon kabyna krash gabytuc titone...toti astia is de ani buni pe granita si au la ordinul sutelor de sate acolo, nu ca mine care am..hmmm sa ma gandesc maxim 40 de sate si care tocami acuma 3 luni si ceva am luat primu sat in k42 dupa ce am plecat tocamai din varfu la k2, asta dupa ce so sfarsit granita si implicit razboiu cu crazy. Tu ce atacuri ai avut pe tine? Din alea lesinate de la 200 de h si cate 100 pe sat..alea nu's atacuri, atacuri is alea ce trimitea vmihai cate 2-3 pe sat si cand iti baga 1000 te lua dracu sa stai sa bagi def pe fiecare si sa notezi.
Cat despre bagat in seama eu is ala care ti-am dat prea multa atentie ruganduma de tine si gasca ta sa atacati cand ataca toata lumea, atunci cand eu pierdeam zile in sir sa fac o chestie buna pt reb si 3-sla iar pe tine te durea in cot si radeai ca "cine mai e si asta acuma sa imi zica mie ce sa fac"..problema e orgoliu si aerele tale de mare figura asta e...
Ce grade mi-ai dat tu? Tot ce am am obtinut a fost prin munca nu prin smecherii ca tine.
In vara care tocmai o trecut am facut mai multe chestii decat ai facut tu de cand esti pe joc si am obtinut rezultate la care tu nici nu visezi sa ajungi printr-un joc corect...asa ca gura mica si veziti de treaba ta..
Na-i cu ce sa ma contrazici, iar daca mai comenetezi mult la adresa mea si iti m-ai dai aere..vezi sa nu te fac de cacao din nou..
 

DeletedUser

In primu rand am cont pe extern de aproape un an de zile, ca n-am comentat asta e altceva....motive am avut destule.
Stii prost prin faza nu deranjez nu's deranjat, am deranjat destul pe cativa dar na n-au ce-mi face ca si-o i-au in bot;)
Am pierdut un sat ca mi-o fost lene sa verific triburile intr-o dimineata, iar din cate stiu tu ai pierdut 2 in ultimele zile, iar daca te uiti pe twstats eu am -1 si tu -2 deci na-i ce comenta aici.
In al doilea rand ai zis ca ataca pe dondon kabyna krash gabytuc titone...toti astia is de ani buni pe granita si au la ordinul sutelor de sate acolo, nu ca mine care am..hmmm sa ma gandesc maxim 40 de sate si care tocami acuma 3 luni si ceva am luat primu sat in k42 dupa ce am plecat tocamai din varfu la k2, asta dupa ce so sfarsit granita si implicit razboiu cu crazy. Tu ce atacuri ai avut pe tine? Din alea lesinate de la 200 de h si cate 100 pe sat..alea nu's atacuri, atacuri is alea ce trimitea vmihai cate 2-3 pe sat si cand iti baga 1000 te lua dracu sa stai sa bagi def pe fiecare si sa notezi.
Cat despre bagat in seama eu is ala care ti-am dat prea multa atentie ruganduma de tine si gasca ta sa atacati cand ataca toata lumea, atunci cand eu pierdeam zile in sir sa fac o chestie buna pt reb si 3-sla iar pe tine te durea in cot si radeai ca "cine mai e si asta acuma sa imi zica mie ce sa fac"..problema e orgoliu si aerele tale de mare figura asta e...
Ce grade mi-ai dat tu? Tot ce am am obtinut a fost prin munca nu prin smecherii ca tine.
In vara care tocmai o trecut am facut mai multe chestii decat ai facut tu de cand esti pe joc si am obtinut rezultate la care tu nici nu visezi sa ajungi printr-un joc corect...asa ca gura mica si veziti de treaba ta..
Na-i cu ce sa ma contrazici, iar daca mai comenetezi mult la adresa mea si iti m-ai dai aere..vezi sa nu te fac de cacao din nou..


scuze daca poluez tema cu discutii despre newage si sla & r3b, dar amicul miheu vorbeste numai balarii. cu 40 de sate pe granita te cred si eu ca nu-ti faci griji dar cand ai cu sutele e mai complicat de rezolvat cu apararea. in afara de asta tu despre ce razboi vorbesti?! ala cu r3b se cheama razboi?! e adevarat ca sunt colorati pe harta cu rosu si din cand in cand mai pleaca niste atacuri lesinate de la 200 de ore, dar din statistica nu reiese o confuntare in forta. in afara de mici conflicte regionale nu se poate spune ca intre newage si r3b e un razboi in adevaratul sens al cuvantului.


Parte 1:
Triburi: Newage
Parte 2:
Triburi: R-3-B

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22
Tabăra 2: 16
Diferență: 6

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 218,300
Tabăra 2: 171,864
Diferență: 46,436

chart


uite aici marele "razboi" la care iei tu parte :D

vizioneaza si statistica cu sla si poate o sa intelegi care-i treaba cu razboiul.
 

DeletedUser

Hm...

Nu era alt razboi aici si alte conflicte? Poate nu stiu eu bine dar sa ma lamuriti si pe mine.
R3B din ce stiu eu, acesti jucatori si acest trib au ajutat 3-SLA maxim, dar la ce comentarii acide la adresa lor faceti pe extern cred ca ar fi mai bine sa se retraga in corpore din razboiul impotriva newage si atunci o sa simtiti cu adevarat lipsa lor din zona.
miheu e un baiat sufletist, stiu sigur ca se implica maxim in REB, daca o face si in 3-SLA tot ce i-ati reprosat nu isi are rostul.

R3B tata haideti cu mine impotriva MAGIC ca e mai frumos si mai "fun", daca munca voastra nu e apreciata la adevarata valoare..sac sac sac
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus