WANTED vs MAGIC !!!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

SERVUS,

Buna dimineata stimati colegi de joc, va anunt oficial ca astazi 10.09.2011 tribul WANTED rupe PNA-ul cu MAGIC.

- pentru cei ce nu stiu sau nu a-ti fost informati, in momentul in care s-au luat sate de la KinGFlex a-ti fost trecuti la PNA si Intemeietorii vostri au fost anuntati
- istoria diplomatiei e simpla, fostul trib Yakuza s-a rugat de noi 6 luni pentru alianta si nu au avut-o, in momentul coalizarii impotriva Unique s-a facut alianta
- acum MAGIC este o mega-fuziune unde identitatea triburilor componente este pierduta, ca si familia inexistenta ...
- pavone si altii jucatori MAGIC ne-au incurcat maxim impotriva tribului crazy si nu numai, desi am trecut cu vederea aceste aspecte, pavone a transformat totul intr-o vendeta personala, sa nu amintesc de toate trimiterile la noi in circularele ei, ii doresc sa stea pe 100 conturi cu fulluri de atac si fara cont-premium cum isi doreste si ea .. de altfel
- e simplu, concluzia este asa, ne-ati provocat non-stop, ne-ati jignit membri si conducatori tribului, totul are o limita, incepe sa dea pe la prea-plin asa ca de astazi sunteti trecuti oficial la dusmani
- pe noi nu ne intereseaza satele, punctele, locurile in clasament... punem pret pe valorile omenesti, corectitudine, caractere fara reprosuri, ca o paranteza fie spus conducatori vostri sa faca echipa cu cei ce nu ii numesc ticalosi, scarbosenie si alte apelative ...cine stie cunoaste

Lung .. deh, e dimineata am si timp de povesti.
Sa fie un razboi frumos, oricum cate sanse ne dati, 20-30% ( referindu-ne de resursele si logistica fiecarui trib )?

P.S. Conducerea MAGIC sa nu se oboseasca sa dea la toti membri circulara ca am dat-o eu deja, mai putin cei ce i-am blocat la mesaje eu sau ei :))

Succese !!!:D
 

DeletedUser

SERVUS,


- pe noi nu ne intereseaza satele, punctele, locurile in clasament... punem pret pe valorile omenesti, corectitudine, caractere fara reprosuri, ca o paranteza fie spus conducatori vostri sa faca echipa cu cei ce nu ii numesc ticalosi, scarbosenie si alte apelative ...cine stie cunoaste



Succese !!!:D

Vezi ca iar iti pui piedica singur...:)
valori omenesti:deocamdata de la tine nu am vazut nimic altceva decat anumite sincope de a trimite femei la cratita,jigniri etc..
corectitudine:s-a vazut cand ai fost inchis cata corectitudine a existat la tine:)
caracter fara reprosuri:mareeee caracter:)),nu reusesti sa duci o discutie si recurgi la tactici de pe campuri...

succes ce sa zic...:rolleyes:
 

DeletedUser

** de amintiri, citezi din amintiri din copilarie, chestii uitate si nu are rost sa ** de ele, cred eu, fiecare cu ale lui, uneori mai gresesti, platesti, asta e viata, mergi inainte..tot inainte, daca te cramponezi in trecut nu faci nimic.
 

DeletedUser

ha, deci pana la urma ai avut tupeu :)))

n-am mai intrat din mai pe extern dar pt a-ti mai da un pic peste bot merita sa dau o tura pe aici

ce este magic si cum se organizeaza magic nu te priveste pe tine, nu esti conducator in acel trib, vezi de bucataria ta si de cratitele tale....pana una alta, eu si colegii mei am facut un trib de rang 1, am castigat toate razboaiele pe care le-am avut si ne mentinem in varf de timp indelungat.

pe cand tu, esti conducatorul care si-a distrus singur tribul, s-a batut singur si care n-a fost in stare 3 ani de zile sa castige un razboi cu crazy...

tu vorbesti de corectitudine? chiar n-ai pic de rusine? tu, care ti=ai luat ban definitiv pt magariile facute ai tupeu sa vorbesti despre corectitudine?
si se pare ca bunul tau prieten kingflex ti-a urmat exemplul "corectitudinii" si s-a invartit si el de un master ban. :)))

sa pun aici lista conturilor crazy pe care le-ai cumparat?

te-am incurcat in razboiul cu crazy? cine plangea la mine si la colegii mei sa fie sprijinit? nu ti-e rusine milogule sa te dai zmeu cand in urma cu 6 luni imi cereai alianta si sprijin la greu?
ai uitat cand ma sunai ca disperatul sa te sprijin. cand imi sunai colegii la 2 noaptea sa-ti bage sprijin.
ai uitat cand ma sunai si-ti tremura vocea ca ti-a dat-o rainn si te rugai de mine sa ma bag si eu in razboi cu unique

ce respect sa am fata un astfel de om? esti o rusine

si de cand sa dai un razboi ai nevoie de motiv? ce-i ipocrizia asta? un razboi se da ca asa este jocul, sa nu fim penibili si sa bagam tot felul de motive.

ma bucur ca ai inceput tu, asteptam asta de mult timp. doar pentru ca mi-am dat cuvantul lui artificie nu am miscat nimic impotriva wanted si am asteptat sa faceti voi primul pas.


pt wanted: sa aveti bafta

p.s. aliat, invata naibii o data limba romana...nu intotdeauna "a-ti" se scrie cu cratima
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Si asa a inceput.

3-SLA isi modifica de astazi diplomatia cu WANTED si anume PNA, lucrul asta trebuia facut din momentul in care s-au bagat peste noi in razboiul cu newage unde anumiti jucatori au inobilat sate dusmane ( ca sa nu le piarda la noi) si recrutarile lui mvaly, coco si jeanel.
 

DeletedUser

pavonas ..

WANTED a castigat de unii singuri toate razboaiele avute cu toate triburile, de multe ori mai multe si mai mari ca si noi.
De ce nu s-a castigat razboi cu crazy, intreaba-te tu/ kabyna/ dondon75 ..sa mai insir ? Nu mai conteaza.
Pe joc nu am facut nici o magarie, practic banul a fost din alt motiv, pe acest forum extern referitor la acelasi subiect tin foarte bine minte cum ma aparai si imi luai apararea dar atunci aveai alte interese, ai si spus ca nu are rost sa mai discutam despre asta.
Habar nu ai ce a fost cu KinGFlex dar ca de obicei ** ca musca in oala .. o auzi?
Cu conturile crazy asa zise cumparate habar nu ai ce sa intamplat.
Eu tie nu ti-am cerut sprijin niciodata, aikon a vrut sa ma ajute si ma trimis la tine ca aveai parola la cont, ti-am bagat puncte premium si nu ai trimis mai mult de 100 ferme defence, infinit mai mic fata de ce trimiteai tu personal in crazy, lupul moralist..ti-ai gasit, poate te transformi si in vulpita rosie..deh mai facem un film doua...
Razboi desi ai bagat tot magicul in razboi doar ca initial ai vrut l-ai primit, ai postat de mii de ori ca ma ataci, la fiecare circulara in magic ma pomeneai, ai facut si tam-tam la misto ca ma atacati..etc etc, motive ai avut destule, motive am avut si eu, e simplu desi am revenit in joc sa va ajut treptat mi-ai devenit nesuferita, sa postezi aici toate mesajele tale cu crazy pe timp de alianta cu noi si luptam la greu cu ei, cum ne lucrai pe la spate..pot arata lumii intregi adevarata ta fata, dar e simplu cei mai de incredere oameni din yakuza/ magic i-ai pierdut pe drum si o sa mai pierzi si altii ca pui interesul tau personal mai sus decat cel al tribului, unde sunt ludice, draven si altii, oare iti mai aduci aminte ca din certurile tale au decis sa dea stergere de cont..nu ai tu bun simt sa zici adevarul ca te arati cu degetul singura.
Apropo eu gresesc gramatical in mod voit la ultimele mele postari si ale tale te-am corectat gramatical la greu...deh lasa vrajeala asta de extern si ne vedem pe joc sau deja ti-e frica?
Cand mi-a fost mie frica sa atac vreodata 1 trib sau 2 sau 10, nu pierd nimic, asa e mai fun daca intelegi cuvantul, deci miss "vulpita rosie" ..stay chill ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

de ce sa-mi fie frica mai razbonicul luminii? ce poti sa-mi iei? casa, masina, viata?
nu vezi ca esti dus?

pe crazy i-am aparat si ii voi apara intodeauna, aia sunt oameni...nu ca tine. am recunoscut mereu ca-i voi ajuta oricand cu placere. totusi, sprijinul trimis lor este infim fata de cat am pompat in fundul tau si fata de cate conturi ti-am luat la mine ca sa le scap de atacurile crazy.

diaralex si all4u exista azi pe harta doar pt ca au avut protectia mea

tie ti-as fi dat war cu placere de mult timp, insa, asa cum am mai zis, prezenta lui artificie in wanted m-a impiedicat sa fac asta.
doar pentru ea nu am dat razboi wanted-ului.

si asa cum ti-am mai zis, ai iesit cu coada intre picioare de 2 ori de pe jocul asta...si pe l3 si pe l5...asta arata cat de "bun, corect, mare razboinic" esti tu

mai bine taci naibii din gura ca te faci singur de ras tot vorbind.

dintre toti jucatorii de triburile tu ti-ai luat-o cel mai adesea si te mai si umfli in pene acum.

stai si viseaza tu mult ca prietenii mei sunt prietenii tai, mie imi convine sa iti imaginezi asta :)))

asteapta-te la surprize remus...naiv ai fost, naiv ramai...si de aia ti-o vei lua din nou.
 

DeletedUser

WANTED a castigat de unii singuri toate razboaiele avute cu toate triburile, de multe ori mai multe si mai mari ca si noi.

De ce nu s-a castigat razboi cu crazy, intreaba-te tu/ kabyna/ dondon75 ..sa mai insir ? Nu mai conteaza.
Pe joc nu am facut nici o magarie, practic banul a fost din alt motiv, pe acest forum extern referitor la acelasi subiect tin foarte bine minte cum ma aparai si imi luai apararea dar atunci aveai alte interese, ai si spus ca nu are rost sa mai discutam despre asta.


Cand mi-a fost mie frica sa atac vreodata 1 trib sau 2 sau 10, nu pierd nimic, asa e mai fun daca intelegi cuvantul, deci miss "vulpita rosie" ..stay chill ...

styl dre mai remus...
de aceea odata cu tine au fost si alte barbare ,eoarece nu sustineai mai multe conturi?..:)tu nu faceai nicio magarie:D,si da iti luam apararea pana la un anumit punct.
Aceea sustinere a fost pentru faptul ca nu eram de acord cu relatia jucator-admin...;)fi sigur ca nu eram de acord cu restu intamplarilor,cu iesirea ta la pescuit cand nu reusesti sa duci o conversatie..
In legatura cu frica ta..pentru ca nu iti era frica ai apelat la treburile care te caracterizeaza,cumpararea sau atragerea jucatorilor prin diferite favoruri?:)
Aduti aminte ce plimbaret erai intre unique si 3-sla,imbarligaturile tale nu si-au facut datoria precum ai facut cu alte triburi gen COA,crazy si asa mai departe..aveai si ajutor de babe ascultatoare pe la usi gen setzel,mare caracter si asta:)..vorbeste cu dondon fuge la tine,de la tine vine la dondon,apoi fuge prin unique..zici ca el era centrala


asteapta-te la surprize remus...naiv ai fost, naiv ramai...si de aia ti-o vei lua din nou.

gresit...

naiv ai fost,naiv ramai...si de aceea ti-o vei lua mereu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14300

10.09. 12:51 Lavanda a fost invitat de către pavone
woow au inceput sa se agite apele:)) inca un razboi...probabil inca o fuziune:D:D:D te pomenesti ca ma trezesc si eu cu invitatie in magic:D:D:D
 

DeletedUser

woow au inceput sa se agite apele:)) inca un razboi...probabil inca o fuziune:D:D:D te pomenesti ca ma trezesc si eu cu invitatie in magic:D:D:D


nu te vrea nimeni si crezi ca te luam noi? stii bine ca bati la porti inchise, tu n-ai cauta printre noi, doar satele tale :)))
 

DeletedUser14300

stati asa ca m-am prins...acum stiu de ce tot recruteaza pavone:D s-a saturat de prafalai:)))

Subiect: stiti sa jucati? ma indoiesc, juma de trib este praf

pavone în data de 09.09. la ora 20:51
dupa 3 ani si ceva de joc nu mai are sens sa ma port cu manusi cu voi si sa va zic delicat ca habar nu aveti sa jucati.

concluzia mea este ca multi dintre voi sunteti PRAF, PRAF, PRAF

pana mea, nu-ti trebuie mari scoli si diplome ca sa stii sa joci triburile...cu totii am fost incepatori si praf dar unii am avut bunavointa sa invatam jocul, altii nu.

apreciez ca ati trimis sprijin si va multumesc insa daca nu trimiteti asa cum vi se cere mai rau incurcati decat ajutati.
stiti ce-i aia "o ferma defence"?
este conmpusa din lancieri, spade, arcasi, ceva spioni, cav grea...eventual si niste catapulte care sunt bune in defensiva pt ca tin zidul. ma rog, putem renunta la catapulte ca ocupa loc mult in ferma, se fac greu si fac mult pe drum...dar lanci, spade, arcasi si cav grea este obligatoriu sa continta o ferma defensiva.

am avut surpriza neplacuta sa constat ca unii considera o ferma defence ca fiind compusa din 300 cav grea. pai daca cer 10 ferme si imi trimiteti 3000 cav grea ce dracu sa fac eu cu aia? vor fi tocati la primiul atac.

deci, incercati sa va faceti satele defence cam la proportie egala lancieri, spade, arcasi si cam la 800-1000 cav grea...cat aveti si voi loc in ferma.


despre satele de atac ce sa zic. daca mai vad 10.000 de topoare si fara berbeci va dau la innobilat.

voi pune pe forum, cand voi avea timp, armele si slabiciunea/puterea fiecareia, apoi trageti voi concluzii cum ar trebui sa arate un sat de atac/defence.

ce mama naibii sa faci cu 10.000 de topoare? poate sa vi le dati singuri in cap, ca la dusman oricum nu-i faceti nimic.

zau, este posibil ca habar sa nu aveti sa va faceti trupele pe sate dupa 3 ani jumate de joc?

irina
 

DeletedUser38312

si asa incepe un nou razboi.. spor ambelor tabere ;)

sa fie for fun si a clean war:D:D
 

DeletedUser14300

nu te vrea nimeni si crezi ca te luam noi? stii bine ca bati la porti inchise, tu n-ai cauta printre noi, doar satele tale :)))

de la atata stres ai sarit peste masa de pranz si ai inceput sa papi cuvintele?
si stai linistita...sunt printre voi:))) undercover:D:D:D
 

DeletedUser

vezi ca si contul tau din magic este praf, treci pe la "scoala de incepatori", poate intr-un final vei invata sa joci

cat despre lavanda...omul vrea la noi de mult timp insa a asteptat sa treaca atacurile pe el



1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Este indicat să tineţi cont că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile".
1.7. Puteţi folosi diferite metode pentru a vă provoca "duşmanii" din joc în secţiunile "Lumi de joc" dar nu numai, atâta timp cât toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoană nu sunt tolerate nicăieri, atât pe forum cât şi prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cum e putina actiune pe harta cum se mai trezesc unii sa isi dea cu parerea si sa se dea mari ca au acces la circularele si forumurile anumitor triburi
megara cand o sa apara si ea cu opiniile ei?:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cum e putina actiune pe harta cum se mai trezesc unii sa isi dea cu parerea si sa se dea mari ca au acces la circularele si forumurile anumitor triburi
megara cand o sa apara si ea cu opiniile ei?:D

zmeurica...inainte erai un soldat ascultator fatza de megara, nu ieseai din cuvantu ei :D ce sa intamplat fratzica???
 

DeletedUser14300

crezi tu ca esti undercover... ti se simte duhoarea si te dai de gol imediat pe unde esti, doar ca avem de innobilat extern acum, ne ocupam mai tarziu de tine

vezi ca si contul tau din magic este praf, treci pe la "scoala de incepatori", poate intr-un final vei invata sa joci

vise draga..vise:)) de fapt nici acolo nu o sa banuiesti pe ce cont din magic intru:D cat despre incercarile tale puerile de a ma face sa ma deconspir singura...patetic!.. ce altceva pot spune:confused:
legat de duhoare...ti-as recomanda un laptop subacvatic...sa poti face si tu macar un dus cat stai sa dai atacuri:D:D:D


hai ca-ti urmez sfatul si ma duc la masa...poate iti urmezi si tu propriul sfat si mai grija si de copii tai nu numai de conturile de pe triburi
inca nu ti-am dat nici un sfat...dar daca vrei unul...castreaza-te! nu cumva sa ajungi sa faci copii cu tribul:D ca la cat de mult stai pe joc (ti-a devenit casa, masa, job, amant...ca nu degeaba il lasi tu pe iubi noptile la sprit:D:D:D oi fi gasit tu ceva mai excitant aici:))))...ajung sa cred ca nimic nu e imposibil:)))


1.7. Puteţi folosi diferite metode pentru a vă provoca "duşmanii" din joc în secţiunile "Lumi de joc" dar nu numai, atâta timp cât toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoană nu sunt tolerate nicăieri, atât pe forum cât şi prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus